Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

665714 Więcej tolerancji jeszcze nikomu nie zaszkodziło tym bardziej w naszej rzeczywistości.

 

Dlaczego w takim razie nie raczyłeś się odezwać i zaprotestować, jak jeden w userów nazywał pewnego polityka kundlem?

Bo był tolerancyjny wobec cudzych poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

[ref]zmorka[/ref], Szałamacha to jedyna osoba z PiS która wie skąd się biorą pieniądze (w sensie że nie z drukarni). Nie wiem dlaczego robi to co robi dla ludzi dla których to robi ale już kilkukrotnie było po nim widać że nie wieży że ten okręt spokojnie dopłynie do portu. Protestował przy obniżaniu wieku emerytalnego i kiedy pani premier snuła wizję 2,5 mln mieszkań. Jakoś go tam przekabacili ale dopłaty do tego 1 tyś zł to już mu chyba nie wytłumaczą skąd ma wziąć. Dla mnie to on poleci na jesieni w pierwszej kolejności kiedy Prezes zasiądzie na stołku premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Eryczek[/ref], obawiam się,że możesz mieć rację, ale prezes zasiądzie dopiero po przejęciu TK oraz całego sądownictwa żeby nikt już się nie sprzeciwił. Albo żeby nie mógł się sprzeciwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665714 Więcej tolerancji jeszcze nikomu nie zaszkodziło tym bardziej w naszej rzeczywistości.

 

Dlaczego w takim razie nie raczyłeś się odezwać i zaprotestować, jak jeden w userów nazywał pewnego polityka kundlem?

Bo był tolerancyjny wobec cudzych poglądów.

 

Czyli "tolerancja" w jedną stronę? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665702 Gorszy Sort

Oglądałeś wywiad Kaczyńskiego z Republiki i wiesz do kogo się odnosił czy za pewnik wziąłeś to co mainstreamowe media powiedziały tj. gorszy sort = opozycja?

 

Dodane po 3 minutach 15 sekundach:

665674 #Delegacja PIS interweniowała w sprawie wraku Tupolewa - tu nie mam zdania, bo nie zagłębiałem się w to ale może faktycznie za mało naciskaliśmy Rosje

#A. Macierewicz przekonywał, że do katastrofy doszło w powietrzu na skutek działań osób trzecich - czyli twierdzi, że Państwo Polskie nie potrafi samo wyjaśnić tej sprawy i potrzeba UE

#Delegacja do USA w tej samej sprawie

 

Wg. Ciebie sprawa Smoleńska była prawidłowo poprowadzona? Popatrz jak to się robi ''w świecie'' Popatrz na rekonstrukcje samolotów. Wtedy można podyskutować.

To jak zostało to ''załatwione'' to jawna kpina i powinniśmy się wstydzić. Bardziej niż sprawy TK. Moim zdaniem przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], powiedz jak to miało by być "załatwione" wg Ciebie,bo nie bardzo wiem czy komukolwiek udałoby się wrak ściągnąć do kraju. A poza tym jeszcze przypadkiem moglibyśmy się dowiedzieć całej, lecz nie dla wszystkich wygodnej, prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665731 Oglądałeś wywiad Kaczyńskiego z Republiki i wiesz do kogo się odnosił czy za pewnik wziąłeś to co mainstreamowe media powiedziały tj. gorszy sort = opozycja?

Dla mnie Republika jest stacją propagandową. Możesz mnie oświecić co było w owym wywiadzie?

665731

Wg. Ciebie sprawa Smoleńska była prawidłowo poprowadzona? Popatrz jak to się robi ''w świecie'' Popatrz na rekonstrukcje samolotów. Wtedy można podyskutować.

To jak zostało to ''załatwione'' to jawna kpina i powinniśmy się wstydzić. Bardziej niż sprawy TK. Moim zdaniem przynajmniej.

 

A czy byłeś przy prowadzeniu śledztwa w Polsce? Byłeś przy prowadzeniu śledztw "w świecie"? Czy swój pogląd opierasz na tym co przekaże przykładowo TV Republika? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665692 Obawiam się że KODziarze i kibice obecnej opozycji, rozniosą Cię po przeczytaniu tego zdania. ;-)

Widzę, że kolega czyta, ale niewiele rozumie. Odwołanie do zwolenników KOD do których się nie zaliczam, ale rozumiem jest średnio udane. Kolega napisał tak żeby coś napisać , ale niewiele z tego wynika. Wytłumaczę może bardziej obrazowo : Zygmunt Kałużyński kiedyś usłyszał , że nie wystarczy się myć , trzeba jeszcze wodę zmieniać. Podobnie jest ze sprawowaniem władzy, nie wystarczy rządzić, trzeba to jeszcze robić zgodnie z konstytucją. A wracając do do określenia KODziarze odnoszę wrażenie , że określenie pejoratywne zostało specjalnie użyte i prosiłbym o nie używania tego rodzaju języka. Więcej tolerancji jeszcze nikomu nie zaszkodziło tym bardziej w naszej rzeczywistości.

Wszystko zrozumiałem i napisałem z premedytacją, po kropce dodając komentarz, którego najwyraźniej nie zauważyłeś, lub nie zrozumiałeś.

Pozwól że będę dobierał słowa po mojemu.

 

665702 Gorszy Sort

Oglądałeś wywiad Kaczyńskiego z Republiki i wiesz do kogo się odnosił czy za pewnik wziąłeś to co mainstreamowe media powiedziały tj. gorszy sort = opozycja?

Z wypowiadających się w tym wątku mało kto oglądał ten wywiad. Wypowiedź J.Kaczyńskiego była niedwuznaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Popatrz jak to się robi ''w świecie'' Popatrz na rekonstrukcje samolotów. Wtedy można podyskutować.

