Skocz do zawartości

Jaki uchwyt do telefonu


koder

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem i takie szczękowe i magnetyczne teraz mam grawitacyjny 
https://a.aliexpress.com/U9CvC5YiX i jest to dla mnie strzał w 10. Przy magnetycznym po początkowym zachwycie zaczęła mnie denerwować ta blaszka przyklejana - szpeciła plecki telefonu (Mi9 Ocean blue + przezroczyste etui). Z tego jestem bardzo zadwolony. Obsługuje się jedną ręką. Dobrze siedzi w kratce. W promce kupione za ok 7zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem i takie szczękowe i magnetyczne teraz mam grawitacyjny https://a.aliexpress.com/U9CvC5YiX i jest to dla mnie strzał w 10. Przy magnetycznym po początkowym zachwycie zaczęła mnie denerwować ta blaszka przyklejana - szpeciła plecki telefonu (Mi9 Ocean blue + przezroczyste etui). Z tego jestem bardzo zadwolony. Obsługuje się jedną ręką. Dobrze siedzi w kratce. W promce kupione za ok 7zł.

 

A ten klips trzyma sie kratki dobrze? Widzialem taki kiedys „rozporowy” do kratki. W aucie u mnie te kratki takie jakieś „luźne” są

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Tak dobrze się trzyma. Wczoraj trasa 300km i jak włożyłem na początku trasy tak przez całą podroż nic nie musiałem poprawiać. Uchwyt zaciska się na kratce za pomocą sprężynki oraz tam jest taka pianka, która w momencie zaciśnięcia się na piórku kratki odkształca się - zapobiegając przesuwaniu. Dodatkowo na końcu "krokodylka" jest taki ząbek, że w razie jakby uchwyt wysunął się z kratki, to Ci nie spadnie.

Mi pasuje do Mi9, żonie do Galaxy J6, a siostrze do P30.

Jestem bardzo zadowolony z tego uchwytu i póki co nie rozglądam się już za innym 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chudy2355 napisał:

Tego dokładnie używam. Aktualnie nie jest dostępny w x komie ale można poszukać może gdzieś indziej jest jeśli komuś zależy na wysyłce z PL

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Siedzi on w miare sztywno w kratkach?

Miałem inny model baseusa z indukcją i był pod tym względem tragiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.