Skocz do zawartości

Torba na kosmetyki


daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • Moderator

Ja sie wtrace . Torba z SG bardzo fajna swoje kosztuje ale jakosc wykonania bardzo fajna i ma przegrodki. Wczoraj ja widzialem i macalem :P moge smialo polecic :) jak bym nie mial z megsa tej mniejszej to bym wlasnie kupil ta z SG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BiałyGTi napisał:

Ja sie wtrace . Torba z SG bardzo fajna swoje kosztuje ale jakosc wykonania bardzo fajna i ma przegrodki. Wczoraj ja widzialem i macalem :P moge smialo polecic :) jak bym nie mial z megsa tej mniejszej to bym wlasnie kupil ta z SG 

Ale wymiarami chyba to co torba z TK... a jednak 90 vs. 160zł to spora różnica. Za 180zł mam 2 torby megsa lub TK. Potrzebuję torby do wożenia kosmetyków ze sobą z AT do PL. W piwnicy mam pojemniki i 2 szafki do przechowywania. Niestety takie plastikowe pojemniki w bagażniku zajmują masę miejsca i mimo, że bagażnik prawie 600l to mało miejsca zostaje. Dlatego taka torba 30x30 lub dwie sprawdziłyby się idealnie. Logo w tym wypadku jest dla mnie mało ważne.

 

@BiałyGTi tą z megsa masz trunka?

 

ps. Megs to prawie sześcian... ok 30x30x30, czy może ktoś powiedzieć jak to wygląda w torbie TK? Ma wymiary 30x30x40, ale 40 to wysokość czy szerokość/długość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Fredi88 nie trunka ma kolega tez fajna torba ja mam w sumie pół tej to jakis stary model kupiłem go z 5 lat temu w Holandii. Dla mnie spoko opcja bo zawsze wszystko przelewam w 250ml bo większe mi na zloty nie potrzebne. wiec mało miejsca mi zajmują  :)  nizej daje foto mojej


 

20170625_224600.jpg

20170625_224611.jpg

20170625_224628.jpg

20170625_224703.jpg

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia :) Ale dla mnie będzie ta torba za mała. W PL mam możliwość podziałać przy aucie normalnie. Tzn podwórko z kostki, myjka ciśnieniowa itp. Dlatego potrzebuję zabrać ze sobą większość gratów :) Prawdopodobnie wezmę torbę z TK ale taka z metabo też nie daje mi spokoju bo wygląda solidnie i jest duża (pytanie czy nie za duża) 670 mm x 290 mm x 325 mm.

http://allegro.pl/metabo-torba-narzedziowa-duza-combo-walizka-i6750727656.html?reco_id=487a6e50-59e7-11e7-98ca-ecf4bbd60ca8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 ja mam torbę z TK i polecam ;) Przewożę kosmetyki Austria - Polska ;) Bardzo fajna Torba i za dobrą monetę :D SG przesadziło z ceną :D

18159262_1476840185693911_1438207199_o.j

@Fredi88 przesyłam ci lepsze fotki tej torby od TK . Mam już ją troszkę i nie narzekam . Od spodu ma rzep , fajnie się trzyma torba w bagażniku ;) Nie widzę żeby po tym czasie coś się działo nie dobrego :) Tu masz lepsze fotki ale stary arsenał :D

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, koder napisał:

Sprawdzaliście szczelność takiej torby?

7 lat jeżdżę z bagażnikiem pełnym kosmetyków i jeszcze nic mi się nigdy nie wylało. Ciężko stwierdzić :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wylać naprawdę mocnej zasady albo kwasu. 100 razy przewieziesz coś i będzie spoko, ale za 101. razem zapomnisz dokręcić i się stanie...
Dlatego ja mam jedną zasadę- chemię, nieważne jaką- wożę w pojemniku. Już nie raz mi się butelka stłukła w bagażniku albo czegoś nie dokręciłem i teraz wolę dmuchać na zimne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W tym roku byłem bardzo grzeczny, dlatego pod choinką zamiast rózgi (np. szczotka do kół) dostałem prezent w postaci torby na kosmetyki firmy Shiny Garage. Kilka postów wyżej widać, że kupiłem kilka miesięcy wcześniej torbę od Tuning Kingz dlatego chciałbym Wam pokazać skąd różnica w cenie tych produktów.

