Skocz do zawartości

Chiptuning Warszawa - gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem kilka aut w R-Performance na Mineralnej. Zawsze dopracowane na tip-top.

W "legendzie chip-tuningu" też robiłem, ale nie byłem do końca zadowolony z usługi.

 

Robiłem w R-Performance swojego golfa 1.9 tdi niby awaryjne BXE a na programie 140/340 przejeździłem już około 100k km i wszystko w porządku i bez kopcenia. Także również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1.6HDI 90KM. 250Nm w zupełności by mi wystarczyło. Myślę o boxie, aczkolwiek wykonanym w odpowiedniej firmie z hamowaniem przed/po. Zależy mi na jakości. Nie musi to być Warszawa ;)

Jedź do Heko - http://www.gcstuning.pl/.

 

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Luke może troche cie poprawie ;) Silnik 1.6 Hdi 109km z PSA to w 90% robiony przez Citroena i Peugota :) Są dwie wersje tego silnika :

109km -> dwumasa + turbo ze zmeinna geometrią + (opcja DPF)

90km -> bez dwumas + zwykle turbo

 

Ja akurat mam 109km z dwumas z turbo bez dpf ;) i pół roku temu swojego citroena c4 podkręciłem biz+ wyciecie kata : w BizonGarage.pl - Białystok

byłem na dwóch poprawkach bo turbo za mocno kreciło się bez katalizatora i dopiero teraz jest tak jak byc powinno :) wyszło w serii : 112km/242nm i po programie takim spokojnym 132/315nm i powiem ze auto jest inne :) i tez na 18 kolach itp mam ;) ale wasze ceny 1400zł , 2000zł to troche przegiecie ;/ ja płacilem 600zł,

w Cartronic VTG chyba 1000zł a w turbodiesel co 95% ludzi robi o 600zł.. wiec ceny macie ostre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odebrałem, wieczorem jadę. Dam znać.

 

Dodane po 3 godzinach 21 minutach :

Już odebrałem, ale nie miałem możliwości w pełni przetestowania samochodu (miasto, korki, warsztat blisko domu).

Jutro planuję wyskoczyć na S8 w drodze do pracy i sprawdzić zachowanie samochodu.

 

Na hamowni wyszło 141KM / 329 Nm

wo_sm_zpsceskg7m4.jpg

 

Jedyne co jest od razu odczuwalne, to to że ładnie ciągnie od samego dołu na 2 i 3. Znacznie lepiej niż wcześniej.

Nie wiem na ile to zasługa braku filtra DPF, a na ile programu. Czuć moment kiedy załącza się turbina.

 

Rakietą to auto nigdy nie będzie i nie taki był cel. Jest bardziej elastyczne.

 

Ładnie :) IMO dobrze zrobiłeś jadąc do Kiviego. W przypadku Volvo ważne jest, aby podpiąć się pod VIDE i sprawdzić wszystkie parametry silnika a tylko VIDA to potrafi, którą z warszawskich tunerów ma jedynie Kivu. Też u niego robiłem program jak i diagnostykę...u mnie też fajnie wyszło, choć jak na XC90 to i tak jeszcze 100KM za mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze ceny 1400zł , 2000zł to troche przegiecie ;/ ja płacilem 600zł,

 

To jasne że inne są ceny w W-wie, a inne w B-stoku.

Wolę dać trochę więcej, ale mieć to zrobione na miejscu, porządnie przez kogoś kto ogarnia markę mojego auta :good:

Do tej pory zrobiłem po programie ok. 7 tyś km. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam każdemu kto ma zdrowy silnik w aucie i się wahał.

 

Dodane po 9 minutach 37 sekundach:

W ramach ciekawostki wrzucę Wam jak wygląda:

"profesjonalne" usuniecie problemu z DPF-em w wersji "za pińcet". Jak widać dwie dziury na wylot wiertłem do betonu i zaspawane od dołu śrubami. Piękna robota, czysta misteria i jaka oszczędność:)

 

1412661_469049063205641_2145359549_o_zpsgzihjyt0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknac w mój post jak wygladalo wyciecie kata w cenie 700zł w firmie BizonGarage , jaka przelotówka itp ;)

Wiec jeden zrobi do dupy za 500zl a drugi zajebiscie wiec troche nie wiem do czegoj bijesz z tym... a po drugie mam duzo znajomych poza Vagiem co przyjezdzaja tutaj na weekend i robia program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jak się wczytasz jeszcze raz w mój dopisek do postu, to zrozumiesz że nie jest odpowiedzią na Twój komentarz, a uzupełnieniem mojego pierwszego postu w tym temacie.

 

Masz rację z tym że trzeba uważać, bo są fachowcy i "fachowcy".

