Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

[ref]weglus[/ref], ale ja Twój punkt widzenie, że to brednie szaleńca, rozumiem gdyż go podzielam. Ja pytam kogoś kto patrzy na tego człowieka z inne strony i być może nie uważa go za wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale na moje pytanie co do kary też nie odpowiedziałeś co twoim zdaniem w takich przypadkach byłoby słuszne, bo "sadzanie młodych" jest nie dobre

 

Mieszasz przypadek jednostkowy zbrodni z ogółem młodocianych, którzy zbrodnie popełniają stosunkowo rzadko. Ten 'ogół' gdy pójdzie siedzieć za pierwszym razem trafi na "wspaniałe wzorce", więc należy przemyśleć sposób oddziaływania. Najlepszym jest praca, ale do pracy nikogo zmusić nie można w tym państwie.

W tym konkretnym przypadku można było wymierzyć karę od 12 do 15 lat, 25 lat albo dożywocia. Innej opcji nie ma. Jeżeli nawet 15 lat w okolicznościach sprawy mogłoby nie dać zamierzonego rezultatu (nie znam okoliczności dot. wymiaru kary), to trzeba było rozważyć dwie kary wyższe. Już wspomniałem, że dożywocie to kiepska perspektywa dla 18latka, nie wychowa, bo nie daje wystarczających perspektyw, nadziei na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakupu śmigłowców- jeżeli jest to prawda co JKM pisze to p. Siemoniak sporo przepłacił za samoloty CASA (42 mln euro za 4 szt a Czechy 33 mln euro również za 4 szt). Trzeba byłoby zobaczyć, jakie ceny oferowano dla innych krajów i z jakimi inwestycjami.

 

Hmm a PiS- LPG dalej drożeje (ile to już- poszło 60-70gr?) dzięki ruchom wobec przedsiębiorców. Cena dochodzi do progu opłacalności montowania instalacji a to oznacza redukcja etatów/zamykanie firm montujących instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek - zgadzam sie, to jest wariat, pisałem wczesniej że go nie trawie tak samo zresztą jak Kaczyńskiego. Ale wybacz to już nie moja wina :) w każdej partii sa ludzie odklejeni od rzeczywistości, wklejałem filmik do wyczynów Niesiołowskiego, ale jak już Liroy został posłem to mnie już nic nie zdziwi.... :wallbash: mnie nie interesuje Macierewicz, ja poobserwuje co im z tego wszystkiego wyjdzie ale na to potrzeba czasu.

Funkoval, poruszam cały czas temat z Rakowisk bo dla mnie on jest chyba najbardziej odrażający i haniebny, z premedytacją, po wszystkim zamiast sie zastanowić to sie za bardzo nie przejał całą sprawą itp, dostał 25 lat z opcja wyjścia po 20. Też byłbym za tym ze zamiast leżeć w celi, chodzić na siłownie, mieć dostęp za free do internetu itp dałbym go do roboty i to konkretnej, zarobiłby na swoje utrzymanie, poczułby kare dość srogą jakby sie troche zmęczył, i tu sie zgadzamy. Czegoś takiego nie ma, jak będą chcieli wprowadzić to sie odezwie grupa ludzi że PIS wprowadza metody jak w średniowieczu, albo "kamieniołomy" i też będzie nie dobrze. Myśle że rozumiesz że co by nie zrobili zawsze komuś nie przypasuje. Jest jeszcze kwestia czy pomijając sprawe z Rakowisk seryjny morderca, pedofil, czy gwałciciel który ma na koncie kilka ofiar ma prawo do jakiejkolwiek przyszłości....czy ma 18 lat czy 28, jest dorosły i jak nie wie co czyni to go trzeba izolować, bo jego nie zresocjalizujesz. A jeżeli ma świadomość i robi to czy tamto z premedytacją to tymbardziej powinien sie liczyć że czeka puszka na niego. Jka go to chociażby nie odstrasza to jego problem. Ja sie nie żałuje takich osób.

 

co do cen paliw za PO pamietam lałem po 6,00 zł Verve więc miodu nie było w tym względzie. LPG było po 2,50, w tej chwili jest 2,00. Straszą że ma być po 3,00 zł. Zobaczymy czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Eryczek - zgadzam sie, to jest wariat, pisałem wczesniej że go nie trawie tak samo zresztą jak Kaczyńskiego. Ale wybacz to już nie moja wina :) w każdej partii sa ludzie odklejeni od rzeczywistości

 

Szkoda :( Myślałem że mnie oświecisz...

