Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za podziękowanie za niezłomną i godną grę w tym "dziele" kinowym.

 

"Beata Fido, odtwórczyni roli w "Smoleńsku" (także doradczyni europosła PiS Karola Karskiego), dostała pracę w TVP. Telewizja nie podaje szczegółów."

 

Szlag mnie jasny trafia jak słyszę, że chcą wymusić płacenie abonamentu w rachunku za prąd aby w tym propagandowym szambie TVP mogli potem przechowywać różnej maści pupilków obecnej władzy... :zly:

Za jakiś czas pewnie cała ekipa aktorów otrzyma od Antka złote medale za zasługi w dziedzinie obronności kraju... :wallbash:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

665840 będzie cała trylogia

i gra na konsole :D

 

"Okazuje się, że w szafach i biurkach pozostałych po poprzednich władzach wciąż kryją się dokumenty, które rzucają nowe światło na tragedię z 10 kwietnia 2010 r. Do jednego z nich dotarła „Gazeta Polska”.

 

Jak potrafili przygotować zamach to szaf by nie wyczyścili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito, a za Po to kogo zatrudniali w TV, swoich, czy pisowskich, ordery od pą prezydą kto dostawał? Zadziwia mnie Twoje zdziwienie. Może jeszcze pierdyknij zdziwkę , że ziemia nie jest płaska i nie opiera się na czterech żółwiach :kox:

 

Weglus, mogli nie zniszczyć, Bolek darł dokumenty, darł, ale jak widać wszystkiego nie wydarł :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito, a za Po to kogo zatrudniali w TV, swoich, czy pisowskich, ordery od pą prezydą kto dostawał? Zadziwia mnie Twoje zdziwienie. Może jeszcze pierdyknij zdziwkę , że ziemia nie jest płaska i nie opiera się na czterech żółwiach :kox:

 

Weglus, mogli nie zniszczyć, Bolek darł dokumenty, darł, ale jak widać wszystkiego nie wydarł :),

 

 

Jakieś potwierdzenie o tym Bolku i darciu dokumentów :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665867 kamilgt pisze:

Przejdź do cytowanego posta Jakieś potwierdzenie o tym Bolku i darciu dokumentów :) ?

 

 

Poszukaj w necie, jest.

Tak tak ktoś słyszał , że tamten widział, a jakoś ekspertyzy grafologicznej ani widu ani słychu. Ale stan się zgadza :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś potwierdzenie o tym Bolku i darciu dokumentów :) ?

tu masz trochę info:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 61840.html

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... ada-o.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prok ... 77673.html

 

Plus kilka książek - te czyta się lekko i płynnie:

http://www.empik.com/lech-walesa-idea-i ... ,ksiazka-p

http://www.empik.com/walesa-cenckiewicz ... ,ksiazka-p

 

Ta już jest cięższa w odbiorze. Bardzo duzo materiałów źródłowych. Prawie 800 stron więc to lektura dla najwytrwalszych. Ja wysiadłem przy połowie. Może kiedyś wrócę:

http://www.empik.com/walesa-cenckiewicz ... ,ksiazka-p

 

Ciekawa też jest książka Pani Danuty Wałęsy w której przyznaje, że mąż w latach 70ych miał skłonność do hazardu grając regularnie w totolotka pisząc: "On zawsze powtarza: – Kiedy bardzo potrzebowałem, to wygrywałem. A teraz nie wygrywa." Na pytanie jak to byo z tymi wygranymi sam szczęśliwy zwycięzca stwierdził: "Ja naprawdę miałem szczęście i wygrywałem w totolotku - kiedy potrzebowałem, to wygrywałem. Teraz nie wygrywam - los tak mi płaci!"

 

A ja tyle gram i nie mogę nic ustrzelić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dawno mnie na forum nie było, ale ten temat mi się mocno podoba :kox:

 

Tylko od kilku stron dyskusja wygląda tak:

 

- Jakieś potwierdzenie? Poszukaj, nie mam czasu dla Ciebie szukać.

- Masz inne zdanie? Pewnie lewak z KODu.

- Poprzednicy tak robili to obecni też mogą.

 

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665860 Bolek darł dokumenty, darł, ale jak widać wszystkiego nie wydarł

Bolek zrobił dla Polski tyle, że każdy powinien go na rękach nosić, bo teraz by sobie Jarosław nie pyszczył na Rosje gdyby nie Wałęsa.

 

Też dziwne jest, że o Wałęsie dokumenty wyszły dopiero teraz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665880 - Jakieś potwierdzenie? Poszukaj, nie mam czasu dla Ciebie szukać.