Fotka jest od Kiviego. Poprawiał Focusa po takich magikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wasze ceny 1400zł , 2000zł to troche przegiecie ;/ ja płacilem 600zł,

 

To jasne że inne są ceny w W-wie, a inne w B-stoku.

Wolę dać trochę więcej, ale mieć to zrobione na miejscu, porządnie przez kogoś kto ogarnia markę mojego auta :good:

Do tej pory zrobiłem po programie ok. 7 tyś km. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam każdemu kto ma zdrowy silnik w aucie i się wahał.

 

Dodane po 9 minutach 37 sekundach:

W ramach ciekawostki wrzucę Wam jak wygląda:

"profesjonalne" usuniecie problemu z DPF-em w wersji "za pińcet". Jak widać dwie dziury na wylot wiertłem do betonu i zaspawane od dołu śrubami. Piękna robota, czysta misteria i jaka oszczędność:)

 

1412661_469049063205641_2145359549_o_zpsgzihjyt0.jpg

Za zabawę z dpf powinni ucinać wiadomo co a auto rekwirować. Strasznie mnie irytuje ostatnimi czasy jazda za dieslem, gdy muszę wdychać ten rakotwórczy pył.

Przechodząc jednak do meritum panowie- dlaczego nie kreator mocy? Zastanawiam się nad swoim VW, trochę więcej mocy było fajne :)

Tak myślę też nad r-performance- mają chłopy niezłe realizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam kreatora :? robiłem równocześnie dwa samochody i o ile teoretycznie z grupą VAG powinni sobie dawać radę o tyle przynajmniej u mnie były problemy( przeładowywanie turbo, problemy z DSG itp) po 3 dniach ciężkiej walki udało im się ogarnąć. W drugim samochodzie wycinali DPF-a (rozkręcili całe zawieszenie, śruby nie dokręcone, zbieżność po wszystkim nie ustawiona a jak zwróciłem uwagę że kierownica jest krzywo to powiedzieli, żebym przyjechał za dwa-trzy dni to ustawią :wallbash: , źle zespawana obudowa DPF-a = dziwne odgłosy, zapach spalin w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

642558 r-performance

 

ja byłem u nich kiedyś A3-trójką (jak jeszcze to było MR Motors)... i raczej drugi raz nie pojadę... wiedzę to Witek ma na pewno ale mam wrażenie, że trochę za bardzo "się wozi" i traktuje klientów jak przemiał... było organizowane grupowe czipsowanie, zapisałem się, umówiłem na konkretny termin... pojechałem i Witek zaczął działać... walczył, walczył i coś było nie tak w samochodzie... wyniki nie wychodziły takie jakie oczekiwał... stwierdził że nie wie czemu i nie ma czasu żeby sprawdzić bo "nie byłem umówiony na serwis tylko na wirusa" a za czipsa skasował normalnie bo "ja swoje zrobiłem"... CompSport jak coś jest nie tak w furze to nie wirusuje tylko umawia się na diagnozę i robi wirusa po usunięciu usterki... Jak byłem potem w Tune-Up to Robert miał całkiem inne podejście (sam sprawdzał wszystko i się dziwił że Rogal taki program zrobił u mnie)...

 

reasumując - wiedzę i umiejętności to oni mają na pewno, ale z poszanowaniem klienta mogło by być lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było fajnie w trakcie rozmowy z właścicielem (oczywiście nie oficjalnej) dowiedziałem się że programy robi ktoś inny a Kreator jeśli nie ma "gotowca" do danego modelu to wgra jak nie to wysyła zgrane dane do "specjalisty" i grzecznie czeka na odpowiedź następnie wgrywając gotowy wsad( tego właśnie się dowiedziałem trzeciego dnia siedząc i cały czas patrząc im na ręce :wallbash: ) tak przynajmniej było w 2013 a jak jest teraz to nie wiem :dontknow: kolejny samochód robiłem u Masters'a i w 100% mogę polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skończy się tym, że u każdego były jakieś przeboje :P Bo nie widzę do tej pory żadnej firmy, gdzie 100% opinii byłaby na plus :P

Znasz jakąkolwiek firmę w dowolnej branży, która miałaby 100% plusowych opinii? ;)

Przeboje mogą być spowodowane źle napisanym programem, ale mogą też spowodowane niewłaściwym reżimem eksploatacyjnym, gdzie podniesienie mocy tylko przyspiesza nieuniknioną wtopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby było 100% zadowolenia od wszystkich to oprócz dobrego programu musi byc zapewnione :

- masaz erotyczny klasyczny

- znizka 50% na usługe

- i pełny bank zalany

 

:D 100% zadowlenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.