Skocz do zawartości

Jaki uchwyt do telefonu


koder

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można kupić sobie uchwyt od brodit24. Całkiem fajnie to wygląda, indywidualnie pod każdy model auta. Efekt prawie jak fabryczny uchwyt. Dla niektórych moze to by dość droga zabawka ale coś za coś.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

visionGT ale pasują tylko do jednego modelu, a np u mnie ja i żona mamy różne i korzystamy zamiennie z auta, a po za tym 199 PLN? Nie przesadnie drogie? Mam oryginał Samsung od 3 lat ( na szybę) i się nie chce zepsuć, a kosztował 79pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecę taki: https://www.joybuy.com/3790489.html - w promce za ok 1,4$ czy coś takiego. Montowany na kratkę nawiewu, za pomocą zaciskanego uchwytu - od wewnętrznej strony uchwyt zakończony pianką(sam uchwyt można szybko przełożyć do innego auta). Mocny magnes - blaszkę mam podklejoną pod etui plastikowe i trzyma świetnie - testowane na Xiaomi Mi A2 Lite, Xiaomi Redmi Note 4 - także telefony dosyć ciężkiego kalibru.

Dla rodziny i znajomych kupiłem 7szt i każdy mega zadowolony. Telefon zakładasz i zdejmujesz jedną ręką. Testowałem różne i wiem, że ten to strzał w 10 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Miał ktoś do czynienia z uchwytami magnetycznymi/innymi, które przykleja się bezpośrednio do deski rozdzielczej? Nie zostają ślady/deska się nie odbarwia/nie odkleja się wraz z telefonem od ciężaru? Np. coś takiego - chociaż wolałbym bez magnesu, bo mi kompas w telefonie trochę szaleje 😄 https://allegro.pl/oferta/baseus-uchwyt-samochodowy-magnetyczny-do-telefonu-7664931454

Odkąd zmieniłem auto byłoby to dla mnie chyba najbardziej ergonomiczne rozwiązanie. W Corsie C używałem Nokii CR123 montowanej do szyby i było git, potem miałem długo jakiś prosty do kratki nawiewu. Niestety z racji gabarytów telefonu raz wyrwałem kawałek kratki na wybojach... A po zmianie auta na Corsę E nie chcę ryzykować z kratką, a na szybie z uchwytem Nokii telefon jest stosunkowo daleko, bo szyba jest dalej i pod innym kątem niż w poprzednim aucie.

No i jest jeszcze rozwiązanie do slotu CD radia - i tak nie używam, ale nie wiem, czy coś takiego też czegoś nie wyrwie? 😄 https://allegro.pl/oferta/uchwyt-spigen-kuel-cd-slot-car-mount-ap230t-6856849287

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
59 minut temu, smerf91 napisał:

Ja mam z firmy baseus montowany w kratkę nawiewu i jestem mega zadowolony. W zestawie masz dwie blaszki montowane do telefonu. Uchwyt ogumowany więc nje uszkodzi powierzchni kratki nawiewu

Mam i jestem nie zadowolony. Telefon mam duzy i mi odpada. Albo jak chwyci za mocno to wyjmują telefon razem z wkładem kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego ze nie uzywam cd posiadam wlasnie uchwyt montowany w jego slot.
Wczesniej mialem uchwyt na platformie brodit i muszę przyznać ze te dedykowane uchwyty w niektórych autach wygladaja calkiem zgrabnie. Jak fabryczny montaz.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiterG napisał:

Ja z racji tego ze nie uzywam cd posiadam wlasnie uchwyt montowany w jego slot.
 

I jak Ci się to sprawuje? Nic nie lata i nie uszkodzi w odtwarzaczu? No i jaki model/jakiej firmy używasz? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



I jak Ci się to sprawuje?


