Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

665574 miało być o górnikach

Nie. Napisałem o górnikach i o pacyfikowaniu policyjnym butem co pokazałem później na filmiku.

O seryjnych samobójcach można meeeega grubą książkę napisać.

665574 Bo przytoczone przez Ciebie przykłady słabo odnoszą sie do tej sytuacji.

Odnoszą się do ''standardy PiSu''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]czarekcw[/ref], ktoś go tam w końcu wpuścił. Może warto zmienić regulamin wpuszczania do Sejmu?

[ref]booohal[/ref], nie pamiętam żeby za PełO jakiś dziennikarz został spacyfikowany przez pracownik partyjnego za zadawanie pytań. Zgromadzenia szczególnie takie jak Marsz Niepodległości nie mogą być porównywane do takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
mógł to załatwić inaczej, ale wtedy nikt by o nim nie usłyszał, a od posła/marszałka by dostał odpowiedź, że przyjrzą się sprawie i :dontknow:

 

Nie słyszałem dobrze ale człowiek mówił o rozdzielaniu dzieci, rodzeństw, że cały czas się to dzieje...

Być może dlatego ze jestem rodzicem ale nie wiem jak można spuścić na drzewo człowieka który prosi o pomoc w temacie dzieci :zly:

Jak dla mnie pan marszałek (z małej litery) to kawał niewrażliwego, cynicznego i aroganckiego buca :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Po był zamordyzm był faktem, to co wyprawiali na Marszach niepoddegłości, prowokacje włącznie ze spaleniem budki przed ambasadą rosyjską, przewały w wyborach, Ruch kontroli Wyborów, sprawa WSI i dziennikarza Sumlińskiego w połączeniu z Komorowskim, kary więzienia dla protestujących na "wykładzie" Baumana, mógłby długo ciągnąc, poprzednia władza się z obywatelami nie p...., ale przeciętny leming tego nie ogarnia.

 

 

http://www.rp.pl/Prawo-karne/304209904- ... edzie.html

taki przykładzik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Jańcio[/ref], bez złośliwości, przypomnij o co chodzi z tym PO: na marszach niepodległości, WSI, przewałach w wyborach i o dziennikarzy Sumlinśkim (pierwsze słyszę to nazwisko)

Temat wykładu Pana Baumana pamiętam jako zadymę którą zrobiła banda kiboli i narodowców (czy to obecnie już synonimy?) na wykładzie Profesora Baumana. Interweniowała policja i trafili do aresztu na swoje miejsce - coś mi uleciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]czarekcw[/ref],

Nie dalej jak tydzień temu klient, który jeździ przez Calais opowiadał co ta dzicz wyprawia. Jeździ głównie Francja-Niemcy i ciężko uwierzyć co tam się na prawdę dzieje.

No ale Komisja Wenecka do nas przyjeżdża, a nie tam gdzie morduje się ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest lepszy art :D

http://www.tvn24.pl/szef-msz-luksemburg ... 763,s.html

 

Najlepiej- otworzyć granicę, dać po kobiecie na głowę i jeszcze mieszkanie. Ale jakoś nie wspomina o ogrodzeniu w Austrii. Mają rozmach niektórzy politycy.

 

Dobre newsy daje TVN dziś

http://www.tvn24.pl/niemcy-kurs-flirtow ... 715,s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665599 trafili do aresztu na swoje miejsce

milusio, sąd w I instancji orzekł dla nich 20-30 dni aresztu, pewnie dla Ciebie to jest właściwa kara i ich miejsce jest w areszcie, później pod presją społeczeństwa zmienili im karę na grzywnę .

To,że nic nie wiesz o sprawie Sumliński vs Komorowski, Baumanie, prowokacjach, w tym tej ze spaleniem budki jest moim zdaniem symtomatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665599 o co chodzi z tym PO: na marszach niepodległości, WSI, przewałach w wyborach i o dziennikarzy Sumlinśkim (pierwsze słyszę to nazwisko)

Warto się dowiedzieć, wtedy otworzą się oczy na olbrzymią liczbę tematów.

 

 

665599 Temat wykładu Pana Baumana pamiętam jako zadymę którą zrobiła banda kiboli i narodowców (czy to obecnie już synonimy?) na wykładzie Profesora Baumana. Interweniowała policja i trafili do aresztu na swoje miejsce - coś mi uleciało?

Moim zdaniem, a życiorys Zygmunta Baumana o tyle o ile znam, protestujący kibice mieli rację. Nie uważam więc że ich miejsce jest w areszcie.Tego że protest odbył się na wykładzie oczywiście nie pochwalam, lepiej zachowywać się kulturalnie, jednak rozumiem że zrobili to z bezsilności i chęci zwrócenia uwagi na to z jakim "autorytetem" mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

milusio, sąd w I instancji orzekł dla nich 20-30 dni aresztu, pewnie dla Ciebie to jest właściwa kara i ich miejsce jest w areszcie, później pod presją społeczeństwa zmienili im karę na grzywnę .

No tak uważam że za zakłócanie porządku publicznego, wywoływaniu burd i grożenie naruszenia nietykalności osobistej, powinno się ludzi aresztować. Jeśli masz inne zdanie to daj swój adres, skrzyknę setkę znajomych i zrobimy Ci najazd na chatę ;)

 

To,że nic nie wiesz o sprawie Sumliński vs Komorowski, Baumanie, prowokacjach, w tym tej ze spaleniem budki jest moim zdaniem symtomatyczne

Dlatego proszę żebyś mnie oświecił. Niektóre tematy obiły mi się o uszy ale jakoś nie zszokowały. Podlinkuj artykuły przedstawiające twój punkt widzenia, z chęcią sobie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mieli rację, inna sprawa to sprawa w sądzie. Moim zdaniem Sąd powinien orzec o niskiej społecznej szkodliwości czynu, tak jak potrafił to robić w przypadku niszczenia pomników sowieckich, kara grzywny jeszcze rozumiem, ale więzienie ?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665590 Zgromadzenia szczególnie takie jak Marsz Niepodległości nie mogą być porównywane do takiej sytuacji.

