Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

[ref]Manolito77[/ref], PiS w ogóle nie uznaje czegoś takiego jak "konsultacje społeczne" przed przyjmowanie kolejnych ustaw (choć zapewniał przed wyborami że będzie je organizował i ich słuchał). Nie ma się więc co dziwić że ludzie zorganizowali rządowi "konsultacje społeczne" pod sejmem.

Wyjście z tego bałaganu jest dziecinnie proste i możne rozwiązać problem w minute. Wystarczy że broszka powie że rząd wycofuje się z ustawy ograniczającej wolność mediów i ponowi głosowanie nad przyszłorocznym budżetem a ludzie się rozejdą - będzie po temacie.

No ale jeśli na czele partii rządzącej stoi stary kawaler, który nigdy nie miał zony i woli mieć rację zamiast mieć spokój to czego Wy się spodziewacie? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jednak nie wystarczy. Zgoła odmienne zdanie o obecnej sytuacji w wojsku ma pułkownik Mazguła:

Czy Ty wiesz kim jest Mazguła? Jeśli to dla Ciebie autorytet, to naprawdę żal mi Cię. Ten kmiot nie powinien być godny noszenia jakiejkolwiek odznaki wojskowej

Komentarz raczej zbędny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy Ty wiesz kim jest Mazguła? Jeśli to dla Ciebie autorytet, to naprawdę żal mi Cię. Ten kmiot nie powinien być godny noszenia jakiejkolwiek odznaki wojskowej.

 

Jak pisałem, na wojsku i wojskowych kompletnie się nie znam. Poszukałem w internecie jakiś kompromitujących treści na temat tego Pana i niczego nie znalazłem. Możesz podesłać jakieś linki? Bardzo by mi na tym zależało bo jak na razie to obrzuciłeś błotem Pułkownika Wojska Polskiego - kraju w którym się urodziłem i mieszkam. Nie podoba mi się takie zachowanie - proszę o konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat mam niezły ubaw. Garstka szaleńców wieszczy koniec PiS Zauważyliście, że jest Was zaledwie kilka osób i sami nakręcacie się wzajemnie, licząc na to, że Wasze posty zmienią rzeczywistość? Zróbcie ankietę na forum, to się zdziwicie w jakiej "większości" jesteście.

 

Czytając takie posty nie dziwię się, że partia jawnie socjalistyczna odziana w płaszczyk prawicy ma tak znaczne poparcie. Jeśli stopień uogólnienia jest tak wysoki, że do jednego worka wrzuca się wszystkich krytycznie nastawionych do PiSu i jego posunięć, oznaczając ten worek 'szaleńcy', to kara musi trwać.

 

Dodane po 2 minutach 9 sekundach:

Jak pisałem, na wojsku i wojskowych kompletnie się nie znam. Poszukałem w internecie jakiś kompromitujących treści na temat tego Pana i niczego nie znalazłem.

 

W złym internecie szukasz, musisz bardziej w prawo skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, na wojsku i wojskowych kompletnie się nie znam. Poszukałem w internecie jakiś kompromitujących treści na temat tego Pana i niczego nie znalazłem.

 

W złym internecie szukasz, musisz bardziej w prawo skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem że będą wyłapywać tych protestujących pod sejmem, to jeden z tutejszych fanatyków twierdził, że to niemożliwe, a więc cytat z wypowiedzi szefa policji z godziny 16.16 dnia dzisiejszego:

 

"Zabezpieczyliśmy nagrania pochodzące z różnych źródeł. Każdy, kto łamie prawo musi liczyć się z konsekwencjami i nie ma tu żadnej taryfy ulgowej, tak jak i nie ma, i nie będzie przyzwolenia na ataki kierowane w stosunku do policjantów, którzy tylko i wyłącznie dobrze wykonują swoje obowiązki ochraniając uczestników różnych zgromadzeń - podkreślił."

 

No i jak?

Ale co ja tam mogę wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie wystarczy. Zgoła odmienne zdanie o obecnej sytuacji w wojsku ma pułkownik Mazguła:

Czy Ty wiesz kim jest Mazguła? Jeśli to dla Ciebie autorytet, to naprawdę żal mi Cię. Ten kmiot nie powinien być godny noszenia jakiejkolwiek odznaki wojskowej.

 

Czytając ten temat mam niezły ubaw. Garstka szaleńców wieszczy koniec PiS :lol: Zauważyliście, że jest Was zaledwie kilka osób i sami nakręcacie się wzajemnie, licząc na to, że Wasze posty zmienią rzeczywistość? Zróbcie ankietę na forum, to się zdziwicie w jakiej "większości" jesteście.

