Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

PIT, CIT i ZUS oraz jedna stawka VAT - bardzo fajny pomysł ale nie przejdzie. To byłoby nie sprawiedliwe społecznie gdyby najgorzej i najlepiej zarabiający byli opodatkowani tą samą stawką podatkową - bogatych, wiadomo, trzeba ukarać i doić aż im się odechce pracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT, CIT i ZUS oraz jedna stawka VAT - bardzo fajny pomysł ale nie przejdzie.

Do tej pory stękałeś i lamentowałeś, gdy pojawiła się jakaś durna wrzutka i brałeś to za pewniaka, a teraz nie przejdzie? Obłudny jesteś wyjątkowo i za grosz obiektywizmu w Tobie nie ma. Chociaż nie powinno mnie to dziwić, bo tę samą logikę stosują ludki z GW, a jak wiadomo - czym skorupka nasiąknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
PIT, CIT i ZUS oraz jedna stawka VAT - bardzo fajny pomysł ale nie przejdzie.

Do tej pory stękałeś i lamentowałeś, gdy pojawiła się jakaś durna wrzutka i brałeś to za pewniaka, a teraz nie przejdzie? Obłudny jesteś wyjątkowo i za grosz obiektywizmu w Tobie nie ma. Chociaż nie powinno mnie to dziwić, bo tę samą logikę stosują ludki z GW, a jak wiadomo - czym skorupka nasiąknie...

 

Nie nadążasz drogi Forumowiczu za myślą przewodnią swojej umiłowanej partii - za mało wiadomości ostatnio oglądasz :acute::acute:

Twój Wielki Guru gospodarczy zawyrokował przecież że niesprawiedliwy jest system podatkowy w którym jest tak mało progów progresywnych w podatku dochodowym, uderzających w lepiej zarabiających. Tu podaje Ci linki do jedynie obiektywnej prasy czyli wydawnictwa Braci Karnowskich :kox:

http://wpolityce.pl/polityka/310490-pod ... awieckiego

http://www.fronda.pl/a/lepiej-zarabiaja ... 82189.html

Jeśli oni też kłamią to nie mam więcej nic do powiedzenia ale jeśli łykasz tą papkę którą Cie karmią i umiesz czytać ze zrozumieniem to zapewne znasz zdanie Pana Morawieckiego na temat równego podatku dla wszystkich. Stąd moje przekonanie że nie przejdzie :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz. Do tej pory każdy paszkwil zamieszczony w Newsweeku czy GW ochoczo komentowałeś wieszcząc katastrofę. Nawet jakąś bzdurę, która na pierwszy rzut oka była bublem i podpuchą. Chodzi mi tylko o brak konsekwencji w Twoim rozumowaniu i komentowaniu wszelkich newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz. Do tej pory każdy paszkwil zamieszczony w Newsweeku czy GW ochoczo komentowałeś wieszcząc katastrofę. Nawet jakąś bzdurę, która na pierwszy rzut oka była bublem i podpuchą. Chodzi mi tylko o brak konsekwencji w Twoim rozumowaniu i komentowaniu wszelkich newsów.

 

Problemem jest wg ciebie to, że jest bardziej krytyczny względem tych antypolskich szmatławców, czy że szuka innych, bardziej prawico..., znaczy bardziej obiektywnych źródeł informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Nadal nie rozumiesz. Do tej pory każdy paszkwil zamieszczony w Newsweeku czy GW ochoczo komentowałeś wieszcząc katastrofę. Nawet jakąś bzdurę, która na pierwszy rzut oka była bublem i podpuchą. Chodzi mi tylko o brak konsekwencji w Twoim rozumowaniu i komentowaniu wszelkich newsów.

 

Przyznaję że nadal nie rozumiem o co Ci chodzi :dontknow:

Tytuły na które się powołujesz, drukują jedynie wypowiedzi polityków obecnie miłościwie nam rządzących. Właściwie każdego newsa z GW czy Newsweeka można znaleźć również w "Twojej" prasie tyle że tam każda bzdura i wtopa jest okraszona namiastką wielkiego sukcesu z którego wszyscy Prawdziwi Polacy powinni być dumni.

Co jest zatem wg Ciebie paszkwilem? - wypowiedź Pana Morawieckiego czy news z gazety która go cytuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz. Do tej pory każdy paszkwil zamieszczony w Newsweeku czy GW ochoczo komentowałeś wieszcząc katastrofę. Nawet jakąś bzdurę, która na pierwszy rzut oka była bublem i podpuchą. Chodzi mi tylko o brak konsekwencji w Twoim rozumowaniu i komentowaniu wszelkich newsów.

 

Problemem jest wg ciebie to, że jest bardziej krytyczny względem tych antypolskich szmatławców, czy że szuka innych, bardziej prawico..., znaczy bardziej obiektywnych źródeł informacji?

 

 

które to te bardziej obiektywne zródła informacji ? napisz z nazwy kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.