Ja uzywam z allie...
https://a.aliexpress.com/ElH3qJz9v
Mialem kupic w PL ale nie zalezalo mi na czasie. Tym bardziej ze zaplacile. 30 zl a u Nas byly po 80. Mam go juz dluzszy czas. Nic nie lata, nic nie trzeszczu. Ja pierwszym razem dokonalem montazu pod odpowiednum kątem i tyle. Oczywsiscie w tym czasie kilka razy byl zdejmowany. Cd rowniez sprawdzane i wszystko dziala.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Domel napisał:

Telefon mam duzy i mi odpada. Albo jak chwyci za mocno to wyjmują telefon razem z wkładem kratki.

No to u mnie brak takiego problemu. Telefon galaxy s9 i trzyma elegancko ale też bez przesady 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przemyślałem sprawę i jednak taki do slotu CD też odpada niestety. Radio w Corsie E jest stosunkowo nisko i czy do nawigacji czy do czegokolwiek musiałbym patrzeć w dół. Nawet dlatego nie wykupiłem sobie wyposażenia z ekranem 7", bo bez sensu tak nisko 😄

Zatem chyba zostaje mi tylko coś przyklejanego na stałe do kokpitu - skoro odpada szyba, slot CD i kratka nawiewu. Pytanie tylko czy takie porządne na taśmie 3M będą trzymać i nie zostawią śladu/odbarwienia po ewentualnym odklejeniu? Miał ktoś do czynienia z czymś takim w aucie z podobną deską rozdzielczą? Jest to taka lekko miękka guma z fakturą - poniżej zdjęcie poglądowe, o które miejsce mi chodzi 😉

 

IMG_20190911_083215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam uchwytu magentycznego Baseusa.
Mogę polecić z czystym sumieniem. Stopka mała ale bardzo mocno trzyma. Na zdjęciu zaznaczyłem gdzie wg mnie można by umieścić.

Generalnie polecam magnetyczny bo testowałem wiele innych i albo jakość słaba albo szybko kończyły żywot. 3cd71e09fefe7e9175a47a774993a74b.jpgfe17413cb9cd97a4cfb1382824bf6052.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

też myślałem o takim uchwycie ale kupiłem na kratki nawiewu ale że moje auto jest tak genialnie skonstruwane że nigdzie nie pasuje taki uchwyt i jedyne rozsądne miejsce to wąłsnie w miejscach podobnych jak zaznaczyłeś, ciekawi mnie tylko jak sie zdemontuje taki uchwyt czy nie pozostanie ślad po nim na desce rozdzielczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ale nie wydaje mi się aby był z tym większy problem.
Dla mnie miejsce idealne bo szyby nie zasłania, jak i kratki nawiewu a dodatkowo mniejsze narażenie na promienie słoneczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecam uchwyty z ładowaniem indukcyjnym który sam zaciska się gdy polozymy na nim telefon. Montuje się go na kratkę. Jest bardzo stabilny. Mam z Baseus kupiony na Ali ale w tej samej cenie dostępny jest w x-komie 89 zł. Nie wiem czy ktoś już o nim wspominał w tym temacie

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecam uchwyty z ładowaniem indukcyjnym który sam zaciska się gdy polozymy na nim telefon. Montuje się go na kratkę. Jest bardzo stabilny. Mam z Baseus kupiony na Ali ale w tej samej cenie dostępny jest w x-komie 89 zł. Nie wiem czy ktoś już o nim wspominał w tym temacie
 
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Jaki to model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dokładnie używam. Aktualnie nie jest dostępny w x komie ale można poszukać może gdzieś indziej jest jeśli komuś zależy na wysyłce z PL

Dzięki, szukam wlasnie czegos na kratke nawiewu (zebym nie musial kleic)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam coś takiego od Baseus-a i nic więcej mi nie potrzeba.
Temat taki że telefon jest oparty o deskę gdyż przy tej długości uchwytu nie jest on stabilny.
Długość uchwytu pozwala na to że starcza na całą głębokość deski... Toyota Avensis T29FL jeżeli ma to znaczenie...db65c5104459507e6efb359e06721386.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.