Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

– Nienawiść jest tym z czym powinniśmy walczyć. Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR – powiedziała Scheuring-Wielgus.

Przecież to jest sama prawda. Liczba wyznawców islamu, w tym uchodźców, w naszym grajdołku jest raczej mizerna, natomiast odkrywających swą podmiotowość bezmózgich patriotuf ma tendencję zwyżkową. Deal with it.

 

Kukiz próbuje coś zrobić? Chyba tylko udowodnić, jak wielkim nieporozumieniem jest istnienie jego ugrupowania, bez linii programowej, bez ambicji, bez celu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twój mem jest bezsensowny gdyż przedstawia rozdział kościoła od państwa jako zakaz robienia wigilijek w budynkach państwowych.

Nie wiem jak uważasz ale wg mnie trochę to za daleko poszło..to że wierze w Boga nie oznacza że uważam że ile łaska oznacza 1600zł..

Nie znam historii wiary ów Pani.. ale z tego co widzę o ateizmie było w UW (który rok?) a cytat był z 2015 roku..

Co do partii Kukiza to niestety ale nie zgodzę się z Tobą - jedyne co potrafią to przytaknąć partii rządzącej.. przykład - słynna wypowiedź byłego rapera o kanapkach, która jak się okazało nie miała nic wspólnego z prawdą.

Tak samo jak robienie propagandy z śmierci człowieka. Myślisz że ten kierowca walczył o to by ten popapraniec nie zabił ludzi czy walczył o swoje życie? Ilu u nas masz obcokrajowców innego wyznania? Po co tutaj mają przyjechać? 500+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686382 Nie znam historii wiary ów Pani.. ale z tego co widzę o ateizmie było w UW (który rok?) a cytat był z 2015 roku..
686369 A jeżeli twierdzi, że jest ateistką, potem ochrzciła dzieci a teraz urządza sobie wigilię w budynku państwowym to sorry, kobieta sama nie ma ukształtowanego własnego światopoglądu.
686382 Tak samo jak robienie propagandy z śmierci człowieka. Myślisz że ten kierowca walczył o to by ten popapraniec nie zabił ludzi czy walczył o swoje życie? Ilu u nas masz obcokrajowców innego wyznania? Po co tutaj mają przyjechać? 500+?

Gdyby nie było tego popaprańca to człowiek żyłby i świętował z rodziną. Jak również wielu innych ludzi. Kiedy ten islamista przybył to było w mediach.

686374 Przecież to jest sama prawda. Liczba wyznawców islamu, w tym uchodźców, w naszym grajdołku jest raczej mizerna, natomiast odkrywających swą podmiotowość bezmózgich patriotuf ma tendencję zwyżkową. Deal with it.

To, jak nasz naród traktowano (i też moich przodków gdzie nie było mi zobaczyć mojego dziadka) to mam takie a nie inne poglądy. Jedynie z kim wódki napiłbym się to z Węgrem. A pomoc dla uchodźców- ilu rodaków jest w Kazachstanie, na Białorusi? A UE chce wymusić jakąś pomoc.

 

Ok, spoko, dalej myślcie że PO i .N to lek na ten bajzel (PiS) jaki się wyprawia :D . JKM był realną alternatywą to ludzie jacyś zaślepieni miedialnie głosowali. Jaki burdel był tak i dalej jest. I ta wigilia w Sejmie- to już kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Nienawiść jest tym z czym powinniśmy walczyć. Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR – powiedziała Scheuring-Wielgus.

Przecież to jest sama prawda. Liczba wyznawców islamu, w tym uchodźców, w naszym grajdołku jest raczej mizerna, natomiast odkrywających swą podmiotowość bezmózgich patriotuf ma tendencję zwyżkową. Deal with it.

 

Kukiz próbuje coś zrobić? Chyba tylko udowodnić, jak wielkim nieporozumieniem jest istnienie jego ugrupowania, bez linii programowej, bez ambicji, bez celu. :lol:

 

 

bo Pis rządzi. Jakby rządziła Platforma to byśmy ich mieli pare tysięcy na dzień dzisiejszy. Czy islam i terroryści nie są zagrożeniem ? chyba są skoro w kólko są ataki. Nie sa zagrożeniem u nas jak na razie bo ich po prostu nie ma w naszym kraju. Porównywanie ONRu do terrorystów wyznających islam jest hmm lekko mówiąc pozbawione sensu. Natomiast Kukiz jak dla mnie jest spalony na ten czas. Wiele obiecywał i na tym sie skończyło. A miał rewolucje robić i porządek z politykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie można być katolikiem i rządać rozdziału kościoła od państwa? Jestem katolikiem, wierzę, chodzę do kościoła, ale bardzo mnie denerwuje brak tego rozdziału i jestem za nim + za zaprzestaniem przeznaczania gigantycznych pieniędzy piblicznych na kościół. Wierni każdego wyznania powinni sami "sponsorować" swój kościół :dontknow: a już nasze pasibrzuchy typu dziwisz, głódź, rydzyk i reszta to dla mnie i mojej wiary obraza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że uważasz iż ów Pani nie ma ukształtowanego światopoglądu nie jest żadnym dowodem że nie mogła zmienić ateizm na bycie katoliczką..

