Skocz do zawartości

Latarka inspekcyjna


Luki S

Rekomendowane odpowiedzi

@Domel kupiłem Sunscana 5.2 i jest świetny, no, może poza jedną bardziej wkurzającą wadą - brakiem możliwości manualnego włączenia trybu 50% (sama to robi po 5 minutach bezczynności) no i szybkim rysowaniem się plastiku obudowy (tak, wiem, detal).

W stosunku do chińczyka (kopii Lare) Mactronic wydaje się bardziej zwarty, mniejszy, pewniej trzyma się w dłoni, masz 3 barwy światła, świetny magnes na spodzie i na tyle obudowy. Gdzieś nawet mam fotki jak one świecą, ale raczej się zbyt wiele z nich nie zobaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, peciu napisał:

@Domel stronę wcześniej jest porównanie do chińczyka

ups sorki, przeoczyłem.

2 godziny temu, PiterG napisał:

@Domel jesli chcesz wysle do Ciebie i sprawdzisz emoji6.png ja jestem zadowolony. Zaczynajac od czolowki poprzez inspekcyjna, konczac na reflektorze.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Rozeznuje temat na wiosnę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie pytanie do was co byście wybrali:

Czy zestaw scangripa:

https://autonablask.pl/produkt/scangrip-colour-match-kit-kompletny-zestaw-4-lamp/

image.png.1cdf3eed5e7f4c0a9c5387b570ce4bc1.png

 

Czy moze zestaw od mactronic:
https://autonablask.pl/produkt/mactronic-zestaw-latarek-sunscan-w-walizce/

image.png.d87d6ff92e9f1b713eb85cb7d9566432.png

Zestaw a mactronica ma ta przewage ze jest tanszy i można sobie pozwolić na ich statyw na kółkach ale z drugiej strony scangrip ma lepsza inspekcja bo 5 barw zamiast 3 mocniejszy naświetlacz 3000lm vs 2000lm i teraz nie wiem co wybrac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, kamil598 napisał:

@Misza wygląda jak latarka z aliexpres która jest warta 80 zł, 250 zł to nieźle pojechali z ceną 

U mnie pokazuje cenę 75 € 😎

Jakos w marcu będę miał na sprzedaż lampki Gyeona ( dość okazyjna cena). Jeśli nikomu się nie spieszy z po żadnym oświetleniem to mogę komuś przyklepać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Misza napisał:

Cześć używał lub słyszał ktos może o takim wynalazku ?

https://hard-led.com/produkt/lampka-inspekcyjna-lakiernicza-led/
 

czy raczej to kolejny chwyt marketingowy i pojsc w cos sprawdzonego np mactronic ? 

używałem ją u znajomego w studio 🙂 spoko latarka według mnie, ale tylko 1 barwa światła w porównaniu np do Mactronic 🙂 różnica w cenie jakies 100zł 🙂 to już decyzja od Ciebie, czy chcesz dopłacić to 100zł i mieć różne barwy światła, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Misza napisał:

A tak szczerze bo macie wieksze doswiadczenie uzywacie tych roznych barw na roznych kolorach lakieru czy raczej bylbym w stanie jedna zobaczyc na kazdym kolorze ? 
 

Co to za lampka geyona ?

Ciepła barwa i zimna jak dla mnie musi być. Na białym lakierze a nawet i srebrnym ciepła barwa pokazuje o wiele dokładnie. Zimna strasznie odbija te światło gdzie na jasnym za dużo nie spojrzysz. 

Lampki Gyeona to współpraca Scangripa i Gyeon. Typowe lampki do detailingu. Miałbym Prism i Prism Plus ale o cenach nie mogę jeszcze rozmawiać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Ciepła barwa i zimna jak dla mnie musi być. Na białym lakierze a nawet i srebrnym ciepła barwa pokazuje o wiele dokładnie. Zimna strasznie odbija te światło gdzie na jasnym za dużo nie spojrzysz. 

Lampki Gyeona to współpraca Scangripa i Gyeon. Typowe lampki do detailingu. Miałbym Prism i Prism Plus ale o cenach nie mogę jeszcze rozmawiać 😉

A takiego prism mini podobnego do mactronica bys mial moze ? Bo jezeli tak to jestem sklonny poczekac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam czy było by nas więcej chętnych na latarkę Gyeona Prism Mini? 

Dogadałem się z zagranicznym sklepem ( w kraju gdzie mieszkam) że cena dla nas byłaby 400 zł +/- 10 zł 🤔

Cenę Prism Plus również mógłbym dogadać jeśli byłoby zainteresowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.01.2021 o 01:28, Misza napisał:

Cześć używał lub słyszał ktos może o takim wynalazku ?

https://hard-led.com/produkt/lampka-inspekcyjna-lakiernicza-led/
 

czy raczej to kolejny chwyt marketingowy i pojsc w cos sprawdzonego np mactronic ? 

Jestem w szoku jak podnieśli cenę tej latarki. Na innej stronie widziałem że ta lampka nieco się różni od tej czerwonej z Aliexpress. Nie ma tych śrubek od przodu, z tyłu ma wkaźnik naładowania (2 diody) oraz inny włącznik. Nie sądzę żeby różniła się czymś więcej 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest rycerz który chyba handluje tym luwro i jedzie po wszystkich innych latarkach, bo ma 95CRi... gdzie Yato itp. latarki też i kosztują zdecydowanie mniej i wygodniej się trzyma.

Pisał też odważnie, że lepsze od widzących marek, nie miałem w rąsi więc nie wiem, ale wiem że holo lepiej pokaże bailong za 35pln🤣

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.