 

BTW: ale wiesz że PiS to Kaczyński i nikt poza nim nie ma tam nic do gadania ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny z alergią ? :) w PO jak był Tusk to myslisz że było inaczej ? :) jest szefem partii to kto ma mieć więcej do gadania ? piszesz jakbyś sie wczoraj dowiedział co to polityka. To też nie moja wina że Kaczyński ma najwięcej do gadania w Pisie :P jakoś bedziemy musieli z tym żyć niestety i sie nawet zgadzam z Tobą że rządzi jak mu pasuje. Na głosowaniach partie mają kartki gdzie mają kolorami zaznaczone który guzik wcisnąc przy głosowaniu danej ustawy itp....tak tam wszyscy mają swoje zdanie :roll:

 

ostatnio odnośnie kar kolega wymyslił skuteczny pomysł na pijanych kierowców - zostawić kary co są, czyli grzywna i utrata blankietu plus do tego zamiast sądów - 3 miesiące zamiatania miasta w kamizelce odblaskowej z napisem Jezdziłem po pijanemu. Za wypadek po pijaku - pół roku. Skutek byłby lepszy niż jakieś sądy. Ale to dopiero by było, że PIS ludzi w niewole bierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z alergią? Nie... u mnie to dużo poważniejsza niechęć... Ale nie o tym teraz rozmawiamy.

Zwróciłem Ci uwagę na pewną niespójność w Twoich wierzeniach. Z jednej strony piszesz że nie trawisz Kaczyńskiego (przyjmijmy że za całokształt jego jestestwa) a z drugiej strony namawiasz mnie żebym dał szansę partii która w 100% robi to co ten człowiek im każe rozbić.

Znając Cię, wiem że mi zaraz wytłumaczysz w jakiś logiczny sposób ten dysonans poznawczy ale tu nie chodzi o to co mi odpiszesz tylko o to co naprawdę myślisz (o ile to sobie przemyślałeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz znając mnie bo mnie nie znasz :) a tłumaczył Ci nic nie będe bo po co namawiał też nie, masz swoje poglądy, ja mam swoje, pisałem że to ja im dam czas, Tobie nic nie kazałem :) Kaczyskiego nie lubie i nie jestem żadnym ich fanem, ale na pewno nie będe głosował na PO czy nowoczesną. Tyle.

 

btw jak będą zle rządzić to ich za 3 lata ludzie nie wybiorą, proste. Kaczyński siłą władzy nikomu nie odebrał, wybrali ich ludzie w wyborach, dożywotnio rządzić nie będą, jak wspominałem przyjdzie za 3 lata inna partia rządząca i sie nagle stanie kraj mlekiem i miodem płynący :) oby tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672733 mnie nie interesuje Macierewicz, ja poobserwuje co im z tego wszystkiego wyjdzie ale na to potrzeba czasu.

