Skocz do zawartości

BMW X3 2014 Black Sapphire


mbieniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki serdeczne kolego za wytłumaczenie również :good: . Tylo po co stawiac kropki w wypadku kiedy sie ma komplet kół zimowych i nie ma potrzeby zmieniać opon? Czy to fabryka tak robi?

 

640766 No Stary piękna robota

640773 Scrollowaniu nie było końca

Wg. mnie najlepsza Twoja relacja

640779 Piękna sprawa, super się ogląda Bravo TY

640785 Warto było czekać na X3 Piękna robota, pełna profeska szczególnie dopieszczanie "pierdółek". Jak zwykle bogactwo fot i konkretne opisy.

640792 Palec boli od scrolla świetna robota !

640797 Scroll mi padł.. Jak sie nazywa fachowo ten czarny apliaktor do koł? Jaka firma itd?

640798 Elegancko

640808 Potwierdzam!

 

Co tu dużo pisać, tylko się powtórzę "kolejna świetna relacja" - w dodatku bonusowo ze wskazówkami

640823 jak zwykle super robota

640829 Bardzo lubię oglądać Twoje relacje Jak zawsze świetna robota, a i taki nowicjusz jak ja może coś podpatrzeć

 

Dziękuję bardzo koledzy ;) Miło jest dostać taki odzew po tylu godzinach pociskania. Dlatego też mi się chce robić zdjęcia :good::good:

 

640847 mbieniek, i co na to sąsiad?

640916 mbieniek, podpinam się do pytania krd, Jak na takie czary zareagował sąsiad ?
640769 Powinieneś nagrywać reakcje właścicieli przy odbiorze

640864 Jestem tego samego zdania

 

Hehe koledzy, właściciele wracają dopiero jutro rano albo dzisiaj popołudniu, jednak wielokrotnie nasłali na mnie syna, który mieszka w okolicy, abym oddawał klucze. W poniedziałe odparłem atak, we wtorek musiałem wieczorem się poddać.

 

640889 Relacja git jak kazda szacun ze masz jeszcze czas na pstrykanie fotek dodaj jeszcze zdjecia wlascicieli kiedy odbieraja auto )))

 

:good: Nie mam na to czasu, ja robię czas żeby zrobić foto. Nie wiem czy jest w tym lans, robię to dla zajawki, można powiedzieć, że lubię czystośc i samochody. Jak mi ktoś jeszcze za to płaci :):song:

 

 

 

640872 Z góry przepraszam za herezje, ale automat automatowi nierówny i tak jak częste wizyty na zmierzwionych plastikowych szczotkach albo brudnych tekstylnych to szybki koniec dla lakieru, tak na niektórych myjniach są szczotki ze spienionego polietylenu (tzw. softecs), co w połączeniu z dużą ilością wody i piany sprawia, że obchodzą się z autem dość delikatnie. Tak w Polsce jest np. na Statoilu - czasami mi się zdarza korzystać z myjni automatycznej i Statoil tutaj deklasuje inne sieci stacji: dobre detergenty, szczotki softecs i moookro. Minus wszystkich automatów bez wyjątku jest zaś taki, że jest po nich masa doczyszczania, albo masa syfu.

 

Nie masz za co przepraszać, Dopóki nie pukasz do moich drzwi i nie chcesz mojego auta zabrać na szczoty to nie mam stresów ;)

Co do samego materiału, z którego wykonują szczotki to nie znam się na jego budowie, jednak zauważ, że ta sama szczota jedzie z przednich kół wprost na doły paneli drzwiowych. Nie uwierzę, że nie narobi tam chociażby delikatnego kuku, a nie zapominajmy, że są też miękksze lakiery :)

 

640894 Michał126, wybacz ale chyba to nie forum dla Ciebie , jaka by nie była szczota to szczota , AMEN !

 

Wracając do relacji to ....

 

 

 

N

U

D

A

 

 

 

 

 

Jak zawsze Nuda

 

Oczywiście żartuje jak zawsze profi na najwyższym poziomie , uwielbiam twoje relacje . Dużo szczegółowych zdjęć i do tego fajnie opisane .

Pozdro i czekam na więcej

:good::good: Nie przesadzaj z tą nudą, brzmisz jak moja żona wieczorami :lol:;););)

640787

 

Ekstra

 

Spokojnie, powoli Panie Bartoszewski, robię co mogę ale nie daję rady szybciej!

 

:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]

 

DSCN6431_zpsq6qu6dr3.jpg

 

640866 Przez Ciebie spóźnię się na zajęcia Stwierdziłem, że 15 min na oglądanie wystarczy, nie wystarczyło, ale robota jak zwykle kozak

 

To będziesz Pan niedouczony! :P:D:zly:

;) Ach zajęcia, przypominają mi wyższą szkołe hotelarstwa, gdzie na zajęciach wytrzymałem na pierwszym zjeździe w sobotę 3 godziny i w niedzielę ze dwie... :-]

Dzięki, że zajrzałeś :)

 

 

PS Co do tej roboty to sam nie wiem, kłują mnie niektóre miejsca, gdzie nie dotarłem dressingu wewnątrz, chociaż bardzo się starałem ale poprostu nie miałem już czasu dokonać ostatecznej inspekcji nie poświęcając przy tym czasu na zrobienie zdjęć. A co do za relacje bez zdjęć efektów?

I wiem że sąsiad nigdy nie zauważy, ale dalej mnie kłuje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze SUPER! Chociaż super to za mało powiedziane. :D

Po oglądnięciu (chyba) każdej Twojej relacji boli palec od scrollowania.

Pełna profeska jak zawsze, za każdym razem podziwiam chęci i umiejętności!