Możesz mieć takie a nie inne poglądy ale to nie zmieni tego że do roboty dalej jeździmy min. na Niemcy, którzy nas mordowali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686392 czyli nie można być katolikiem i rządać rozdziału kościoła od państwa? Jestem katolikiem, wierzę, chodzę do kościoła, ale bardzo mnie denerwuje brak tego rozdziału i jestem za nim + za zaprzestaniem przeznaczania gigantycznych pieniędzy piblicznych na kościół.

Jako że .N styknęła się z PO więc- mieli 8 lat na zmiany i nic z tego nie wyszło. I tak jak Ty uważam, że kościół chrześcijański w Polsce ma złe nawyki i żądają kupę hajsu za np ślub czy chrzciny (jedno mnie dotknęło, zaraz drugie dotknie) to jednak nie zapominam co było wcześniej.

 

686394 ale to nie zmieni tego że do roboty dalej jeździmy min. na Niemcy, którzy nas mordowali..

Oczywiście że nie bo sam tam pracowałem ale też nie ma co się zatracać i wszystkie ich pomysły kopiować.

 

686394 To że uważasz iż ów Pani nie ma ukształtowanego światopoglądu nie jest żadnym dowodem że nie mogła zmienić ateizm na bycie katoliczką..

Dla mnie jest taką samą osobą jak Gowin, Jaki bądź Ziobro. Aby tylko do koryta się dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKM był realną alternatywą to ludzie jacyś zaślepieni miedialnie głosowali. Jaki burdel był tak i dalej jest. I ta wigilia w Sejmie- to już kabaret.

Biedni dojrzali ludzie, nie dostrzegli geniuszu krula. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz geniusz na Wiejskiej :lol: Kurdupel który rządzi krajem z tylnego fotela vs nieudolna opozycja, która święta spędza w Sejmie :lol: . I to tak naprawdę prezes wszystkich dyma bo ma ręce czyste a za kurtyną rozkazuje kto co ma robić :lol: . A taki Schetyna bądź Petru może tylko nawoływać do wcześniejszych wyborów w TV a to nie jest realne skoro PiS ma większość w parlamencie. I jedni i drudzy (oraz trzeci) są siebie warci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz geniusz na Wiejskiej :lol: Kurdupel który rządzi krajem z tylnego fotela vs nieudolna opozycja, która święta spędza w Sejmie :lol: . I to tak naprawdę prezes wszystkich dyma bo ma ręce czyste a za kurtyną rozkazuje kto co ma robić :lol: . A taki Schetyna bądź Petru może tylko nawoływać do wcześniejszych wyborów w TV a to nie jest realne skoro PiS ma większość w parlamencie. I jedni i drudzy (oraz trzeci) są siebie warci.

Za to krul jest najwartościowszy, gdyż nie potrafi opowiedzieć się jasno w tym sporze, natomiast w PE pokazuje tej "bandzie durni", kto w istocie jest durniem, nie potrafiąc zachować minimum powagi choćby z racji spływających na jego konto eurasków. Seems legit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja to będą 11 stycznia bodajże jak będzie posiedzenie i dalej nie przestaną protestować, bedzie powtórka z tego co było ostatnio :roll:

 

 

Zawsze można starać się być porządnym Lepiej później, niż w ogóle.

 

W miastach zachodniej Ukrainy Berkut przechodził na stronę mieszkańców. Było to działanie mocno celebrowane.

 

U nas posłowie dawnej władzy spędzają tydzień na posterunku, protestują słusznie, własnym kosztem. Jest w tym pewne porównanie, jakaś paralela. Popieram mocno i jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686405 gdyż nie potrafi opowiedzieć się jasno w tym sporze

A po co ma bruździć w tym kale? To nie jego wojenka. Nie ma swoich przedstawicieli w Sejmie/Senacie więc Ty też zabierałbyś głos?

 

686405 natomiast w PE pokazuje tej "bandzie durni", kto w istocie jest durniem, nie potrafiąc zachować minimum powagi choćby z racji spływających na jego konto eurasków. Seems legit

No i prawilnie gada, Schulz czy Juncker starają się dziwną poprawność polityczną zachować ale dla kogo? Ja nie widzę jak i wielu obywateli UE do czego doprowadza polityka wobec muzułmanów? Organy UE nie zajmowały się (przynajmniej nie było słychać w TV) jak imigranci napadali na kierowców w Calais a Policja i Wojsko wymiękało. Jak nie masz kierowcy międzynarodowego w rodzinie to nie wiesz jak to wyglądało. Choć w TVN24 był fajny reportaż. To jest fair uważasz wobec obywateli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Przecież jego ugrupowanie znaczy COKOLWIEK tylko na krajowej scenie politycznej.