Człowieku dotrze do Ciebie, że po 4 latach to nie będzie co zbierać? Właśnie dlatego polskie firmy zostały wykupione przez obcy kapitał. Bo czekały co będzie i gdy konkurencja kosiła kase to oni sie zastanawiali. Jak sie już zastanowili i w coś weszli to stało to sie już przestarzałe i znów gówno z tego było. Żyjemy w takich czasach, że wnioski trzeba wyciągać natychmiast tak samo jak natychmiast trzeba podejmować decyzje. Rok rządów PiSu to wystarczający okres aby dojść do wniosku, że dobrze nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego nie bedzie co zbierać ? pisz konkretnie, bo już do zhandlowania to i tak nie wiele zostało :) do ciebie docieraja afery które były ? nie, bo napiszesz że tekst jest zmanipulowany :) teraz jakie cyrki wychodza z działkami w Warszawie ? 38 mln na koncie urzedniczki i walczyła o następnie pieniadze, tego też nikt nie widzi. Sprzedaż banków za 2 mld dolarów wraz z gotówką w tych bankach na kwote 66 mld dolarów, gdzie tu logika ? i mi piszesz że Pis zle rządzi, może i tak, ale jak widać chyba byli gorsi. Ale dla ciebie to jest plus opylić majątek na zachód. I ty mówisz że za rządów Pisu z kraju nic nie zostanie :lol: przecież to nawet trudno logicznie nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], jaki bank został sprzedany? gotówka w bankach to nie jest gotówka banków a głównie klientów. ten sprzedany bank był prywatny czy państwowy? a co ze SKOKami z których PiS wyprowadził od groma pieniędzy? dla mnie prywatyzacja to samo dobro. czekam tylko aż zostanie sprywatyzowana służba zdrowia. u nas prawie wszystko co państwowe jest źle zarządzane, baaardzo często przynosi straty lub nie zarabia tak dobrze jakby mogło. i niech dotrze do Ciebie w końcu, że jesteśmy biednym krajem, który sie dopiero bogaci. i tak jak nasze firmy zaczęły wykupywać wschód tak nas kiedyś wykupywał zachód. nie opowiadali Ci nigdy rodzice jak pomarańcze były tylko na święta a za wędlinami to stały kolejki? gdybym miał właśnie ochotę na świeżo wyciskany sok pomarańczowy to jadę do sklepu po pomarańcze i go sobie robie, a nie musze czekać do świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleje ci raz jeszcze bo kiedys wrzucałem, polecam całość obejrzeć, czy obejrzysz czy nie twoja sprawa. Sprawa banków od 11 minuty. Jesteś po ekonomii, ustosunkuj sie do tego

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=t4irQWf37sI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], nic tu nie ma o tym, że bank został sprzedany za 2mld. o bankach jest od 11 do 12minuty, prawda? Odpowiesz mi w końcu coś w temacie SKOKów? Piszę już o tym któryś raz do Ciebie. Ale za to Pan Lepper w 13:40 mówi o zwolnieniach zachodnich firm z podatków. Jak Ci napisałem, że do Mercedesa Polska dołoży 18mln € to stwierdziłeś, że dobrze bo są inwestycje.

Masz kolego bardzo ograniczony pogląd na świat, dodatkowo zmieniasz zdanie jak chorągiewka. Czemu jak jesteś takim gospodarczym patriotą to jeździsz francuskim autem, a nie Oplem, który co prawda nie jest polski, ale składany już jest w Polsce i daje zarobić Twoim rodakom?

 

P.S. Wiesz, że wicepremier Morawiecki zarządzał BZ WBK? Bankiem, którego właścicielami są Hiszpanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie ma ? :) przecież jasno mówi że zostały sprzedane za 2 mld od 11 minuty, nie bank tylko banki. Jakbym kupił Opla to bym najwięcej dał zarobić Niemcom a nie ludziom skłądajacym te auta, bo oni nie mają płacone od sztuki raczej ? :) Dołożą 18 baniek euro, bardzo mozliwe że sie to zwróci, jak setki osób dostana prace, więcej ludzi ma pensje, kupuja więcej produktów, podatek od tych produktów idzie do państwa. Dodatkowo kupując więcej nakręca to także przedsiębiorstwa. W skali kraju 18 ml euro to jest tyle co nic, cała inwestucja ma kosztowac chyba 500 mln. To tak na laicki rozum, to Ty jesteś po ekonomii więc wiesz najlepiej jak takie mechanizmy działają. SKOKI - powstały w jakich latach ? taki sam przekręt jak Amber Gold tylko na mniejszą skale. Ja nie twierdze że wszyscy w Pisie to kryształy. Nawyprowadzali pieniędzy jak przez Amber Gold. Obejrzyj cąłość albo krótszą wersje 8 minutową to zobaczysz co zostało sprzedane z jakimi stratami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], krótszą wersje oglądałem już dawno.

672786 jak setki osób dostana prace, więcej ludzi ma pensje, kupuja więcej produktów, podatek od tych produktów idzie do państwa. Dodatkowo kupując więcej nakręca to także przedsiębiorstwa.

Tak samo gdy państwowe firmy zamiast upaść zostały sprywatyzowane.

672786 Jakbym kupił Opla to bym najwięcej dał zarobić Niemcom a nie ludziom skłądajacym te auta, bo oni nie mają płacone od sztuki raczej ?