To jak zostało to ''załatwione'' to jawna kpina i powinniśmy się wstydzić.

 

A z czego mieliśmy sobie zrekonstruować ten samolot?

Antoni krzyczał przed wyborami (długo przed wyborami, zanim go jeszcze partia odcięła od mediów) że jak tylko wygrają to zaraz ściągną ten wrak do Polski. I co? Rok mija i wraku nie ma. i jestem gotów się złożyć że jak im się będzie kończyć kadencja to wrak dalej będzie sobie w Rosji leżał ale winny temu będzie oczywiście Tusk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665733 Dla mnie Republika jest stacją propagandową. Możesz mnie oświecić co było w owym wywiadzie?

Czyli nie wiesz skąd wziął się ''gorszy sort'' Spoko.

665733 A czy byłeś przy prowadzeniu śledztwa w Polsce? Byłeś przy prowadzeniu śledztw "w świecie"? Czy swój pogląd opierasz na tym co przekaże przykładowo TV Republika? ;)

Ręce opadają ale postaram się odpowiedzieć.

Widziałem rekonstrukcje wielkich, ważnych katastrof. Nie tylko z USA. Nawet kraje, które dla nas są synonimem biedy robiły to jak najlepiej mogły. Trzeba poszperać w internecie. Nie mam misji pedagogicznej. Musisz znaleźć sam.

TV Republikę widziałem tylko na YT przeglądając programy z JKM. Może ze trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], powiedz jak to miało by być "załatwione" wg Ciebie,bo nie bardzo wiem czy komukolwiek udałoby się wrak ściągnąć do kraju. A poza tym jeszcze przypadkiem moglibyśmy się dowiedzieć całej, lecz nie dla wszystkich wygodnej, prawdy.

Rząd D.Tuska oddał śledztwo Rosjanom, poprzedzając to oficjalnym komunikatem że według nich był to lot cywilny. (!!!)

W wyniku tego idiotycznego i karygodnego ruchu nie ma możliwości żeby nasza własność wróciła do kraju, aż do momentu kiedy Rosjanie się na to nie zgodzą, lub do czasu kiedy rosyjskie śledztwo będzie "trwać".

Przecież to jest takie proste.

Raport rosyjski i ten sam rosyjski, przetłumaczony na polski (raport Millera), zawiera nieprawdopodobną tezę. Uczciwy człowiek powinien wziąć znane okoliczności tego zdarzenia na swój rozum i wyciągnąć własne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], naprawdę z początku miałem duży szacunek do pisanych przez Ciebie postów o charakterze politycznym. Ale jest to coraz większa paplanina. Pokaż te swoje świetne i obiektywne źródła, obiecuję, że przeczytam je do końca tego tygodnia i sie do nich odniosę. Może mnie nawet przekonają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

ależ wszyscy macie problem w tym wątku. nic tylko załamać ręce. Polacy zamiast zjednoczyć się i walczyć z komunistyczną unią europejską to walczą między sobą ... masakra :wallbash:

Zdradź proszę Kolego jak walczysz - daj nam przykład. :)

Moim zdaniem rozmawiamy na poważne tematy, według mnie dużo ważniejsze niż dobór pasty do lakieru.

 

 

Bliźniak, dobrze dobrany adres na dole obrazka.

Załóżmy na chwilę że zespół M.Laska faktycznie składa się z ekspertów - wytłumacz mi proszę jak to możliwe że ci wybitni specjaliści zaprzeczają istnieniu podstawowych praw fizyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam misji pedagogicznej. Tak jak pisałem.

Myślisz, że będę szukał rzeczy, które oglądałem przed trzema, albo lepiej, laty bo Ty chcesz się dokształcić w temacie? Nie ma szans. Bieżące sprawy - okej.

Twoje uciekanie od innych tematów też jest godne poszanowania.

665755 Ale jest to coraz większa paplanina.

Możesz mnie nawet uważać za kompletnego idiotę. Nigdy na takie rzeczy w życiu nie zwracałem uwagi i raczej dobrze na tym wyszedłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665761 Twoje uciekanie od innych tematów też jest godne poszanowania.

przyjąłem taktyke paru osób w tym wątku :)

665761 Możesz mnie nawet uważać za kompletnego idiotę.

faktem jest, że moje postrzeganie Ciebie spadło ostatnio, ale daleki mi do tego żebym nazwał Cie idiotą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665763 przyjąłem taktyke paru osób w tym wątku :)

Warto równać do góry, nie w dół :)

665763 faktem jest, że moje postrzeganie Ciebie spadło ostatnio, ale daleki mi do tego żebym nazwał Cie idiotą :)

Tak profilaktycznie napisałem. Jako bufor przed moimi kolejnymi postami w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mówimy o prawach fizyki działających na parówki i puszki po piwie. Z tego co wiem zupełnie przez niedopatrzenie ich nie zbadali.

Ale liczę , że zostanie to naprawione.

 

Ty wspomniałeś o parówkach, ale spróbuj sobie wyobrazić, że te same prawa fizyki które były nierozerwalnie związane z pytaniami zadanymi ekspertom Z.Laska, nie omijają również samolotów.

A więc zadano im konkretne pytania, odpowiedzi ich kompromitują do tego stopnia, że ekspertami zostają już tylko na obrazkach podobnych do tego który wkleiłeś. Gdybyś znał sprawę, nie musiałbym Cię prowadzić za rączkę jak dziecko, na co jak widzę byłbym skazany, gdybym miał czas żeby odnaleźć materiał na potwierdzenie tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.