 

Gdybym miał takiego sąsiada, to wiem gdzie spędzałbym większość wolnego czasu :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna robota od Ciebie ;)

Podoba mi się,że pokazujesz wszystko bez ściemy,ze zeszło 100%,nie ma ani jednego pruszka,a z bieznikow opon można jeść :)

Czekam na więcej bo robisz super robote!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

640948 Taki Sąsiad to skarb!

Chcę takiego sąsiada jak Ty

 

Hehe dziękuję, sąsiadów to ja mam już w zupełności, ale kochanek zbyt mało ;):P

 

640949 Super robota Panie
640965 o Tesla następna w kolejce Ach bym zapomniał X3 kozak robota

 

Taak ;) Dzięki :good:

 

640992 Jak zawsze SUPER! Chociaż super to za mało powiedziane.

Po oglądnięciu (chyba) każdej Twojej relacji boli palec od scrollowania.

Pełna profeska jak zawsze, za każdym razem podziwiam chęci i umiejętności!

 

Gdybym miał takiego sąsiada, to wiem gdzie spędzałbym większość wolnego czasu

 

Dzięki :mrgreen:

Pijąc piwko na leżaczku pod garażem...? :-]

 

641102 Dobra robota Świetna relacja po której można się wiele nauczyć

 

Dzięki :)

641126 Kolejna świetna robota od Ciebie

Podoba mi się,że pokazujesz wszystko bez ściemy,ze zeszło 100%,nie ma ani jednego pruszka,a z bieznikow opon można jeść

Czekam na więcej bo robisz super robote!!

 

:-]

A po co mam ściemniać?

 

 

Z bieżników nie polecam jeść :D:D

 

 

641130 Uwielbiam Twoje relacje i zawsze czekam z niecierpliwością na więcej

 

Muszę zwolnić tempo ale będą jakieś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

641367 Bardzo lubię Twoje relacje. Jak zawsze super

 

:)

 

641501 mbieniek jakie zalecasz stężenie Reloada ? Bo z tego co piszesz to sa problemy z mazami. Z tego co pamietam to producent zaleca 1:1 na ciemnych lakierach .

 

Relacja jak zawsze profi

 

Nie zalecam Reloada. Raz mi się udało położyć bez mazów, poza tym na każdym aucie tłuste lepkie mazy. Wkurzyło mnie to maksymalnie, to ostatnią rundę na moim i sąsiada natarłem tak jak napisane wyżej R4:6W i dalej można ganiać tłuste hologramy po lakierze. Jakiej fibry być nie użył. Mniejsze duuuużo, ale nadal.

 

Sąsiedzi przyjechali w piątek, sąsiad wytrzymał 30 minut w domu, pewnie sie w ogóle nie rozpakował :D Wyskoczył na zewnątrz i mówi: teraz będę przeprowadzał inspekcję 8-)

 

Wyciąga auto, wysiadając słysze tylko "he-he-he", potem kilka minut chodzi wokół auta, i w końcu mówi:

 

"Har du sett min ny bil?" czyli "Czy widziałeś już mój nowy samochód?" :P:song:

 

A wczoraj podszedł i mówi że zobaczył te tłuste mazy na lakierze i pogadaliśmy, o myciu na szczotach, pokazałem mu parę fot 50/50 z jego auta to się zgarbił :D I pytam go, czy zaglądał pod maskę :-]:-]:-] , to się zaśmiał i pyta czy tam też byłem. I od razu poszedł wystawić samochód i zobaczyć.

 

Otwiera maskę, patrzy patrzy, i mówi "Teraz to będę jeździł ze zdjętą maską" :kox:

 

Dzień dobry ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna fotorelacja, a komentarze to już w ogóle "the best of" oby ak najwięcej twoich robótek bo naprawdę można się wile nauczyć :D Na pewno bardzo miłe uczucie jak się widzi minę sąsiada po takiej robocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

641888 X'trója nie była dojechana, ale i tak zrobiłeś mega robotę

 

Dziękówa

 

641767 Ostatnimi czasy przejąłeś ten dział

641793 To prawda ! Czekam na więcej

643081 Genialna fotorelacja, a komentarze to już w ogóle "the best of" oby ak najwięcej twoich robótek bo naprawdę można się wile nauczyć Na pewno bardzo miłe uczucie jak się widzi minę sąsiada po takiej robocie

 

Dzięki za wizytę panowie :)

Niestety, sprawa narazie zawieszona. Jakiś uprzejmy sąsiad doniósł do gminy, że prowadzę interes w części ulicy przewidzianej wyłącznie jako mieszkalna.

Dopóki nie znajdę innego garażu, więcej relacji nie będzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wizytę panowie :)

Niestety, sprawa narazie zawieszona. Jakiś uprzejmy sąsiad doniósł do gminy, że prowadzę interes w części ulicy przewidzianej wyłącznie jako mieszkalna.

Dopóki nie znajdę innego garażu, więcej relacji nie będzie. :roll:

Zrozumiałbym i nawet poparł, gdyby Twoja działalność szkodziła środowisku. Ale jaki tutaj był negatywny wpływ? Że piana z prewashu ściekała na kamienisty podjazd? Przecież ta piana ma neutralne pH i jest biodegradowalna, podobnie jak wszystkie porządniejsze szampony...

 

No ale tak to już jest, w Polsce się dziwimy takim postawom, ale z drugiej strony... Norwegowie nie mają problemów np. z zanieczyszczeniem powietrza czy nielegalnym odprowadzaniem ścieków.

 

Mam nadzieję, że obczaisz sobie jakąś miejscówkę, gdzie nie będziesz już nikomu przeszkadzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Super relacja, najpierw całość obejrzałem na telefonie, teraz dodatkowo na komputerze(większy ekran). Profesjonalizm w każdym calu, po twoich relacjach motywacja do prac wzbija się na wyższy poziom :ad: Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.