 

Nie chodzi mi o poprawność polityczną. Nie próbuj mnie nawet ubrać w takie skrajne proimigranckie postawy, bo pomimo mojej otwartości pewne sprawy trzeba - uważam - jasno zdefiniować i rozwiązać. Chodzi mi o stosunek, z którym tam poszedł i z którym tam zasiada, pomimo iż to jego praca i reprezentuje tam pewną grupę Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz i pomyśl.

 

Widze ze jednak spedziles świeta przy dyskutowaniu o polityce zamiast z rodzina, choc ja tego nie sugerowale a ty sam.

A jeżeli chodzi o czytanie to chyba powinienes ty powtorke z rozrywki zaliczyć.

Zdrówka życze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686409 więc Ty też zabierałbyś głos?
686410 Oczywiście. Przecież jego ugrupowanie znaczy COKOLWIEK tylko na krajowej scenie politycznej.

Za nim jak za resztą polityków stoi sztab PR, nie słyszysz jak politycy ładnie ubierają w słowa swoje odpowiedzi na pytania? I czasem może jedno zdanie spośród kilkunastu jest odpowiedzią na to, co redaktor próbuje wyciągnąć od tej pseudo klasy ludzi. Oni tak potrafią mamić ludzi że aż sam jestem zdziwiony, jak nad prostym problemem można dyskutować.

 

686410 Chodzi mi o stosunek, z którym tam poszedł i z którym tam zasiada, pomimo iż to jego praca i reprezentuje tam pewną grupę Polaków.

Jego praca jest taka aby wytykać błędy w/w osób. Oczywiście większości za nim nie ma ale wielu go tam popiera, nie jest osamotniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686355 Rozumiem że przy żłobie nastąpiła "dobra" zamiana?

A widzisz- gdybyś czytał moje posty to wiedziałbyś że gardzę każdą partią która jest w Sejmie lecz Kukiz coś próbuje zrobić. Dla mnie to trochę za mało się starają aczkolwiek wielki plus że nie wciągnęli się w ten cyrk.

 

Nie dali się wciągnąć w jaki cyrk? Przy głosowaniu nad 500+ najpierw jeden z narodowców, który do Sejmu wszedł z listy K'15, zjechał program jako populistyczny, a następnie wstrzymał się od głosu. Czyli co, nie taki całkiem zły ten program?

Sam 'przywódca' tego 'ruchu społecznego' na początku historii z TK w jednym z programów radiowych przedstawiał swój pomysł ustawy dot. reformy Trybunału, ale jakimś cudem nie wiedział, że zakłada on wygaśnięcie mandatów wszystkich sędziów w ciągu 6 m-cy od wejścia ustawy w życie. Całkiem przypadkiem tak, jak widział to PiS.

K'15 kreuje się na opozycję merytoryczną, ale jakoś nie słychać ich w dyskusji nt. reformy systemu podatkowego czy emerytalnego. A może tylko do mnie ten głos nie dociera.

 

Dodane po 9 minutach 45 sekundach:

Ok, spoko, dalej myślcie że PO i .N to lek na ten bajzel (PiS) jaki się wyprawia :D . JKM był realną alternatywą to ludzie jacyś zaślepieni miedialnie głosowali.

 

Gdy mówisz o JKM to masz na myśli jego program gospodarczy (daleko posunięty liberalizm gospodarczy i znaczne ograniczenie socjalu) czy polityczny (kierunek: monarchia)?

Mówimy o eurodeputowanym, który słynie z antyunijnego poglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nikt nie chce mieć linii napowietrznej nad działką, patrz Jaktorów i przebieg linii 400kV. Utrzymanie terenu, nad którym przebiega linia napowietrzna też "trochę" kosztuje, a w dodatku nikt z odbiorców nie chce pokrywać kosztów skablowania linii nN. No i jak tu wziąć takie PSE czy PGE Dystrybucja do galopu, skoro zapłaci za to Skarb Państwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast sobie zrobić jakiś plan żeby zaproponować narodowi jakieś konkrety to wolą krzyczeć protestować i robić szum. Tyle tylko że to za bardzo nie działa. W sondażu opozycje popiera 26 %, 47 % jest przeciw ich działaniom a 27 nie ma zdania. Na tą chwile oprócz podpuszczania ludzi aby przychodzili na marsze nie mają do zaoferowania nic. W święta sie spotkałem z rodziną znajomymi itp i mimo że nie poruszaliśmy polityki wszyscy nawet ci co nie lubią Pisu pukali sie w głowe jak pokazali opozycje siedzącą w wigilie i święta w sejmie. Kompletnie to do nich nie przemawiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.