Zacznijmy od tego, że z torby od TK byłem bardzo zadowolony. Nie przypuszczałbym, że w tak kompaktową torbę wejdzie kilkanaście kosmetyków + akcesoria. Jest nawet zbyt duża, na zwykły wypad na "myjkę" aby oblecieć auto na 2 wiadra i QDkiem. To co łączy obie torby to na pewno materiał jakim są wykończone w środku. W dotyku jest identyczny. Nie wiem co to jest - nie znam się :) Po prostu coś śliskiego sprawiającego wrażenie nieprzemakalnego lub chociaż nie tak szybko pijącego nasze drogocenne kosmetyki. Obie torby mają rzep od dołu, dzięki czemu znajdziecie je tam, gdzie je położyliście w bagażniku przed wyjazdem, no chyba, że przelotem jesteście na rajdzie WRC Finlandii, albo w bagażniku nie macie wykładziny tylko gołą blachę, to może być z tym różnie.

Jeśli chodzi o ceny. Torba TK ~95zł, SG ~160zł. Ceny ze stron producentów więc proszę nie czepiać się, że tam i tam kupi się o 2,74 taniej. Tak czy siak, różnica ok 60zł

Na początek kilka fotek razem, żeby było widać co i jak.

20171227_121824.jpg

20171227_121844.jpg

20171227_121850.jpg

20171227_121912.jpg

20171227_121935.jpg

 

Przednia kieszeń w torbie TK na rzep. Torba SG na zamek, więc nic nam nie wyleci.

20171227_122105.jpg

 

Od razu da się zauważyć, że torba TK jest większa, ale o tym dalej. Z kolejnych różnic torba SG ma fajne uchwyty do noszenia jej w ręce, TK niestety tego nie posiada. Obie mają paski na ramię, z tym że SG znów wypada lepiej bo na pasku znajduje się taka fajna nakładka dzięki której pasek nie wrzyna się tak mocno w ramię.

20171227_122043.jpg

 

Jeśli chodzi o wnętrze to w torbie TK mamy po 2 stronach siatki z gumką u góry gdzie możemy włożyć jakieś aplikatory czy fibry, butelki odpadają.

20171227_121939.jpg

20171227_121944.jpg

 

Natomiast w torbie SG rozwiązane jest to lepiej. Jest 6 okrągłych kieszonek w które spokojnie można wrzucić pół litrową butelkę. Tu wracamy do tego o czym pisałem na początku. Nie zawsze torba jest pełna. W torbie TK wrzucając 6 półlitrówek nie ma szans, żeby one stały (chyba, że upchniemy tam jeszcze ręcznik który je zablokuje). W torbie SG spokojnie 6 butelek będzie stało pionowo mimo, że torba nie będzie wypełniona po brzegi. takie rzeczy jak aplikatory czy MF można śmiało wrzucić do kieszonki z przodu.

20171227_123059.jpg

 

Kolejne rzeczy które cieszą oko i tłumaczą różnicę w cenie to choćby takie detale jak te zamki. Niby nic wielkiego, ale gęba się cieszy :)

20171227_123135.jpg

 

Skupiając się jednak na tym, do czego torba służy... Miałem akurat pod ręką trochę butli które przytargałem ze sobą więc zrobiłem porównanie. Oto co zmieściłem w torbie TK.

20171227_122402.jpg

 

Łatwo można się doliczyć, że jest tu w sumie 10,5l. 4 butle litrowe, 12 pół litrowych i 1 opryskiwacz 0,5l. Więcej niż dobrze :good: To wszystko wchodzi tylko do środka, kieszeń zewnętrzna zostaje pusta a i tam wchodzą wspaniale takie płaskie butle jak ma Meguiar's czy Tenzi.

20171227_122304.jpg

 

Dochodzimy do miejsca gdzie torba SG dostaje lanie od TK :)

20171227_122535.jpg

 

Niestety przy próbie włożenia kwazara... nie ma szans zamknąć torby. W TK jest to bezproblemowe nawet przy pełnej torbie i 4 kwazarami w środku.

20171227_122446.jpg

 

Tyle zostaje na zewnątrz... Taka jest różnica w pojemności obu toreb. 3 litrowe butle + zbyt wysoki kwazar.

20171227_122527.jpg
 

 

Podsumowując. Jeśli potrzebujesz torby bo wozisz dużo rzeczy ze sobą, możesz wziąć torbę TK, to dobra torba i cieszę się, że ją mam bo jadąc do rodziny często biorę więcej niż potrzeba. Jeśli torba potrzebna jest ci tylko aby wyskoczyć na bezdotyk, a dodatkowo lubisz trochę nacieszyć oko - bierz śmiało torbę SG. Jest lepiej wykonana, ścianki są grubsze i ma fajne uchwyty do noszenia w ręce.

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.