W pierwszej chwili miałem skomentować ten post ale stwierdziłem, że aby dorównać do jego poziomu to musiałbym się położyć na podłodze. Dlatego spuszczę na to jedynie zasłonę milczenia...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze być bardzie aroganckim niż Niesiołowski to sie nie da

 

Uderzyłeś się? Opowiadasz jak pacjent, nie jak dyskutant.

 

Może jakby sie na miesiecznicach nie zbierał tłum przeciwników którzy przeszkadzają a ostatnio mało tam nie zdeptali tych ludzi przy zniczach w tym premier Szydło i Kaczyńskiego to by nie trzeba było kordonów policji. Chcą sie modlić niech sie modlą.

 

Modlitwa. He he. W imię ojca, ducha, syna, zniszczcie tego skur*ysyna...

 

Przyjechał Kaczyński na Wawel, obrzuclili limuzyne jajkami :)

 

Wyjeżdżał Kaczyński z sejmu, to śmiał gębę że od tzw. suwerena ucieka.

Samochód (bo przecież nie poseł, od którego nic nie zależy i za nic nie odpowiada) dostał jajkiem od ludzi, którym pluje się w twarz i powtarza, że "żadne siły nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne". Taka proporcja.

 

nie wspomne o tych co sie kładli przed samochodami i wielce zdziwieni że ich policja usuwała. Czy ma to jakiś sens, to już niech każdy sam ceni.

 

Nie zdziwieni. Raczej przygotowani. I zrobili to, mimo całego obrzydzenia do religii smoleńskiej, raz. W określonych realiach, a nie na odlew, ot tak, na co dzień. Za swoją sprawą sprowadzili Prezesa do parteru.

 

Dla mnie to po tym co zrobili sie nie różnią niczym od tych moherów fanatyków.

 

No mają. To ludzie w różnym wieku, ale pracujący. Tacy, których twoi pryncypałowie zwalniają z pracy, albo tacy, do których dopiero próbują się dobrać.

 

Ktoś kiedyś pisał że mają klase i jest kultura na marszach itp, to pokazali klase własnie :) Chodzą rok z tymi trąbkami i nic z tego nie wynika jak na razie.

 

A co ma być? To towarzysz Kaczyński idzie tropem głównych ideologów marksizmu - leninizmu i wyraźnie utwierdza się w przekonaniu, że walka klasowa wzrasta wraz z postępem rewolucji. Kiedyś się odwróci. Pani Pawłowicz już powinna wiedzieć, co będzie. Niech przekaże kolegom.

 

Czy Ty wiesz kim jest Mazguła? Jeśli to dla Ciebie autorytet, to naprawdę żal mi Cię. Ten kmiot nie powinien być godny noszenia jakiejkolwiek odznaki wojskowej.

 

Ja wiem. To człowiek, który wypowiedział się o stanie wojennym lapidarnie, trafnie, acz w mało zrozumiały sposób, ale o tych zdarzeniach Ty nic nie wiesz.

 

W tamtych czasach wojsko poborowe, złożone z 20 latków, miało pewną dozę świadomości. I miało porozumienia.

Porozmawiaj z dawnymi dowódcami drużyn, pododdziałów - może coś złapiesz. Nie będę Cię edukował. Nie będę nawet zdradzał, o co chodziło.

 

W "tamtych czasach" były "inne czasy", ale pewne przełożenie na dzień dzisiejszy występuje - i dzisiejsze służby, nauczone doświadczeniem dawnych kolegów, powinny wiedzieć jak się zachować. Powinni to zrobić tym bardziej, że w piątek mieli dobitny przykład - dawni szeregowi wykonawcy rozkazów zostali pozbawieni / ograniczono im emerytury. I co z tego? I stąd wniosek, że trzeba zachowywać się przyzwoicie. Ot. tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685169 Czytając ten temat mam niezły ubaw. Garstka szaleńców wieszczy koniec PiS :lol: Zauważyliście, że jest Was zaledwie kilka osób i sami nakręcacie się wzajemnie, licząc na to, że Wasze posty zmienią rzeczywistość? Zróbcie ankietę na forum, to się zdziwicie w jakiej "większości" jesteście.

Wypowiada sie w tym temacie również kilku zwolenników PiSu, których nakręcamy. Po co ankieta? Niech sie wypowiedzą w tym temacie. Przecież elektorat PiSu bardzo lubi każdego nazywać ubekiem i lewakiem. Bardzo lubie jak wypaczacie rzeczywistość pod siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wczorajszej tragedii

Niemiecka telewizja publiczna ZDF podała, że oddział antyterrorystów przeprowadził akcję w ośrodku dla uchodźców na terenie byłego lotniska Tempelhof w Berlinie. W hangarach byłego portu lotniczego zakwaterowanych jest kilkuset imigrantów.

