Skocz do zawartości

Renault Twingo-czarny,matowy i taki sobie ale... Kolejna tłusta relacja.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak,

Generalnie na forum jest już masakra. Temat "CO mnie dzis wkurzyło" poprostu jest jednym z jedynych aktywnych.

Nie da się czytać 90% rzeczy.

 

CO gorsze, mało kto wrzuca relacje, tym bardziej fajne.

 

Naprawde mega robota. Bardzo mi się podoba. Gratulacje!

I Zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akru, świetnie, że wracasz do zdrowia! Oby było go jak najwięcej!

Relacja z przytupem. Nie ma co. Brakuje fotki miny właściciela przy odbiorze :)

 

Generalnie na forum jest już masakra. Temat "CO mnie dzis wkurzyło" poprostu jest jednym z jedynych aktywnych.

Nie da się czytać 90% rzeczy.

franek.png

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zastanawiałem się - po co w ogóle ktoś bierze się za takie przeciętne, zajechane auto, ale jak widać determinacja i skill zdziałały cuda!

Bierzemy się za takie właśnie po to żeby pokazać na czym tak naprawdę polega detailing. Nie potrzeba aut za miliony. Liczy się serce i pasja.

Tylko dzięki takim ludziom jak my, te przeciętne auta dostają drugie życie.

Mogę pokazać Wam relacje na 500 zdjęć z nowego auta przy którym pracy było co niemiara ale czy wywołała by ona taki aplauz? Czy raczej auto :o

Dzięki za wszystkie miłe słowa.

Chyba za chwilkę usiądę żeby skleić coś jeszcze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy się za takie właśnie po to żeby pokazać na czym tak naprawdę polega detailing. Nie potrzeba aut za miliony. Liczy się serce i pasja.

Mogę pokazać Wam relacje na 500 zdjęć z nowego auta przy którym pracy było co niemiara ale czy wywołała by ona taki aplauz? Czy raczej auto

 

To też zauważyłem - fantastyczne nowe fury i tak robią duże wrażenie, nawet, jeśli mają jakieś ryski, hologramy, przybrudzone skóry - to wszystko niknie w ogólnym odbiorze.

Tutaj na Twingo z pierwszego zdjęcia nawet bym nie spojrzał, natomiast ostatnie zdjęcia pokazują auto, którym byłbym zainteresowany absolutnie w pierwszej kolejności, gdybym podobnego szukał. To jest ta cała magia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota pro! Ale przedstawienie tego w formie fotorelacji miażdży :)

Warto na spokojnie popatrzeć na zdjęcia, opisy, przeanalizować...

 

Krok po kroku i wiem gdzie będę odsyłał zainteresowanych tematem detailingu w celu zapoznania się z tematem :)

 

i jeszcze raz zdrowia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze profi relacja. Można było sie pokusić i jeszcze fotel szukać bez skazy bo do Twingo raczej to nie problem ;)

 

Tak czy inaczej Z szaraczka, masa pracy auto teraz zwraca uwagę na ulicy. Można lepsze foto jak wyszła tam maska ostatecznie? Też mnie podobny zabieg chyba czeka w jednym miejscu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.