Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Jest chyba subtelna różnica miedzy głupim ministrem sportu , a nieodpowiedzialnym ministrem spraw zagranicznych i obłąkanym ministrem obrony.

 

 

spodziewałem sie tej odpowiedzi a wręcz byłem pewien :) nie mniej jednak minister chyba powinien mieć wiedze potrzebną do sprawowania swojej funkcji. Ale przecież to "tylko' minister sportu więc może sie na niczym nie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawa jest banalnie prosta. Naczelnik będzie opowiadał jak swoimi heroicznymi czynami obalił komunizm. Przy okazji nakreśli właściwy kierunek zmian oraz wskaże kto jest wrogiem narodu i wezwie naród do okazania poparcia i zaangażowania w tym trudnym dziele jakie przed nami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mamy drogi jak na zachodzie. Te niektóre powstałe już są nie równe jak diabli a mają raptem pare lat. Po za tym żeby nie Euro 2012 to byś widział drogi jak świnia niebo. Na nagraniach pana Nowaka pewnie słyszałeś ale to szczegól

 

http://natemat.pl/106365,tasmy-po-slawo ... pieniadze#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mamy drogi jak na zachodzie. Te niektóre powstałe już są nie równe jak diabli a mają raptem pare lat. Po za tym żeby nie Euro 2012 to byś widział drogi jak świnia niebo. Na nagraniach pana Nowaka pewnie słyszałeś ale to szczegól

 

http://natemat.pl/106365,tasmy-po-slawo ... pieniadze#

Na takim poziomie nie będę dyskutował. Powtórzę za to: doczytaj.

 

Oczywiście, że słyszałem, dlatego napisałem: Nowaka-ministra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mamy drogi jak na zachodzie. Te niektóre powstałe już są nie równe jak diabli a mają raptem pare lat. Po za tym żeby nie Euro 2012 to byś widział drogi jak świnia niebo. Na nagraniach pana Nowaka pewnie słyszałeś ale to szczegól

 

http://natemat.pl/106365,tasmy-po-slawo ... pieniadze#

Na takim poziomie nie będę dyskutował. Powtórzę za to: doczytaj.

 

Oczywiście, że słyszałem, dlatego napisałem: Nowaka-ministra.

 

 

http://static1.money.pl/i/a/238/141294.gif

 

 

na wykresie jest 2 lata rządów Pisu i aż 5 lat platformy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://static1.money.pl/i/a/238/141294.gif

 

 

na wykresie jest 2 lata rządów Pisu i aż 5 lat platformy

 

 

:kox:

 

http://m.bankier.pl/forum/post/10257383

 

:kox:

 

 

A, kwestia matematyki: od listopada 2007 do czerwca 2011 nijak nie znajdzie się 5 lat. Wg mnie nawet 4 się nie uzbiera, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wierzysz , że w ciągu 2 lat PIS zbudował autostrady, świadczyło by to o wyjątkowej naiwności. Według mnie świadczy to tylko o tym, ze zostały zakończone budowy autostrad które zostały rozpoczęte za czasów rządu lewicy. Ale , że widzisz rzeczywistość inaczej chyba nikogo nie dziwi, a wręcz przeciwnie zaczynają się do tego wszyscy przyzwyczajać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy dwa różne źródła i rózne cyfry. Przy niedzieli żeby sie nie kłócić niech sobie każdy wybierze to co mu pasuje bardziej :) nie widze w tym co podesłał funkoval ile km z tego co jest podane to dokończenie tego co było w budowie przed 2007

 

Od października 2007 roku, do dziś (06,07,2011) do użytku oddano niewiele ponad 145 km autostrad i ponad 20 odcinków kilku dróg ekspresowych o łącznej długości 266 km.

 

 

http://www.money.pl/gospodarka/raporty/ ... 45574.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mamy drogi jak na zachodzie. Te niektóre powstałe już są nie równe jak diabli a mają raptem pare lat. Po za tym żeby nie Euro 2012 to byś widział drogi jak świnia niebo. Na nagraniach pana Nowaka pewnie słyszałeś ale to szczegól

 

http://natemat.pl/106365,tasmy-po-slawo ... pieniadze#

Na takim poziomie nie będę dyskutował. Powtórzę za to: doczytaj.

