Skocz do zawartości

Volvo V40 carbon gruz w dieslu


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

po obróbce kierunków do wymiany poszły szkła w lampach... w garażu nie było dużej różnicy w wyglądzie, ale po wyjechaniu na słoneczko masakura


SmEaTh0.jpg

qV7tO6Y.jpg

Qk7B9oN.jpg

lampy wyskoczyły z rumaka


5SoErxg.jpg

 

 

 

 

zamontowane nowe zamienniki firmy TYC, jedyny słuszny zamiennik na rynku do V40


whi3I5M.jpg

 

 

 

zarzucona nowa uszczelka i szkiełko pojechane sylikonem- fabrycznie uszczelka jest klejona do szkła... wnętrze przedmuchane sprężonym powietrzem i siedzi laleczka

 


 


Bwu2xgH.jpg


mv59APO.jpg


uvoAo5E.jpg


osazIh4.jpg

 

 

 

 

oklejone karbonikiem


k7hFOHJ.jpg


iBJalDp.jpg


xf0AbON.jpg

 

 

 

 

na karbonik zarzucony G.TRIM, a na szybkę MR-FIX


mdkE7Pw.jpg


635.jpg


636.jpg


637.jpg


638.jpg


639.jpg


640.jpg


641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vaio , pogoda fantastyczna, aż się prosi o grzebanie przy szerszeniu. Planowałem w urlop tylko korektę lakieru i powłokę, ale ciężko nie skorzystać z takiej temperatury. Miałem jeszcze ogarnąć TIGI, ale zwyczajnie mi się nie chce, muszę w końcu zacząć odpoczywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, paperson napisał:

 Nie rozważałeś TS Moonlight

w ogóle o tym nie pomyślałem, następną powłoką prawdopodobnie będzie UNC-R

 

 

46 minut temu, paperson napisał:

potem znowu mogą wpaść woski 😁

na CQuartza też mogą 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde moze i ja położe jakąś powłokę tylko brak garażu mnie powstrzymuje,już mi się znudziło to fusso dobry wosk nie powiem ,moze po korekcie lakieru przewidzianej na wiosnę coś wpadnie.Pozdrawiam i obserwuję dalej twoja robotę bo jest co podziwiać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też wczoraj zarzuciłem zimowe koła i mam pytanie - to są nakładki na śruby? mocuje się je na wcisk czy w jakiś inny sposób? Pytam, bo mam na zimę całe czarne felgi i srebrne śruby wyglądałyby jak pięść do oka, w związku z czym pomalowałem im główki czarną farbą z puchy+bezbarwny, ale zapewne długo to nie potrzyma przy kontakcie z solą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, Kam_04 napisał:

Jak oceniasz swoja polerke? Ile kosztowała?

jestem zadowolony i jak dla mnie jest bezcenna... a tak na poważnie koszt powłoki, past, prądu, wody itp, przyjemności nie przeliczam na pln'y 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo planuję zakup swojej pierwszej polerki, wosk już nie wystarcza i chciałbym czegoś więcej🙂 Masz racje że wszystkiego się nie przelicza na pieniądze, ale niestety nieraz trzeba sie z nimi liczyć 😉 Volvo ładniutkie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nic nie mam. Moja przygoda z detailingiem, zaczęła się w marcu tego roku jak trafiłem na to forum. Wiem że troche kasy poleci, ale to wciąga bardziej niż narkotyk, jeszcze patrząc na relacje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.