Skocz do zawartości

KECAV - rozpoczęcie produkcji


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Master
702328 A czy mógłbyś pokazać działanie dressingu na czystych plastikach?

Nie bardzo wiem czy rozumiem co masz na myśli :o

Przygotowałem na szybko krótki film z aplikacji na czyste plastiki. Wybaczcie trochę jakość, ale spieszyłem się, bo robiło się z każdą minutą coraz ciemniej ;) :

 

I jeszcze fotka po aplikacji:

plasttest7a.jpg

 

Dodane po 21 minutach 7 sekundach:

I wreszcie dwa krótkie filmiki z kropelkowania i odpychania wody.Wykonane zaraz po aplikacji, a więc trochę nie tak, bo na zupełnie świeży, jeszcze nie ułozony i wysuszony dressing:

BEADING:

 

SHEETING:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
702588 Produkt jest w fazie testów czy to wersja finalna?
702308 Troszkę za wcześnie o finalnych właściwościach

Jednym słowem, nie jest to jeszcze produkt finalny :(

 

702588 Na kiedy planowane wprowadzenie do sprzedaży?

Zdecydowanie za wcześnie, aby o tym napisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
702787 produkt bardzo ładnie się rozprowadza

No tak, z tym nie jest źle, ale jest parę rzeczy do poprawy. W mojej ocenie, jest jeszcze za tłusty, chociaż dzięki temu nieźle się smaruje. Innym problem to: za słabo wysycha (czyt. za wolno), co powoduje łapanie kurzu na początku :? . Pewnie, że można po aplikacji przetrzeć fibrą, ale nie będzie wówczas user friendly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nadal w budowie, podaj gdzie ew. można będzie kupić Twoje produkty. Podoba mi się Twoje podejście do tematu i życzę wytrwałości, choć na dłuższą metę nie wytrzymasz z systemem hand made chcąc na tym zarobić chłopie. Ale dla mnie ważne, ze robi to Polak i ew. damy zrobić komuś w naszym kraju (nie kieruję się tu żadnymi nacjonalistycznymi pobudkami, po prostu chodzi o to żeby ktoś u nas miał pracę, u nas zarabiał itp.) ;)

POWODZENIA

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
702964 Strona nadal w budowie

Pewnie wciąż wyświetla Ci się jakaś stara wersja z bufora :mrgreen: . Już od pewnego czasu jest tam więcej informacji, co oczywiście nie znaczy, że jest zakończona. Pewnie zawsze będzie w budowie, bo coś jest dokładane. :D

702964 podaj gdzie ew. można będzie kupić Twoje produkty

Taka informacja jest tu: Post na Kosmetykaaut

oraz tu: http://kecav.com/sklepy/sklepy.html

 

702964 POWODZENIA

Dziękuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Master

Witajcie,

W odpowiedzi na pojawiające się pytania, co dalej i nad czym pracuję, chciałbym się podzielić efektami mojej aktualnej pracy. Na tapecie są dwa preparaty do czyszczenia skór. Jeden „lżejszy” do bieżącego czyszczenia i jeden dużo mocniejszy do cięższych zabrudzeń.

Oba będą w opakowaniach z pianowniczką.  Jak pewnie wiadomo, środki czyszczące nie służą specjalnie ‘zdrowiu’ skóry, dlatego też spory nacisk położyłem również na trwałość piany, aby podczas czyszczenia zminimalizować jej rozpuszczanie i tym samym szkodliwe nawilżanie skóry wodą.

Oto efekt jaki udało mi się uzyskać w kwestii trwałości piany. Po lewej środek referencyjny, po prawej mój produkt:

por1a.jpg

po 5'ciu minutach:

por2a.jpg

po 9'ciu minutach

por3a.jpg

po 16'tu minutac

por4a.jpg

Powyższe zdjęcia dotyczą środka ‘lekkiego’. Jego pH starałem się utrzymać możliwie blisko pH skóry i ostatecznie wynosi ono 5,7. W drugim, mocniejszym, udało mi się zejść do 8,7, utrzymując maksymalną siłę oczyszczania.

Kilka fotek efektów pracy:

por5a.jpg

por6a.jpg

 

Jak widać, teoretycznie czyste. Jeśli fotka będzie z daleka, to oczywiście ideał, ale wcale tak dobrze nie jest, jeśli przyglądniemy się temu z bardzo bliska. Winny tutaj jest aplikator. Otóż czyszczenie gąbką nie zapewnia dobrego wymywania z rowków skóry. Gąbka zwyczajnie nie jest w stanie tam sięgnąć. Dlatego w mojej opinii najlepsze efekty uzyskuje się pracując szczoteczką.

por7a.jpg

por8a.jpg

por9a.jpg

I wreszcie fotki obu wersji w prawdopodobnie opakowaniach testowych (60ml):

por11a.jpg

por12a.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kecav wygląda obiecująco :)

Skoro opakowania z pianowniczka to pewnie nie będzie można się spodziewać oszałamiającej pojemności ? Czy gdzieś tam z tyłu głowy siedzą większe pojemności ?

I czy planujesz wprowadzić swoją odżywkę/zabezpieczenie ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

@Tomas22 Pewnie masz rację, ale myślę, że 200 ml styknie. To było nie było na co najmniej 4-5 kompletów powinno spokojnie wystarczyć. Ale planuję również 'dolewkę' z większego opakowania, np. 1l?

Troszkę jednak to za wcześnie o tym decydować, bo wpierw oglądną te wypociny niektórzy userzy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Master

Co do testów i wysyłki próbek cleanerów do skóry, to proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości.

W między czasie chciałbym pokazać fotki z mazidłem do plastików. Otóż, jak wcześniej pokazywałem filmiki z nakładania na listwie tylnego zderzaka, dressingi nałożone zostały dokładnie 18.09.2017, czyli niemal 6 miesięcy temu:

dr1.jpg

dr2.jpg

Tak wyglądały na drugi dzień po aplikacji:

dr3.jpg

 

I wreszcie jak to wygląda po całej jesieni i zimie:

dr4.jpg

dr5.jpg

Jak zapewne widać, coś tam na tych listwach jeszcze jest, chociaż oczywiście w żaden sposób nie kropelkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.