Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

"Bez litości" słaby i przewidywalny, mimo, że bardzo lubię Denzela.

 

Za to przychylam się do "Zaginiona dziewczyna", całkiem ciekawy thriller i mimo, że film długi to czas przy nim leci szybko. No i fajne, dość nietypowe zakończenie.

 

Kolejny ciekawy film, który ostatnio widziałem: Predestination. Po opisie tego filmu w necie nie chciałem go oglądać, ale mimo wszystko się zdecydowałem i to była dobra decyzja. Skróty fabuły na różnych stronach są jakieś z dupy, film opowiada o czymś zupełnie innym. Polecam, podpowiedź do filmu to "paradoks dziadka" :)

 

I jeszcze jeden bardzo ciekawy film to The Drop. Wprawdzie ten film "zrobił" głównie Hardy (pozytywnie zaskakuje mnie ten aktor co raz bardziej), ale i tak jest to mocna pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote name="red"

Za to przychylam się do "Zaginiona dziewczyna"' date=' całkiem ciekawy thriller i mimo, że film długi to czas przy nim leci szybko. No i fajne, dość nietypowe zakończenie.

 

[/quote]

 

 

Potwierdzam, poszliśmy z 2 połówką na to do kina i mimo że faktycznie długi to wciąga i obojgu nam się bardzo spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kina skandynawskiego niezly jest thriller Łowcy głów z 2011, obecnie godne polecenia wloski film Kapitał ludzki i rosyjski Lewiatan. A tematyce samochodowej oczwiscie Wyścig z 2013

 

Bardzo poszukiwany czlowiek również godny uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie właśnie taki sobie :o

 

Monotonny, do bólu przewidywalny, pomijając już, że gra aktorska taka sobie i te śmieszne dialogi. Byłem nastawiony na dobre kino akcji, które wciągnie mnie do tego stopnia, że na końcu będę miał niedosyt z za krótkiego seansu, a niestety tak nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić "wolny strzelec" mimo że szybko można przewidzieć co będzie dalej to polecam :)

 

American hustle film fajny chociaż możnaby uciąć z niego z 20 minut bo niepotrzebnie jest tak zaplatana fabuła.

 

Grand budapest hotel film fajny i polecam na jakiś zimowy wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.