Skocz do zawartości

Chcesz przetestować Dobry Towar? Zapraszamy!


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Domel... jak będziesz testował daj znać :D... daleko nie mam, jak tylko mnie robota nie zatrzyma to podjadę zobaczyć różnicę :D

GS wysłało mi dwa testery.

Jeśli jesteś w stanie podjechać to Ci odleję (buteleczki są fajnę więc chce je zatrzymać ;) )

Jutro będę polerował mk3 cały dzień - więc znajdziesz mnie w garażu.

Testy Piany w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel... jak będziesz testował daj znać :D... daleko nie mam, jak tylko mnie robota nie zatrzyma to podjadę zobaczyć różnicę :D

GS wysłało mi dwa testery.

Jeśli jesteś w stanie podjechać to Ci odleję (buteleczki są fajnę więc chce je zatrzymać ;) )

Jutro będę polerował mk3 cały dzień - więc znajdziesz mnie w garażu.

Testy Piany w weekend.

 

 

Poszło PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

 

Pełna buteleczka odebrana. Akurat wczoraj miałem trochę więcej czasu na robotę przy aucie, a teraz przez kilka dni nie będę go chyba miał, więc poczekajcie, proszę, do przyszłego tygodnia. Chcę zrobić relację dokładnie :) Póki co propsy za zapach. Może nie jakoś szczególnie odkrywczy, ale różowe gumy Orbit to u mnie bardzo miłe wspomnienie z czasów pacholęcych. :good:

 

Cierpliwie czekamy ;)

 

Do mnie dzisiaj dotarła, czekam na deszcz i będzie na czym testować ;)

 

Okej ;)

 

Jest i buteleczka u mnie!W poniedziałek dzień wolny także jak pogoda pozwoli będziemy nacierać owym balsamem :D

 

Pasuje ;)

Ja najmocniej przepraszam ale mój test PIANY pokaże się dopiero w okolicach 25 Czerwca - wyjazd.

Ale będzie na pewno. Przepraszam za kłopot.

 

Okej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Cześć!

Szukamy 5 osób, które chciałby przetestować nasze nowe APC. Dla 5 wybranych osób mamy 100ml testerki koncentratu w dwóch zapachach Jabłko i Zielona Herbata.

Chcielibyśmy ,żeby test wykonany był jak najszybciej, nie ustalamy sztywnych terminów bo pogoda troszkę się pogorszyła. Mimo wszystko liczymy na osoby , które mają chęci i możliwości na szybkie ogarnięcie tematu :)

Forma testu dowolna, zapraszamy

Proszę wpisujcie się:

1. ......

2.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.