Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

671833 Gdzie się pogubili piewcy #dobrejzmiany?

Nigdy za nimi nie byłem ale jak coś było na wyrost pisane to wolałem wyprostować pewne teksty.

 

Kolejna "dobra" zmiana- będą czystki w Lasach Państwowych (zapewne związani z PO-PSL), pierwsze ruchy poczynione, zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiceszef MON w @tvn24: Francuzi to ludzie, którzy uczyli się jeść od nas widelcem parę wieków temu" :D:good:

Za każdym razem kiedy myślę, że nie można się bardziej ośmieszyć, jakiś pisowiec przesuwa granice mojej wyobraźni.

 

 

Akurat prawde powiedział :) Co nie zmienia faktu, że ktoś z rm nie powinien publicznie takich rzeczy wygadywac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671892 Akurat prawde powiedział

Francuz, który został królem Polski, to taki sam Polak jak polskie były obozy koncentracyjne.

Źle postrzegasz monarchie. One nie mają narodowości, tylko rodowód. Ten zaś tłumaczy wiele dziwnych historycznych sojuszy i fakt, że Rzeczpospolita Obojga Narodów była jednym z potężniejszych państw w Europie. Bo Jagiellonowie, czy raczej ich powinowaci, obsadzali trony wielu znaczących krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671880 Tylko czy w Polsce mamy wystarczającą ilość aptekarzy , rodzin , kuzynów, znajomych polityków PIS. A może ich nie doceniam

Na razie odeszło 2 czy 3 dyrektorów regionalnych LP z tego co mi wiadomo (w tym jedna osoba, która nie była zaangażowana politycznie, widać nie zrobiła czegoś co władza chciała ale to na razie domniemania). Są nowi i jak będą spore ruchy to będzie mi wiadome ale co i jak na razie nie będę wyrokował. Powiem tylko tyle- jeżeli przewidywania się spełnią to będzie jatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], gdybyś miał jednak usytuować Walezego rodowodowo, byłby Polakiem czy Francuzem? ;) a jeśli nie liczy się narodowość, to Kownacki tym bardziej odleciał robiąc z Polaków gastronomów Europy

 

Walezjuszem? Tak jakby pytać o rodowodowe umiejscowienie Władysława Jagiełły, Stefana Batorego czy każdego cara z wywodzącej swe możecie od Wikingów dynastii Rurykowiczów. Albo Katarzyny Wielkiej.

Albo twierdzić, że Piastowie byli bez wyjątku Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panowie ile jeszcze do wyborów? 3 lata, nie?

 

Nie koniecznie. Prezes w wywiadzie dla PAP zaczął już wspominać o konieczności zmiany ordynacji wyborczej. Co znaczy dobra zmian wg PiS wszyscy już wiemy ;)

 

Ja jeszcze wrócę do tematu aborcji. Prezes w tym samym wywiadzie powiedział:

...jego ugrupowanie będzie robiło, co w jego mocy, aby ograniczyć liczbę aborcji w Polsce. - Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone...

Zastanawiam się czy ateiści i muzułmanie też będą objęci tym przymusowym chrzczeniem swoich dzieci :o

 

http://www.newsweek.pl/polska/aborcja-w ... _Section_1

 

 

Tę informację pozostawię bez komentarza:

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... znych.html

Ciekawi mnie tylko ile kosztuje rocznie ochrona pierwszego kurdupla w tym kraju który nie jest ani premierem ani prezydentem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich na prawdę powinno się jak nakszybciej wywieźć do psychiatryka. Rodzic upośledzone/ zdeformowane dzieci byle tylko ochrzcic. A jak już ochrzczone to potem państwo się zawija i paluj się z tym problemem rodzicu sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko ile kosztuje rocznie ochrona pierwszego kurdupla w tym kraju który nie jest ani premierem ani prezydentem :wallbash:

 

GW twierdziła, że 100k miesięcznie, włącznie z posterunkiem w kiosku przed willą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest w sumie okno życia. Oczywiście- każdy chce aby dziecko było zdrowe i dobrze byłoby aby rodzice mieli prawo do decyzji czy stosować aborcję czy też nie lecz o tym "oknie" zapomniano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest w sumie okno życia.

 

I co dalej? Jaki jest status prawny tego dziecka? Matka dopiero po 6 tyg od porodu może złożyć oświadczenie, że chce skierować dziecko do adopcji. A co z ojcem dziecka? Jeśli nie jest znany, to jeszcze pół biedy, ale jeśli można go ustalić?

Takie okna życia to jedna wielka niewiadoma - jakie potencjalnie choroby może mieć dziecko, jakie obciążenia dziedziczne, jakie problemy mogą je trapić.

Mogę tak jeszcze trochę wyliczać.

 

I taka mała wrzutka, z kiepskim niestety tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671918 Matka dopiero po 6 tyg od porodu może złożyć oświadczenie, że chce skierować dziecko do adopcji. A co z ojcem dziecka?

Ale przecież w tym przypadku ani matka ani ojciec nie są tu potrzebni do czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w tym przypadku ani matka ani ojciec nie są tu potrzebni do czegokolwiek.

 

Do zostawienia nie, do dalszych losów dziecka - owszem, czy to biologiczni, czy adopcyjni. Chyba że dziecko ma być w zakonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w Polsce mamy wystarczającą ilość aptekarzy , rodzin , kuzynów, znajomych polityków PIS. A może ich nie doceniam :o

 

ha ha ha ... trzeba by pomyśleć, może otworzyć aptekę? Wszak pismaków nie popieram, ale a nóż się pomylą i wezmą mnie choć na 1 dzień na prezesa orlenu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz przez przypadek jakiś kwalifikacji w tej dziedzinie to masz spore szanse :good::)

 

no właśnie jakoś nie było okazji w aptece pracować. Co do orlenu, to miałem kiedyś styczność... znaczy tankowałem kilka razy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Co do orlenu, to miałem kiedyś styczność... znaczy tankowałem kilka razy :mrgreen:

 

To cienko... na prezesa nie masz szans ale ro rady nadzorczej powinieneś się załapać :good: A w PKO nie masz jakiegoś kredytu? Bo tam też biorą do rady nadzorczej tak doświadczonych ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/beata-mazurek-wy-si ... 636,s.html

"-Puknijcie się wszyscy w głowę".

I mówi to RZECZNIK partii.

"P rofesjonalizm" na takim poziomie, że aby mu dorównać to trzeba by się na glebie położyć... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.