Skocz do zawartości

AngelWax FASTFOAM


Wenega

Rekomendowane odpowiedzi

Test niesponsorowany :)

 

Bez za długich wstępów, dzisiejszy bohater:

 

46413ea8a1bd6f55gen.jpg

 

 

Zmierzył się z takim oto przeciwnikiem, któy przez ostatnie dwa miesiące nie widział porządnego mycia, tylko same bezdotyki ;)

 

f1b4677b504e83c8gen.jpg

 

ffff80280a230a91gen.jpg

 

99db48a75c6ffcfbgen.jpg

 

6034d37952b8904cgen.jpg

 

piana po aplikacji (pianownica PA w stosunku1:9):

 

b3bb9abda5bab4d5gen.jpg

 

8f51dfd8c4ee54f0gen.jpg

 

po 5 minutach:

 

3eb33c10c202a445gen.jpg

 

3deeb0fec955d142gen.jpg

 

po 13 minutach:

 

a02c437aa7af7228gen.jpg

 

e9eb780eb885fae6gen.jpg

 

 

niestety, nie wiedzieć czemu, ale nie zapisały mi się fotki po spłukaniu :wallbash: więc musicie mi wierzyć na słowo, że piana bardzo dobrze sobie poradziła z brudaskiem ):

 

1) jest bardzo gęsta i lepka

2) wg mnie bardzo długo się utrzymuje (po spłukaniu jeszcze długo fragmenty "leżały" na podjeżdzie)

3) bardzo dobrze rozpuszcza/zmywa brud (słabszym ciśnieniem z mojego b&d uzyskałem taki sam efekt "czystości" po pianie jak na bezdotyku z piana valepro)

4) zapach: jakoś nie zwróciłem uwagi, więc taki pewnie nie denerwujący ;)

5) nie zjadła wsoku (coli 476 leżący od 2 miesięcy (w ogóle myślałem już przed myciem że wosk się skończył ale po pianie i myciu szamponem bardzo ładnie "odżył ;) )

 

Generalnie jest to chyba najardziej skutaczna piana z tych których do tej pory używałem (SG FSF, SG PF i ValetPro Natural)

 

Polecam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to piana najbardziej zbliżona cenowo i osiągami to magifoam. Lekka przewaga w moim odczuciu w stronę magi. Ja miałem jeszcze starą bordową wesję, teraz widzę, że kolor się zmienił. Na pewno jest to piana, która potrafi zmiękczyć grubą warstwę brudu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja akurat mam problem bo kupiłem właśnie taka aktywna pianę Angel waxa rozrobilem 1:9 to robi mi się taki lekki śniezek który po 2 min w zasadzie znika niewiem co robię źle :wallbash: po za tym na samochodzie zostają ślady po pianie.

Pokrętło na max to leci piana ale nie starcza mi to nawet na opryskanie dobrze całego samochodu z kolei dam mniej to starcza na dużo dłużej ale z kolei leci lekko biała woda . :(

Jest to mója pierwsza przygoda z pianownica ma ktoś jakieś pomysł?

Mam karchera k 5.20 i pianownice kupiona w karcher

ja coś robię źle czy może coś z pianownica jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kupiłem i jakiś czas temu przetestowałem. Porównanie mam do Magifoam i do piany od GS. Wszystkie używane z Epoci :)

O ile z Magi miałem gęstą pianę która siedziała jak zła o tyle z AW.... hmmmm..... 70ml na 1,7l i piany brak. Wyglądało bardziej jakbym opryskał a nie opianował auto. Siedziało co prawda na aucie jak trzeba i domyło bardzo dobrze ale nie zmienia to faktu że jakoś tak dziwnie. Jak to piany nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.