No jak to? Jak będzie wynik finansowy dobry to może jakaś premia wpadnie itp.

672786 przecież jasno mówi że zostały sprzedane za 2 mld od 11 minuty

słyszę jak mówi, że 80% banków zostało sprzedanych. nie mówi kwoty nigdzie.

672786 SKOKI - powstały w jakich latach ?

nie obchodzi mnie w jakich latach powstały tylko kto wyprowadził z nich pieniądze.

672786 Ja nie twierdze że wszyscy w Pisie to kryształy.

tak jak i nie wszyscy w PO to złodzieje.

 

Nie krytykuję samej istoty dopłaty Państwa do inwestycji. Krytykuję do tej konkretnej. Jest to dopłata do kolejnej montowni, gdzie za niskie płace Polacy będą jak mrówki składali to co wymyśliła inna firma i jej pracownicy zarobili grube pieniądze. Nie jest to dopłata do nowego ośrodka R&D Mercedesa w Polsce tylko do kolejnego zakładu produkcyjnego, który ma sie nijak do nowoczesnej, innowacyjnej gospodarki. Ludzkość potrafi wyprodukować już wszystko. Zarabia sie na tym co tworzy sie nowego do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672786 SKOKI - powstały w jakich latach ? taki sam przekręt jak Amber Gold tylko na mniejszą skale
afera SKOK kosztowała podatników ponad 3 mld złotych, afera Amber Gold od 660 mln do około 800 mln -coś chyba z tymi zerami nie pasuje do teorii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], krótszą wersje oglądałem już dawno.
672786 jak setki osób dostana prace, więcej ludzi ma pensje, kupuja więcej produktów, podatek od tych produktów idzie do państwa. Dodatkowo kupując więcej nakręca to także przedsiębiorstwa.

Tak samo gdy państwowe firmy zamiast upaść zostały sprywatyzowane.

672786 Jakbym kupił Opla to bym najwięcej dał zarobić Niemcom a nie ludziom skłądajacym te auta, bo oni nie mają płacone od sztuki raczej ?

No jak to? Jak będzie wynik finansowy dobry to może jakaś premia wpadnie itp.

672786 przecież jasno mówi że zostały sprzedane za 2 mld od 11 minuty

słyszę jak mówi, że 80% banków zostało sprzedanych. nie mówi kwoty nigdzie.

672786 SKOKI - powstały w jakich latach ?

nie obchodzi mnie w jakich latach powstały tylko kto wyprowadził z nich pieniądze.

672786 Ja nie twierdze że wszyscy w Pisie to kryształy.

tak jak i nie wszyscy w PO to złodzieje.

 

Nie krytykuję samej istoty dopłaty Państwa do inwestycji. Krytykuję do tej konkretnej. Jest to dopłata do kolejnej montowni, gdzie za niskie płace Polacy będą jak mrówki składali to co wymyśliła inna firma i jej pracownicy zarobili grube pieniądze. Nie jest to dopłata do nowego ośrodka R&D Mercedesa w Polsce tylko do kolejnego zakładu produkcyjnego, który ma sie nijak do nowoczesnej, innowacyjnej gospodarki. Ludzkość potrafi wyprodukować już wszystko. Zarabia sie na tym co tworzy sie nowego do produkcji.

 

 

tylko gdy zostaną sprywatyzowane zysk idzie poza kraj, pisałem pare razy a ty swoje. Jak nie słyszysz kwot w filmie to czas do lekarza, bo słychać wyraznie 11,25 ile było w bankach, 65 mld dolarów, kwota za którą zostały sprzedane sobie wygoogluj. (2mld), i co ty na to ? Za niskie płace ludzie będą składać auta w niemieckiej fabryce ? niskie płace to ludzie maja w niemieckich marketach na kasie itp. Ale dla ciebie to jest gó*no anie fabryka, lepiej taka jak żadna. To nie jest firma co szyje skarpety. Ale twierdzisz że to jest nie nowoczesne, ok :) wskaż mi jakie innowacyjne firmy powstawały u nas przez ostatnie 8 lat. Grubo ponad 2 miliony ludzi wyjechało za granice za pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]W1Michal[/ref], dziwie sie sobie, że dalej z Tobą dyskutuje widząc jak jesteś ograniczony.