Aha. To nie wiedziałem :/

Nie można porównywać wydarzeń na zgromadzeniu wieli ludzi do "solówki". Nie wiem czy ten spokojnie idący sobie facet nei został złapany, bo 5 minut wcześniej kogoś zaatakował i uchwyciła to policyjna kamera.

 

665596 prowokacje włącznie ze spaleniem budki przed ambasadą rosyjską

Parę dni temu przeszło mi przez myśl czy ataki na Polaków w Wielkiej Brytanii nie są inspirowane przez PiS, aby pokazać jak to oni sie troszczą o obywateli (wycieczka ministrów, nasi policjanci wysłani do UK).

 

Co do Niesiołowskiego - jak dla mnie jest to debil. Ma czasami trafne riposty, ale głównie obraża innych. Czekałem aż ktoś dobierze mu sie do tyłka. Co do filmiku to odniosę się do niego jak będę mógł obejrzeć z dźwiękiem. Jest jednak różnica jak już napisał boohal. Tutaj atakuje Poseł a jego pracownicy stoją. A w przypadku PiSu zwykli cywilni pracownicy czują sie bezkarni i to oni atakują. Niestety, ale mogę sie spodziewać, że gdy powiem coś nieprzyjaznego PiSowi w kolejce w markecie to rzuci sie na mnie pracownik lokalnego biura PiS a Poseł będzie z uśmiechem mówił "Panowie spokojnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Policja u biegłych, którzy wydali opinię ws. śmierci ojca Ziobry"

 

Kolejna odsłona "Państwa Prawa" według obecnej ekipy. Przyczyna śmierci nie pasuje do tego co sobie uknuł Minister Zero to trzeba tą teorię biegłych "naprostować". :song:

Co do Niesiołowskiego - jak dla mnie to debil pospolity (jedynie jego przemówienie sejmowe mi się podobało jak zwracał się do posła Kaczyńskiego, żeby nie zmieniał postępowania bo tłumy zadowolonych Polaków chodzą po ulicach i wiwatują na jego cześć, kraj mlekiem i miodem płynie, jest ogólna sielanka, itp, itd ). Tak jak pisałem - każda partia ma w swoich szeregach gamoni i politycznych kretynów ale PiS w tej materii idzie obecnie na absolutny rekord, który raczej ciężko będzie komukolwiek pobić. Ba! Nawet się do niego zbliżyć...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]KR54321[/ref], kwestia oceny życiorysu Pana Baumana to jedna sprawa a zachowanie którego dopuścili się narodowcy na jego wykładzie jest po prostu dla mnie niedopuszczalne.

Z życiorysem Pana Baumana zapoznałem się pobieżnie przed chwilą zaglądając do wikipedi. Każdy jakiś życiorys ma a życiorys Pana Baumana chwalebny nie jest. Nie zmienia to jednak faktu że zachowania takie jak kibiców na jego wykładzie są naganne i dalej uważam że powinni spędzić te 30 dni w areszcie. Żyjemy w cywilizowanym społeczeństwie w którym nie mam miejsca na przemoc.

Idąc tym tropem, nie wiem czemu narodowcy nie pojawiają się w sejmie ilekroć przemawia tam posłeł PiSu, Pan Piotrowicz. Życiorys tego Pana to równie wielkie bagno co Pana Baumana a mimo to został posłem i nikogo nie razi jego historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Eryczek uważasz, ze zaslugiwali na te 30 dni więzienia?

Do narodowców mi daleko, ale takiej kary za protest polityczny to bym nawet pełowcowi nie życzył. Przerażajace jest, że tak myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Jańcio[/ref], jaki protest polityczne chłopie??? Zadyma i przemoc to dla Ciebie protest polityczny???

Jeśli naprawdę chce się protestować to się organizuje pikietę pod budynkiem gdzie odbywa się wykład - to jest protest.

Już chyba rozumiem o czym pisałeś mówiąc o aresztowaniach hołoty która 11 listopada puściła race dymne, wywołała pożar i obrzuciła policję płytami chodnikowymi. To dla Ciebie też był pewnie protest polityczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o żadnych aresztowaniach, doczytaj jeszcze, pisałem o prowokacji i spaleniu budki wartowniczej przed ambasada rosyjską.

O jakiej przemocy piszesz na wykładzie Baumana, ktoś na zdrowiu ucierpiał, pobił ktoś kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek być może nie jest zbyt zorientowany akurat w tym temacie, choć oczywiście zakładam że mogę się mylić.

Na sali wykładowej nie było żadnej przemocy, nie było też wtargnięcia. Owszem, przerwali starszemu człowiekowi, ale co gorsza R.Dutkiewiczowi, Prezydentowi Wrocławia, wypomnieli kogo zaprasza do ich miasta. Wydaje się że głównie za to zostali ukarani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

665644 Prezydentowi Wrocławia, wypomnieli kogo zaprasza do ich miasta.
Podobno żyjemy w wolnym kraju i Pan Prezydent Wrocławia mógł sobie zaprosić kogo chce, nawet Papieża. A darcie japy i wyzywanie kogoś, grożenie mimo , że ostatnio bardzo popularne jest dalekie od standardów kultury osobistej, a tym bardziej polemiki politycznej. A przy okazji co to znaczy "ich miasta" , wydaje się , że miasto jest wszystkich mieszkańców , a nie tylko tych którzy głośno krzyczą. Ta "NASZOŚĆ" zaczyna mi nosem wychodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.