Escimo, a jak napiszę, że 2+2=4, albo że ziemia jest okrągła to też będziesz chciał potwierdzenia i linków?

 

Dodane po 2 minutach 32 sekundach:

665880 - Poprzednicy tak robili to obecni też mogą.

Wiesz jak działa amerykańska administracja po wygraniu wyborów przez nowych, wiesz, czy też mam linki i objaśnienia załączać, a może przykład USA za mało demokratyczny jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665860 Manolito, a za Po to kogo zatrudniali w TV, swoich, czy pisowskich, ordery od pą prezydą kto dostawał? Zadziwia mnie Twoje zdziwienie. Może jeszcze pierdyknij zdziwkę , że ziemia nie jest płaska i nie opiera się na czterech żółwiach :kox:

 

Zamiast się dziwić czyimś zdziwieniem albo pisaniem farmazonów o żółwiach, czytaj posty wolniej lub choćby dokładniej bo chyba omiatasz je okiem co którąś stronę.

Na 44 stronie, jak byk jest mój post gdzie napisałem:

 

Nic nowego bo każda ekipa przy korycie obsadza stołki, każda ma w swoich szeregach gamoni. Tyle, że obecna ekipa idzie na rekord pod wzg, względem ilości "specjalistów" na takim poziomie, że aby im dorównać to trzeba by się położyć na ziemię. O szczeblu lokalnym to już w ogóle nie ma co pisać bo tam z reguły jest już całkowity dramat.

To samo tyczy się TVP tyle, że obecna skala zatrudniania tam gamoni jest poza wszelką konkurencją, na czele z Prezesem tej "firmy".

Tym bardziej szlag mnie trafia... - i tu dalej to co napisałem o abonamencie.

Paniał? Capito?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665884 To samo tyczy się TVP tyle, że obecna skala zatrudniania tam gamoni jest poza wszelką konkurencją

Manolito nie osłabiaj mnie :D , poczytaj sobie o klanie Krasków w TVP. Z dobroci serca wkleję Ci link i objasnienie

http://www.bibula.com/?p=11627

Paniał? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Jańcio[/ref], skoro temat ma być o politycznych dyskusjach to wg wypadało by uzasadniać swoje poglądy. Skoro twierdzisz rzecz X tak a nie inaczej, to spróbuj drugą stronę przekonać do swoich racji.

 

665882 Escimo, a jak napiszę, że 2+2=4, albo że ziemia jest okrągła to też będziesz chciał potwierdzenia i linków?

Jw. To jest akurat teza uczona w szkole podstawowej i nawet uzasadniana na lekcjach przez nauczycieli. Ale jeśli wyrażasz swoje prywatne zdanie na dany temat to warto jest je uzasadnić. Poza tym, nie wszyscy śledzą prawicowe, lewicowe, narodowościowe Bóg wie jakie źródła. ;)

 

665882 Wiesz jak działa amerykańska administracja po wygraniu wyborów przez nowych, wiesz, czy też mam linki i objaśnienia załączać, a może przykład USA za mało demokratyczny jest?

 

Wiem i też mi się nie podoba. Demokracja, demokracją ale wielu rządom tym Polskiemu brakuje zdrowego rozsądku. Ot taka służba zdrowia - Polska przedostatnie miejsce w rankingu w Europie. Holandia - najlepsza służba zdrowia w Europie. Dlaczego? Bo politycy przestali się wpierd*alać i dali profesjonalistom, osobą które mają o tym pojęcie działać :) Tam zamykają szpitale publiczne, a mimo wszystko nie ma kolejek do lekarzy/na operacje itp. Z tego co pamiętam to w ciągu ostatnich kilku lat zredukowali liczbę szpitali publicznych z blisko 400 do 90. Można? Można :)

 

I żeby nie było, to nie jest przytyk do Ciebie [ref]Jańcio[/ref], tylko tak ogólnie do całej dyskusji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665888 Z tego co pamiętam to w ciągu ostatnich kilku lat zredukowali liczbę szpitali publicznych z blisko 400 do 90.

To mieli tam bogato. Dane z 2015r pokazują, że w Polsce było 540 szpitali publicznych (a musimy tutaj patrzeć na wielkość kraju, liczbę ludności czy choćby ukształtowanie terenu- w Holandii spektakularnych gór brak). http://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-za ... 690,1.html

 

Co nie zmienia faktu, że służba zdrowia kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Bolek był Bolkiem i wydzierał dokumenty to nie jest moja teza , ani artykuły z prawicowych gazetek tylko wiedza historyczna. Swoje opinie, czy mniej znane fakty staram się uzasadniać i wklejać linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665888 I żeby nie było, to nie jest przytyk do Ciebie Jańcio, tylko tak ogólnie do całej dyskusji :]

escimo, ale zauważ, który ''obóz'' krzyczy ciągle o dowody...

