Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kornikos, A jak ty chcesz wyprać alcantarę ? alcantara to skóra, to się czyści a nie pierze ...

i tu sie kolego mylisz-alcantare mozna prac :-]

co do skóry za która ją bierzesz wiec wystarczy poczytac np wikipedie i masz opis-,,Alcantarę produkuje się z bardzo drobnych, w specjalny sposób splecionych mikrowłókien poliesteru i poliuretanu. Mikrowłókna te są nawet kilka razy drobniejsze od włosa ludzkiego. Poliester nadaje tkaninie wytrzymałość, a poliuretan miękkość.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornikos, A jak ty chcesz wyprać alcantarę ? alcantara to skóra, to się czyści a nie pierze ...

 

z tego co wyczytałem(na tym forum) tapicerke z alcantary można prać.Pisał o tym chyba muzycom w temacie o czyszczeniu alcantary (osoba ta sprawia wrażenie że wie o czym mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baccara, gdybyś mógł napisać po przetestowaniu jak działa funkcja wydmuchu-może być to fajna sprawa do suszenia zakamarków do ktorych nie jesteśmy w stanie dotrzeć po umyciu auta. Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda WD 5.400 tez z funkcją wydmuchu i działa bardzo dobrze,

lukwawa używam do wydmuchiwania wody z lusterek i zakamarków

 

Dzięki, dobrze wiedzieć, że zdaje to egzamin-zawsze mam kłopoty z wodą w okolicy lusterek, tablic rejestracyjnych, wnęk drzwiowych, etc. Pewnie zna ten kłopot każdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od roku karchera WD3200 i jestem z niego bardzo zadowolony. Prosty model, bez żadnych bajerów ale za to leciutki, poręczny, pojemny i dobrze ciągnie jak na swoją moc (wydmuchem się jeszcze nie bawiłem). A i używam go bez worka papierowego. Kupiłem tez zapasowy filtr ale producent przewiduje mycie filtra, co bardzo przedłuża jego żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam karchera 3300 i nie daje rady z odkurzaniem samochodów chce kupić mocniejszy odkurzacz ale nie wiem jaki

Patrze na dane techniczne to te drogie po 1 tyś zł maja takie same parametry co mój tzn.

mój ma 68l/s a drogie maja tyle samo albo nawet mniej o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy że nie daje rady z wyciągnięciem piasku z podłogi w samochodzie trzeba godzine odkurzacz samochód żeby było czysto

 

Żaden odkurzacz ci nie wciągnie tego piasku więc zmiana na lepszy nic tu nie da. Niestety ziarenka po jakimś czasię są mocno wbijane w podłogę i musiał byś mieć naprawdę mocny (i drogi) odkurzacz żeby to ruszyć, chociaż i tak nie jestem do końca pewien czy dałby rade :P Najlepszym wyjściem jest dobrze odkurzyć, a potem przeprać podłogę za pomocą odkurzacza piorącego (może być sama woda), a po jej przeschnięciu odkurzyć jeszcze raz ;) Jakiś czas temu walczyłem z mega brudnym audi (samo odkurzanie zajęło mi 3h) i tym sposobem doprowadziłem podłogę pod siedzeniem kierowcy do niemal idealnego stanu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.