672791 kwota za którą zostały sprzedane sobie wygoogluj.

miało to być w filmie przecież

672791 tylko gdy zostaną sprywatyzowane zysk idzie poza kraj

lepiej zysk idący poza kraj, ale praca dla rzeszy ludzi, którzy odprowadzają podatki, kupują towary i co ważne nie trzeba im płacić zasiłku czy lepsza państwowa firma do której trzeba dopłacać, bo nie ma żadnego zysku a same straty? ogarnie to Twój umysł czy mam to jakoś rozrysować?

672791 To nie jest firma co szyje skarpety. Ale twierdzisz że to jest nie nowoczesne, ok

Tak nie jest to nowoczesne. Nowoczesne zakłady to ośrodki badań, które pracują nad autonomicznymi samochodami, a nie montownia gdzie ludzie składają wg instrukcji silnik z normą Euro V. To, że w fabryce drzwi wejściowe są na karte magnetyczną a woda w toalecie spuszcza sie sama to nie jest nowoczesność w sensie nowoczesnej gospodarki.

672791 wskaż mi jakie innowacyjne firmy powstawały u nas przez ostatnie 8 lat.

żadne i w tym problem. Dlatego czekałem na ten cały program Morawieckiego, który wydaje mi się mądrym człowiekiem, ale widzę, że sie troche pomyliłem.

672791 Grubo ponad 2 miliony ludzi wyjechało za granice za pracą.

i pracują głównie w usługach i firmach produkcyjnych. Mogliby to robić w Polsce. A wyjechali bo za 1 funta mogą mieć 5 złotówek. Wyjechali wysokiej klasy specjaliści czy głównie ludzie z "niższych" zawodów?

 

672790 W1Michal pisze:

Przejdź do cytowanego posta SKOKI - powstały w jakich latach ? taki sam przekręt jak Amber Gold tylko na mniejszą skale

 

afera SKOK kosztowała podatników ponad 3 mld złotych, afera Amber Gold od 660 mln do około 800 mln -coś chyba z tymi zerami nie pasuje do teorii

 

Czy w związku z Amber Gold zostały wypłacone jakieś odszkodowania czy jest to tylko koszt prowadzonych postępowań itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie rysuj bo już raz narysowałeś "wykres". Sam przyznałeś że przez 8 lat nie powstało nic, było ok, tu coś powstaje, jest nie dobrze, bo nie nowoczesne. ok, niech ci będzie. Oryginalny tok myślenia. Wyjechali zarówno ludzie z wykształceniem jak i bez. wyjeżdżali lekarze, ludzie tacy jak elektrycy itp i tacy bez wykształcenia. Ciekawe jakie by było bezrobocie jakby ci ludzie tu zostali i szukali pracy. A PO sie szczyciło jednocyfrowym bezrobociem :D . Dziwie sie że obecnie mają tylko 13 % w sondażach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

672799 Sam przyznałeś że przez 8 lat nie powstało nic, było ok

Nie powstało przez 8 rządów PO jak i wcześniejszych SLD. To jest bardzo duży problem

672799 tu coś powstaje

Nie powstaje nic. Powstaje nam kolejna fabryka jak ta w Tychach. Sądzisz, że będą tam pracowali obecni studenci Politechnik? Uważasz, że ich marzeniem jest przykręcanie śrubek na taśmie?

672799 Wyjechali zarówno ludzie z wykształceniem jak i bez. wyjeżdżali lekarze, ludzie tacy jak elektrycy itp i tacy bez wykształcenia.

Jak sie kształtują statystyki? Ile procent tych wysoko wykształconych, a ile tych nisko? Zapewne Ci nisko wykształceni przeważają i to bardzo mocno.

672799 Ciekawe jakie by było bezrobocie jakby ci ludzie tu zostali i szukali pracy.

Znakomita ich część nie wyjechała za pracą. Wyjechała za wyższymi zarobkami po przeliczeniu na złotówki.