Z czego to wynika? Ja się domyślam. Nie raz z resztą o tym wspomniałem.

Niech każdy przemyśli i dojdzie do jakiś wniosków.

 

Kolejny raz ukłon dla lukwawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665894 Z czego to wynika? Ja się domyślam.

 

Ja myślę, że wynika to z tego co obecny Minister Obrony Narodowej opowiada. Tyle razy rzucał swoimi teoriami, których nie był wstanie poprzeć żadnymi dowodami, że niektórzy zaczęli być podejrzliwi o wszystko :)

 

Dodane po 16 sekundach:

665894 Kolejny raz ukłon dla lukwawa :good:

 

+1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665887 Manolito nie osłabiaj mnie :D , poczytaj sobie o klanie Krasków w TVP. Z dobroci serca wkleję Ci link i objasnienie

http://www.bibula.com/?p=11627

Dalej nie rozumiesz tego co napisałem. :kox:

Mówię o ludziach/stołkach przejmowanych tuż po zmianie władzy przez nową ekipę a Ty wrzucasz artykuł jak to rodzina Kraśków pasła się przez ileś pokoleń zmieniających się ekip rządzących - rozpoczęte jeszcze za czasów komuny - bo się ustawiali jak chorągiewki na wietrze i dogadywali z każdą ekipą przejmującą władzę.

Z drugiej strony - taki klan Kraśków to PiSowi spadł wręcz z nieba - będzie okazja aby zamiast te 60 kilka osób, o których mowa w artykule, zastąpić swoimi gamoniami, "specjalistami lepszego sortu" od Rydzyka (pokroju "dziennikarzyny" Pobudzina) i wszelkimi pociotkami jakich tylko da się upchnąć na ciepłych posadkach w TV. Abonament będzie w rachunku za prąd, co zwiększy pieniądze dla TVP na "misję" to będą mogli poszaleć z posadkami, pełniąc ów "misję"...

...obsadzania stołkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665888 I żeby nie było, to nie jest przytyk do Ciebie Jańcio, tylko tak ogólnie do całej dyskusji :]

escimo, ale zauważ, który ''obóz'' krzyczy ciągle o dowody...

Z czego to wynika? Ja się domyślam. Nie raz z resztą o tym wspomniałem.

Niech każdy przemyśli i dojdzie do jakiś wniosków.

 

Ja wołam o dowody, a raczej źródła, bo inaczej mamy przerzucanie się czymś, co może być fantazją i wprowadzać innych w błąd. Nie świadczy to o mojej obawie o światopogląd czy słuszność, bo nie na tym dyskusja polega, żeby kogoś przekrzyczeć czy zmusić do przyjęcia cudzego światopoglądu.

 

W temacie gry teczkami nie zamierzam się wypowiadać, bo jest nudna, bo trwa latami i nie prowadzi do niczego konstruktywnego, a tylko do rozgrywek między jedną a drugą postkomunistyczną partią, której liderzy często sami mieli teczki z dziwną zawartością.

 

Dodane po 13 minutach 1 sekundzie:

Kilka słów komentarza do wcześniejszych postów

1. USA jako wzór demokracji to słaby pomysł. Kraj federacyjny z prezydenckim modelem władzy (czyli w uproszczeniu przewaga władzy wykonawczej), ze spetryfikowanym układem sił w parlamencie, w którym prezydent wybierany jest w wyborach niebezpośrednich, głosami elektorów itd... wspaniałe pole do manipulacji i kombinacji.

2. Holandia może i ma dobrze funkcjonującą służbę zdrowia, ale czy ktoś badał poziom opieki specjalistycznej? Pytam, bo nie pomnę teraz w którym z krajów Europy zachodniej nie podejmuje się intensywnego, wysokonakładowego leczenia ludzi starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów komentarza do wcześniejszych postów

1. USA jako wzór demokracji to słaby pomysł. Kraj federacyjny z prezydenckim modelem władzy (czyli w uproszczeniu przewaga władzy wykonawczej), ze spetryfikowanym układem sił w parlamencie, w którym prezydent wybierany jest w wyborach niebezpośrednich, głosami elektorów itd... wspaniałe pole do manipulacji i kombinacji.

2. Holandia może i ma dobrze funkcjonującą służbę zdrowia, ale czy ktoś badał poziom opieki specjalistycznej? Pytam, bo nie pomnę teraz w którym z krajów Europy zachodniej nie podejmuje się intensywnego, wysokonakładowego leczenia ludzi starszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.