Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]pablogda[/ref], ja w wosku nie byłem i nie zostałem nauczony szacunku do kogoś tylko dlatego że jest moim przełożonym lub piastuje jakiś urząd. W moim świecie ludzie na szacunek zasługują sobie swoim zachowaniem / charyzmą / wiedzą / doświadczeniem / umiejętnościami przywódczymi. Pan o którym mówimy, w żadnej z tych dziedzin jeszcze się nie wykazał stąd mój kompletny brak szacunku dla niego.

Poważam urząd prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej ale Pana który go obecnie piastuje, nie szanuję.

 

Zobacz Kolego próbując mnie sprowokować jednym wpisem rozpętałeś gównoburzę, bo nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Ja pisałem o wyzwiskach na polityków, Ty o szacunku dla Dudy jako człowieka (bo urząd Prezydenta szanujesz).

I tak samo jest właśnie w naszej kochanej polityce :)

Jedni swoje, drudzy swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

[ref]pablogda[/ref], uwaga organizacyjna na przyszłość, tak aby uniknąć podobnych nieporozumień. Na początku posta, wrzucaj nicki osób do których kierujesz swoją wypowiedź (o ile nie jest to wypowiedź skierowana do ogółu).

Napisałeś swój post o wyzwiskach na polityków, zaraz po poście moim i zmorki. Zmorka ustosunkował się do Twojego zarzutu - odpowiedziałeś że nie dotyczył on jego osoby. Odpowiedziałem zatem ja.

Uważam że to nie kwestia nie przeczytania przeze mnie ze zrozumieniem Twojego posta - Twój post był po prostu napisany mało precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wydarzenie miało dziś miejsce a w temacie cisza???

Budyń się dziś obudził i po raz pierwszy postawił i nikt tego nie komentuje? :song::song:

Obstawiam że lewaki pewnie jeszcze nie wyszli z szoku a zwolennicy dobrej zmiany jeszcze nie dostali instrukcji z góry co mają o tym myśleć? :D:D;)

Co sie stało sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]weglus[/ref], akurat dziś dawałem link do tego zajścia. A to wścibski poseł, łazi po sektorze gdzie PiS siedzi. Nie czuł zażenowania, pogardy przebywając tam? O jakie głosy tu podniosłyby się jakby z PiS ktoś coś zrobił podobnego :D . Toć to brak demokracji przecież.

 

Trzeba być obiektywnym, PiSu nie popierałem w całości (jedynie to decyzja odnośnie imigrantów- szanuję) ale też to co odwala opozycja to jakiś żałosny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sarkazmu kolegów, tak zasłużona dla wymiaru sprawiedliwości osoba jak Pani Prezes daje gwarancje bezstronności przy wykonywaniu swoich obowiązków. Wyrzucenie w-ce prezesa ze swojego gabinetu oraz usuniecie informacji o stopniach naukowych ze strony Trybunału niezbicie pokazuje z jaką osobą mamy do czynienia. Nie bez znaczenia jest dopuszczenie do orzekania 3 "zapasowych' sędziów. Gwarantuje to , że cenne zasoby ludzkie nie będą marnowane , a każde polecenie naczelnika zostanie wykonane bez zbędnej zwłoki. Dla dociekliwych chciałbym zwrócić uwagę, że przy wyborze Prezesa TK wskazanie kandydata na prezesa przez 9 sędziów nie było dla P.Prezydenta wystarczające, ale już wyłonienie kandydata spośród 6 głosujących sędziów spełniało jego wymagania -dziwne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panią Muchę widziałem jak urządziła sobie śpiewanie i oni to sobie chyba wszyscy tam jaja robią :? . Łażą z tymi smartfonami i jeden drugiego nagrywa. Gdzie tu jakakolwiek logika i merytoryka. Przyjdzie 11 stycznia i co zrobią ? poseł ma pracować a nie urządzać kabaret :wallbash: żenada gorsza niż cały pis razem wzięty i reszta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poseł ma pracować a nie urządzać kabaret :wallbash: żenada gorsza niż cały pis razem wzięty i reszta

 

Tak dla potwierdzenia, mówimy o porównaniu do walczącej z postkomuną formacji, której twarzą jest PRLowski prokurator, minister odpowiedzialny za resort sprawiedliwości jest członkiem partii, która wydała pieniądze na co innego, niż cel na który je otrzymała, a prezes ma papiery niewystarczające na uznanie do za pokrzywdzonego przez ustrój słusznie miniony, nawet po splądrowaniu teczki w IPNie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

687110 Prezes może zrobić bdb krok - wyposażyć salę w której wcześniej głosowali w czytniki kart, guziki do głosowania i tyle.
pomysł iście racjonalizatorski , ale po co tyle zachodu nie lepiej przenieść głosowania na Nowogrodzką :D Albo można iść na całość i uznać, że wola naczelnika i jego podpis wystarczy , nie będzie problemu z kworum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
655565 W gronie Moderatorów i Adminów stwierdziliśmy że taki temat może uspokoić sytuacje na forum . Temat na chwilę obecną jest na próbę .

Bardzo prosimy o to żeby temat szeroko rozumianej polityki i sytuacji w kraju poruszać tylko w tym temacie , apelujemy też o konstruktywną rozmowę i nie obrażanie innych użytkowników .

 

Polityka i kościół to tematy budzące w naszym społeczeństwie odwieczne niesnaski. Każde spotkanie towarzyskie, rodzinne potrafi przerodzić się w kłótnie gdy zaczynamy jeden z tych tematów. Szczerze mówiąc baliśmy się, że u nas będzie tak samo ale pomimo to udostępniliśmy Wam miejsce na naszym forum. "Popolitykowaliście" z większą lub mniejszą kulturą. Niektórym coraz mocniej puszczały nerwy i poziom dyskusji pozostawiał wiele do życzenia.

Postanowiliśmy zakończyć nasz eksperyment. Zamykamy temat i wracamy do starych zasad czyli:

-nie poruszamy tematów związanych z polityką w żadnym z działów

-każde polityczne podpisy i avatary będą usuwane

 

Prosimy Was o uszanowanie naszej decyzji i dostosowanie się do prośby.

 

Wszystkie próby prowokacji będą stłumione a próby puczu zakończone stanowczymi działaniami z naszej strony :acute:

 

Bądźcie zdrowi w Nowym Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.