672799 A PO sie szczyciło jednocyfrowym bezrobociem :D . Dziwie sie że obecnie mają tylko 13 % w sondażach :o

PiS miał ich sprowadzić do Polski. JAkoś nie widze żeby tutaj walili pontonami i kajakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot taka ciekawostka.

http://www.pewresearch.org/fact-tank/20 ... the-world/

 

Gdzie jest w rankingu Polska (kreowana przez lemingów na faszystowską, represyjną i ograniczającą swobody obywatelskie), a gdzie Niemcy i inne europejskie "wzory" wolności i innych wszelkich swobód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ot taka ciekawostka.

http://www.pewresearch.org/fact-tank/20 ... the-world/

 

Gdzie jest w rankingu Polska (kreowana przez lemingów na faszystowską, represyjną i ograniczającą swobody obywatelskie), a gdzie Niemcy i inne europejskie "wzory" wolności i innych wszelkich swobód?

 

Bardzo fajny materiał :good:

Jego źródła pochodzą z wiosny 2015 rok - czyli z czasów gdy rządziło PO i żaden leming nie mówił o ograniczaniu swobód obywatelskich ani o faszystowskiej władzy.

Ten materiał pokazuje jaki był system sprawowania władzy za czasów PO i jak wysoko był on oceniany w porównaniu do innych krajów. Ciekawe gdzie Polska się znajdzie w przyszłorocznym badaniu - pewnie w okolicach Korei Północnej :/

 

Pit_Krk, kula w płot tym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej fabryki Mercedesa to SEDNO problemu pokazuje poniższy obrazek:

 

14666285_1132792160101766_3658360348600036881_n.png?oh=a33c53206c19bc048f5c2768c1e4a545&oe=58A817FD

 

No i pomijam już fakt, że PiS się chełpi, że fabryka Mercedesa powstaje, że nowoczesność, że sukces itp ale o tym, że jest to wynik poczynionych starań jeszcze z czasów poprzedniej ekipy to cichutko na maxa.

Nie zmienia to faktu, że od lat duże fabryki dostają zwolnienia z podatku a ktoś kto prowadzi własną jednoosobową działalność jest tymi podatkami zarzynany - teraz będzie zarzynany jeszcze bardziej dzięki planowm PiSu. Czesi z tym zmian się niezmiernie ucieszą - jeszcze więcej ludzi założy tam siedziby swoich firm i tam będzie płaciło podatki. Jak rozmawiałem ze znajomymi, którzy swoją działalność prowadzą to już połowa z nich coraz poważniej myśli o opcji Czeskiej bo już brak im sił na upierdliwe walczenie z polskim systemem podatkowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot taka ciekawostka.

http://www.pewresearch.org/fact-tank/20 ... the-world/

 

Gdzie jest w rankingu Polska (kreowana przez lemingów na faszystowską, represyjną i ograniczającą swobody obywatelskie), a gdzie Niemcy i inne europejskie "wzory" wolności i innych wszelkich swobód?

 

Bardzo fajny materiał :good:

Jego źródła pochodzą z wiosny 2015 rok - czyli z czasów gdy rządziło PO i żaden leming nie mówił o ograniczaniu swobód obywatelskich ani o faszystowskiej władzy.

Ten materiał pokazuje jaki był system sprawowania władzy za czasów PO i jak wysoko był on oceniany w porównaniu do innych krajów. Ciekawe gdzie Polska się znajdzie w przyszłorocznym badaniu - pewnie w okolicach Korei Północnej :/

 

Pit_Krk, kula w płot tym razem ;)

 

 

no jasne wszystko co jest napisane w 2015 jest kłamstwem , ale to co napisane w newsweeku czy Gazecie w 2015 jest prawdą :lol: czytaj dalej te portale i oglądaj TVN :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Przeczytaj jeszcze raz dwa powyższe posty :shock::shock: jak Ty przeszedłeś przez tego inżyniera jak nie rozumiesz tak prostych rzeczy :dontknow:

 

Pit_Krk wrzuca link do artykułu z którego wynika, że w Polsce jest wszystko OK z demokracją i pokazuje, że jednak nie jest tak źle z naszą demokracją na którą narzekają "lemingi" . Eryczek zwrócił mu uwagę, że dane do tego artykułu pochodzą z wiosny 2015 roku kiedy rządziło PO i wtedy "lemingi" nie narzekały na demokracje, więc to, że teraz za rządów JK jest inaczej (lepiej ) niż to przedstawiają lemingi nie ma potwierdzenia w tym artykule.

 

:dontknow::dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.