Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Gadasz bzdury. Żaden rząd do tej pory nie był tak aktywny jak ten. Większość postulatów, które głosili, zostały zrealizowane lub są realizowane. Lepiej napisz ile przez 1/4 kadencji zrobił poprzedni rząd. Na garnuszku to siedzi Bieńkowska w Brukseli, która takich jak Ty ma za idiotów.

 

Podaj proszę trzy postulaty, które zostały zrealizowane w takim kształcie, jak zapowiadano. Bo mi wychodzi tylko cofnięcie wieku emerytalnego i 6latków do przedszkoli.

Przypomnę, partia w opozycji od 8 lat przez pierwszy rok nie przedstawiła żadnych modeli (nie mówię o luźnych pomysłach) podatkowych czy emerytalnych - mimo szumnych zapowiedzi. Co do kwoty wolnej, to kolejny raz napiszę, że bezpośrednio po wygranych wyborach pokazali ludziom palec stwierdzając, że 'już nie zdążą na 2016 wprowadzić zmian'.

A co do tego 'popatrz lepiej co/ile zrobili w takim czasie poprzednicy', to po pierwsze, prawa nie należy pisać na kolanie (no ale mieli 8 lat na dopieszczanie projektów) a po drugie to argument z czapki, typu 'skoro oni mogli odwalać chałturę, to i ci mogą'.

 

Dodane po 1 minucie 53 sekundach:

Na garnuszku to siedzi Bieńkowska w Brukseli, która takich jak Ty ma za idiotów.

 

No ale jak się jej skończy kadencja, to oczywiście PiS najlepszego polskiego fachowca da do Komisji, prawda?

I niestety, nie łapię się na definicję idioty, za mało zarabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na garnuszku to siedzi Bieńkowska w Brukseli, która takich jak Ty ma za idiotów.

 

No ale jak się jej skończy kadencja, to oczywiście PiS najlepszego polskiego fachowca da do Komisji, prawda?

I niestety, nie łapię się na definicję idioty, za mało zarabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za 6000 to pracuje albo złodziej albo idiota" zeby sie nie łapać to musisz mieć więcej niż 6000 :)

 

Serio? A to nie tak, że nie mniej, niż 6000? Takiej kwoty nie zarabia tylko ten, kto zarabia mniej. Jeśli zarabia 9000, to znaczy, że zarabia 6000.

A teraz wyjdźmy z oparów absurdu i pokażmy kontekst - Bieńkowska mówiła o podsekretarzach stanu i ich zarobkach, czyli problemach ze ściągnięciem doświadczonych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

 

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz złożyła cztery zawiadomienia do prokuratury. Wszystkie dotyczą decyzji reprywatyzacyjnych jej poprzedników. Rzecznik stołecznego ratusza Bartosz Milczarczyk podał, że chodzi o nieruchomości pod adresami: Otwocka 10, Kępna 15 ("kiedy decyzje zwrotowe wydawał Lech Kaczyński"), Domaniewska 10 ("kiedy komisarzem Warszawy był Kazimierz Marcinkiewicz") i Górczewska 124 ("decyzję podejmował minister rolnictwa Marek Sawicki"). Ta pierwsza miała zostać przejęta przez znanego jako łowca kamienic Marka M.

 

Trzeba uprzedzić prezydenta żeby się nie pospieszył i uniewinnił nieboszczyka z rozpędu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weglus od maklera słyszałeś aha ok :mrgreen: w nagraniu jest wyraźnie "to jest nie możliwe żeby ktoś za tyle pracował" także nie naginaj rzeczywistości bo kontekst wypowiedzi jest oczywisty. Może sie ktoś odniesie z szanownego grona do całej rozmowy z szefem CBA niżej fragment. Pani Hanna uznała że najlepsza obroną jest atak :mrgreen: przyjdzie i na nią czas mam taką nadzieje odechce sie i kamienic i pieniędzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok, pozdrów go. Przegooglałem i też nic nie widze. Owy makler mówił, że ING szuka kupca od kilku lat. Dał to jako przykład przemyślanego wejścia na inne rynki. Moge sie tylko domyślać, że sprzedając taki biznes rozmawia sie z ludźmi twarzą w twarz a nie daje info do sieci "hej chcemy sprzedać nasze banki w Polsce".

I tak, wierze człowiekowi z kilkunastoletnim doświadczeniem jako makler papierów wartościowych i pracownik polskich uczelni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weglus od maklera słyszałeś aha ok :mrgreen: w nagraniu jest wyraźnie "to jest nie możliwe żeby ktoś za tyle pracował" także nie naginaj rzeczywistości bo kontekst wypowiedzi jest oczywisty.

Mówię 'sprawdzam', bo w przedstawionym fragmencie nagrania ani słowa o tym nie było, a kontekstu także twój cytat nie poszerza, biorąc pod uwagę ilość tematów poruszonych w rozmowie.

Poza tym do nagrania się odniosę w twoim stylu: a co PiS zrobiło przez ten rok, kiedy mają całe CBA pod sobą i 'żelazne' dowody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus ok, ale to dziwne że nie ma nigdzie żadnej wzmianki o planowanej takiej transkacji :o Pis ciągle coś uskutecznia le to jest odbierane jako zemsta i bezpodstawne zarzuty. Więc pora sie zdecydować co sie chce od rządu bo i tak zle i tak nie dobrze. Jak coś będa działać to sie robi z nich wariatów że "nie winnych" chcą zamykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], chce Ci sie jeszcze? Niech sobie żyje szczęśliwie w swoim przeświadczeniu, ja będę żył w swoim i każdy będzie szczęśliwy. Byle sie nie chciał dobrać do moich pieniędzy.

 

Dodane po 48 sekundach:

[ref]W1Michal[/ref], podejrzewam, że wzmianka będzie jak już sie kupiec znajdzie. A biorąc pod uwagę kryzys finansowy, z którego banki jeszcze do końca nie wyszły pewnie poszukiwania idą ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie mamy w Polsce 625 różnych marek banków?

Dlaczego rząd nie kupi ING?

 

Jeszcze nie jest źle z moją pamięcią, cytat z artykułu podlinkowanego przez W1Michal:

W Polsce w 2015 r. działało 560 banków spółdzielczych (to 5 mniej niż w końcu 2014 r.).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]funkoval[/ref], przerażają mnie wpadki personalne, wywiadowcze i (braku)informacji Ministerstw Obrony Narodowej i Spraw Zagranicznych obsadzonych przez Panów Macierewicza i Waszczykowskiego. Historia ich oceni ale jestem pewny że większej amatorszczyzny III RP nie widziała w swojej dotychczasowej historii :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mi sie przypomniała "ministra" sportu pani Mucha :mrgreen: albo pan Arłukowicz który obiecywał skrócenie kolejek do specjalistów, tak sie porobiło że niekiedy kolejki sie wydłużyły zamiast skrócić. o Panu Nowaku nie wspomne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.