 

Według agencji dpa domniemany zamachowiec dotarł do Niemiec w lutym tzw. bałkańskim szlakiem. Mieszkał w jednym z ośrodków dla uchodźców na terenie Berlina.

 

Identyfikacja podejrzanego nastręcza policji sporo trudności, ponieważ mężczyzna posługiwał się kilkoma nazwiskami - pisze dpa.

Burdel na własne życzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref=#ff3366]Prox[/ref], a co mieli nie łyknąć - to są ludzie którzy wierzą w mordercze smugi zostawiane przez samoloty, spisek rabinów Niemców i Putina przeciw narodowi Polskiemu, wszystko co im prezes powie z telewizora i Minstrale kupowane przez Rosjan od Turków po 1 dolarze. Dla tych ludzi żadna informacja nie jest na tyle absurdalna żeby włączyć własne myślenie i zdobyć się na odrobinę refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik Praw Obywatelskich w sprawie projektu ograniczania dostępu mediów

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opi ... spartanntp

 

i jeszcze na poprawienie humorów:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mswia-wn ... ic/852ye5q

 

MSWiA chce, by Żandarmeria Wojskowa wsparła policję m.in. w patrolowaniu ulic w związku z zamachem, do którego doszło w Berlinie. Jak poinformował rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka, z takim wnioskiem do premier zwróci się szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Rzecznik KGP powiedział równocześnie, że w tym momencie policja nie ma żadnych informacji, które świadczyłyby o tym, że w Polsce jest zagrożenie ewentualnymi zamachami.

- Już praktycznie od momentu, gdy były zamachy we Francji, Belgii utrzymujemy cały czas podwyższoną czujność, m.in. w miejscach, gdzie jest dużo osób - w galeriach handlowych, na dworcach. Pan minister wystąpi jednak, by działanie policyjne w zakresie stricte policyjnym wspomogła Żandarmeria Wojskowa - powiedział. Dodał, że jest to uzasadnione m.in. tym, że na przykład w Warszawie jest nadal dużo zgromadzeń; zbliża się też okres świąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, na wojsku i wojskowych kompletnie się nie znam. Poszukałem w internecie jakiś kompromitujących treści na temat tego Pana i niczego nie znalazłem. Możesz podesłać jakieś linki? Bardzo by mi na tym zależało bo jak na razie to obrzuciłeś błotem Pułkownika Wojska Polskiego - kraju w którym się urodziłem i mieszkam. Nie podoba mi się takie zachowanie - proszę o konkrety.

Nie wiem czy udajesz głupca czy naprawdę nie potrafisz korzystać z internetu? Jest pełno informacji o tym kmiocie. Nawet ZHP wydało oświadczenie. Jakbyś nadal nie potrafił znaleźć, to tutaj cytat:

Oświadczenie Głównej Kwatery ZHP

 

Związek Harcerstwa Polskiego jest stowarzyszeniem apolitycznym, niezależnym ideowo i organizacyjnie od partii, ruchów oraz organizacji o charakterze politycznym. Nie można wykorzystywać struktur ani symboli ZHP do prowadzenia działalności politycznej.

 

Wszelkie wypowiedzi Adama Mazguły dotyczące bieżącej sytuacji politycznej wyrażają osobiste poglądy tego instruktora i nie mogą być traktowane jako stanowisko ZHP.

 

Stan wojenny był przepełniony ludzkim cierpieniem, ale także aktami społecznego heroizmu, prawości i godności. Wiele osób straciło w nim życie. Wyrażamy solidarność z poszkodowanymi w wyniku stanu wojennego i ich rodzinami.

 

hm. Monika Kubacka, rzecznik prasowy ZHP

Kilka postów wyżej pisał o nim także wojskowy pablogda. Nie trzeba szukać na prawicowych portalach, bo jak widać nawet ZHP nie chce mieć nic wspólnego z kimś takim jak Mazguła. Ale Wy w ferworze zaślepienia nienawiścią antypiosowską nawet pakt z diabłem byście zawarli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy w ferworze zaślepienia nienawiścią antypiosowską nawet pakt z diabłem byście zawarli.

 

Znowu my/wy/oni? Że też wraca taki PRLowski podział.

NB nie jestem zaślepiony nienawiścią antypisowską. Stało by to na przeszkodzie trzeźwemu spojrzeniu na działania obecnie rządzących Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.