 

Oczywiście, że słyszałem, dlatego napisałem: Nowaka-ministra.

 

 

http://static1.money.pl/i/a/238/141294.gif

 

 

na wykresie jest 2 lata rządów Pisu i aż 5 lat platformy

No właśnie. Przyjmując czas trwania budowy na poziomie 2-3 lat - masz odpowiedź.

 

I nie, nie Euro było w tej materii kluczowe, poza sztandarowymi projektami (A2 Stryków - Konotopa, cała A4 od Szarowa na wschód).

 

Proszę uprzejmie, służę szczegółową statystyką, włącznie z liczbą kilometrów na które umowy podpisano za rządów PO. Rozumiem, że to, co podpisano w 2014 i 2015 roku, to też było na Euro 2012? :Dhttp://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1142261

 

Powiem tak - duża liczba kilometrów w budowie (obecnie) wynika z tego, że trwają prace na odcinkach na które umowy podpisano jeszcze za rządów PO lub krótko po nastaniu rządów pis, z racji bardzo zaawansowanych stadiów procedur przetargowych. Przejrzyj te statystyki, to się przekonasz. Poza kilkoma naprawdę kluczowymi projektami (z S61 na czele) pis po prostu zdemontował doskonale funkcjonujący mechanizm rozbudowy polskiej sieci drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy dwa różne źródła i rózne cyfry. Przy niedzieli żeby sie nie kłócić niech sobie każdy wybierze to co mu pasuje bardziej :)

Od października 2007 roku, do dziś (06,07,2011) do użytku oddano niewiele ponad 145 km autostrad i ponad 20 odcinków kilku dróg ekspresowych o łącznej długości 266 km.

 

Czyli wg ciebie nie ma różnicy pomiędzy 'oddano do użytku' a 'zbudowano'?

To trochę przypomina '500+' a '500 zł na dziecko'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na jakiś komentarz dotyczący dzisiejszego wystąpienia P.Prezydenta w TV. W związku z faktem ,że takowego nie znalazłem chciałbym spytać, czy może ktoś z pilnych obserwatorów życia politycznego zwrócił uwagę na ten wywiad i czy ma może jakieś ciekawe przemyślenia. Z mojej strony doszedłem do wniosku, że chyba P.Duda nie dorósł to tego zaszczytu. Nie ukrywam, że to nie jest głowa państwa z mojej bajki. Znam ludzi którzy mówili trzeba mu dać czas, to jest dla niego nowa rola. Niestety z biegiem czasu wydaje się być coraz gorzej. Nie mówię tu tylko o sprawie Trybunału, zaskoczyło mnie tylko przeświadczenie o nieomylności. Na pytanie prowadzącego wywiad o wyzwiska "marionetka" odpowiedział , że to prowokacje. Również pytanie czy wyzwoli się spod wpływu naczelnika, odpowiedział, że nie widzi takiego problemu. Ogólnie sprawiał wrażenie bardzo spiętego i nawet sztuczny śmiech nie dużo zmienił. Nie ukrywam, że mam całkowicie inną wizje prezydenta. Trzeba jednak przyznać, że naciskany przez prowadzącego przyznał się nieśmiało do obiecywania gruszek na wierzbie podczas wyborów. Mimo upływu ponad roku od wyboru sprawia wrażenie nadal zdziwionego , że wygrał. Może jestem zbyt surowy dla głowy państwa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Z mojej strony doszedłem do wniosku, że chyba P.Duda nie dorósł to tego zaszczytu.

Potrzebowałeś aż półtora roku żeby dojść do tego wniosku? :D:D

 

Nie ukrywam, że to nie jest głowa państwa z mojej bajki.

No co Ty? Przecież tak ładnie się uśmiecha, mówi tak wolno żeby wszyscy dobrze zrozumieli i do tego jeszcze łapie hostie w locie tak szybko jak składa podpisy pod wszystkim co mu pod nos podstawią - czy można być lepszym prezydentem? ;)

 

Znam ludzi którzy mówili trzeba mu dać czas, to jest dla niego nowa rola. Niestety z biegiem czasu wydaje się być coraz gorzej. Nie mówię tu tylko o sprawie Trybunału, zaskoczyło mnie tylko przeświadczenie o nieomylności.

