Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:lol: tyle tylko że zbyt wolna jazda bo chyba to wyczytałeś na stronie nie jest nie zgodna z prawem jesli ma sie przed sobą kilkadziesiąt ludzi którzy ją uniemożliwiają. :) Ale ty po swojemu interpretujesz kodeks. Pisałeś o wjeżdżaniu w tłum na jezdni więc podaj podstawę odnośnie tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym,jak podasz podstawe ustanawiająca sankcję za -jak to sam ująłeś-blokowanie wjazdu. (dosłownie). Ja wtedy znajdę podstawę na wjeżdzanie w tłum :D

Możemy tak się przerzucać 3 dni i nic z tego wyjdzie ;)

Poza tym ameryki nie odkryłeś,prawo jest różnie interpretowane (także przez sądy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszyłeś ciekawy temat, bo faktycznie były zadymy co rok kiedy rządziło PO podczas 11 listopada, w tym roku był spokój. Nie wiem czy jakiś podpalacz aut był za którą partią, może miał taki kaprys i sobie podpalił bo był piromanem. Ty jesteś przekonany że był to zwolennik Pisu. Być może, ja tego nie wiem. Jak wspomniał lukwawa zostali ukarani. Czy ktoś z blokująco - rzucających :) został ukarany mandatem albo sprawa została skierowana do sądu ? chyba nie. Inaczej już pewne stacje by o tym trąbiły.

Przepraszam.. ale nigdzie nie napisałem że ów podpalacz był/jest zwolennikiem Pis-u.

Idąc Twoim tokiem myślenia..może protestujący pod sejmem tak sobie chodzą bo taki mają kaprys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym,jak podasz podstawe ustanawiająca sankcję za -jak to sam ująłeś-blokowanie wjazdu. (dosłownie). Ja wtedy znajdę podstawę na wjeżdzanie w tłum :D

Możemy tak się przerzucać 3 dni i nic z tego wyjdzie ;)

Poza tym ameryki nie odkryłeś,prawo jest różnie interpretowane (także przez sądy).

 

jak już jesteś taki dosłowny to "wyjazdu" a nie wjazdu. Masz w linku napisane. "wchodzenie na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd (na przejściach dla pieszych – 50 zł, w innych miejscach – 100 zł)." "Zgodnie z treścią kodeksu wykroczeń, kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany. ". W kodeksie raczej nie ma wzmianki że musi to być pojazd z Kaczyńskim w środku :mrgreen: w dodatku tamowanie i blokowanie ruchu mozna interpretowac na rózne sposoby. To dostane z twojej strony ta podstawe czy nie ? jaki problem rzucić linkiem. Być może jest paragraf na kierowce któremu blokuje sie jazde i to on jest winny że wokól niego stoją ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tamowaniem ruchu nazwałbym celowe działanie mające na celu znaczące zmniejszenie przepustowości drogi/ulicy. Stanie w korku tamowaniem ruchu nie jest, stanie przed ludźmi, którzy nie chcą się rozejść również takie nie jest. Za to blokowanie przejazdu samochodom przez pieszych już jak najbardziej wg mnie pod to podchodzi - kiedy w ogóle się nie da jechać mówimy o blokowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685492 Czy ktoś z blokująco - rzucających został ukarany mandatem albo sprawa została skierowana do sądu ? chyba nie. Inaczej już pewne stacje by o tym trąbiły.

 

Jeśli nie zatrzymano sprawców na tzw. gorącym uczynku, to najpierw trzeba chyba zidentyfikować sprawców, potem ustalić adresy, doręczyć im wezwania na przesłuchanie, umożliwić im wypowiedzenie się w sprawie.

Do postępowania mandatowego natomiast niezbędne jest chyba ujęcie sprawcy na gorącym uczynku lub brak wątpliwości co do tożsamości sprawcy zarejestrowanego wykroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval no to jak ktoś sie kłądzie przed autem to to chyba jest na gorącym uczynku ? wystarczy wylegitymować i dać mandat. Ale chyba nikt takowego nie dostal. Krd dobrze pisze, ale nie którzy "interpretują" po swojemu :) jakoś podstawy ad.am nie podesłal aby swoją teorie o ruchu drogowym potwierdzić o "wjeżdzaniu w tłum" a szkoda.

 

Czy Wałęsa był czy nie był, nie będe oceniał, ale podpisów nie udostępnił

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 95024.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wciaż mamy Rospudę

To, że resort zdominowany jest przez bandę zwyroli, ktorzy rozpoczynają strzelanie po lasach od wódczanej napie-dolki

To, że nie będzie można wejść do lasu, bo-jak to ująłeś- chvje na polowaniach się szarogęszą

O tym chvju piszesz?

bronislaw-komorowski-na-polowaniu.jpgkomorowskib.jpg

 

 

A to tak na poprawę humoru - TUSK OBROŃCA POLAKÓW PRZED ISLAMISTAMI:

http://wpolityce.pl/polityka/320350-ziemkiewicz-do-tuska-jestes-pan-bezczelnym-klamca-bez-krzty-honoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref=#3366cc]lukwawa[/ref], moja koleżanka w zeszłą wigilię pojechała do rodzinnego domu - do mamy i siostry, do Żychlina. Spędzić miała tam całe święta ale tak się wściekła na "te wiejskie pisiory" że walnęła drzwiami, wróciła do Łodzi i... do dziś z rodziną nie rozmawia :kox:

Chyba nic tak nie dzieli ludzi jak polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]funkoval[/ref], ja religię postrzegam jako politykę więc dla mnie to jedno i to samo.

 

[ref=#3366cc]lukwawa[/ref], eee... wystarczy nie pożyczać znajomym pieniędzy to nie będzie się o co kłócić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiadomo, że w TVP po zmianach zostali najwierniejsi z wiernych, niekoniecznie najlepsi.

Ale, że aż takie miernoty, które łykną wszystko i zrobią wszystko, żeby się podlizywać władzy :shock:

 

http://aszdziennik.pl/119053,wymyslilem ... na-antenie

 

Przecież tego listu nawet płynnie nie idzie odczytać, a ci z tym na antenę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Przecież tego listu nawet płynnie nie idzie odczytać, a ci z tym na antenę :D

 

Temat "listu" był już omawiany w tym temacie :)

Myślę że ta jego "łamana polszczyzna" uwiarygodniła go w oczach "redaktora" - wskazywała na prawdziwego widza TVPis :kox: (teraz mi się oberwie i to zasłużenie :D:D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.