Ci sami ludzie mówią że trzeba dać czas nowemu rządowi na rozkręcenie gospodarki i ogólnie na "pokazanie wyników". Niestety wyniki nasz rząd już ma i są one widoczne dla ludzi znających się na ekonomii i gospodarce. Dawanie PiSowi czasu to świadectwo ignorancji ale cóż - tak wygląda 30% naszego społeczeństwa.

 

Na pytanie prowadzącego wywiad o wyzwiska "marionetka" odpowiedział , że to prowokacje.

Na serio - a co innego miał powiedzieć?

Żartując - tak mu pewnie prezes kazał mówić ;)

 

Również pytanie czy wyzwoli się spod wpływu naczelnika, odpowiedział, że nie widzi takiego problemu. Ogólnie sprawiał wrażenie bardzo spiętego i nawet sztuczny śmiech nie dużo zmienił.

Mój pierwszy pracodawca, wiele lat temu wysłał mnie na cykl szkoleń z komunikacji niewerbalnej - inaczej mowy ciała. Patrząc na naszego prezydenta przez pryzmat tych szkoleń, jestem skonfundowany. Wiem że ten człowiek został wyciągnięty przez prezesa 1,5 roku temu jak królik z kapelusza i bez doświadczenia i obycia został prezydentem kraju ale przez te 1,5 roku powinien się już trochę otrzaskać ze zmianami w życiu które go spotkały. Tymczasem, ten facet, ilekroć go widzę, jest dosłownie PRZERAŻONY! Naprawdę bardzo mnie to zastanawia - czy to tylko zwykłą trema podczas wystąpienia czy może on ma świadomość co odwala i jaka przyszłość go czeka :o:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy pracodawca, wiele lat temu wysłał mnie na cykl szkoleń z komunikacji niewerbalnej - inaczej mowy ciała. Patrząc na naszego prezydenta przez pryzmat tych szkoleń, jestem skonfundowany. Wiem że ten człowiek został wyciągnięty przez prezesa 1,5 roku temu jak królik z kapelusza i bez doświadczenia i obycia został prezydentem kraju ale przez te 1,5 roku powinien się już trochę otrzaskać ze zmianami w życiu które go spotkały. Tymczasem, ten facet, ilekroć go widzę, jest dosłownie PRZERAŻONY! Naprawdę bardzo mnie to zastanawia - czy to tylko zwykłą trema podczas wystąpienia czy może on ma świadomość co odwala i jaka przyszłość go czeka :o:dontknow:

 

Brak szkolenia z marketingu politycznego, ale przecież nie pcha się kasy w pracownika od prostych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie nie wydaje aby sie Duda aż tak panicznie bał tego Kaczyńskiego, spotykają sie "za kulisami '"na kawce" i ustalają między sobą co i jak i wątpie aby on miał jakiekolwiek poczucie strachu przed kimkolwiek. Przed kamerą w wywiadzie np na żywo nie każdy jest w 100 % naturalny, łatwo sie mówi jak sie stuka w domu w klawiature. Polecam udzielić wywiadu gdzie jest świadomość ile ludzi to ogląda nie jeden by gacie zmieniał po skończeniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kamerą w wywiadzie np na żywo nie każdy jest w 100 % naturalny, łatwo sie mówi jak sie stuka w domu w klawiature.

 

... do leśnego ruchadła.

 

Gdyby potrzebne było odświeżenie pamięci: nocny rajd z Pałacu na Żoliborz; lot do stolicy z Krakowa bodajże, żeby jeden podpis złożyć i powrót, bo papier 3 dni nie poleży; leżą natomiast nominacje sędziów sądów powszechnych; nominacje profesorskie (wyżej się nie da w polskiej nauce) wręczone przez jakiegoś urzędnika na korytarzu Pałacu.

Szukam słów jego promotora czy też jednego z nauczycieli akademickich nt tego jaki jest uległy i powolny (nie w znaczeniu 'wolny').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie Komorowski też nie był ideałem. Był kiedyś prezydent co każdemu pasował ? nie przypominam sobie. Jak go ktoś nie trawi cóż jego problem. Z resztą to już nie chodzi o samego Dude tylko o to że to prezydent związany z Pisem. Jak sie komuś chce to można w wolnym czasie obejrzeć (pewnie większość nie obejrzy :) ) szczególnie o powiązaniach z WSI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.