Jump to content

ADBL APC PRO - Pytania i Odpowiedzi

Chemik ADBL
 Share

Recommended Posts

• Dystrybutor

2NmWpQXl.jpg?1

Produkty ADBL z serii PRO charkateryzują się zwiększoną koncentracją oraz silniejszymi właściwościami czy to czyszczącymi czy zabezpieczającymi. Dedykujemy je Studiom Detailingowym oraz osobom, które potrzebują produktów o najwyższej skuteczności.

Z Etykiety:

ADBL APC Pro to silniejszy brat ADBL APC idealny dla profesjonalnych studiów autodetailingu.

Skoncentrowany, bardzo silny, uniwersalny produkt do czyszczenia najcięższych zabrudzeń z plastików, winylu, tapicerek materiałowych, do czyszczenia detali na zewnątrz auta, jako środek do mycia wstępnego. Doskonale odtłuszczająca, niskopienna , wzbogacona o naturalne cytrusowe rozpuszczalniki, formuła bardzo szybko penetruje i rozpuszcza zabrudzenia. Potężna koncentracja składników czyszczących, emulgatorów, związków chelatujących i bezpiecznych rozpuszczalników stawia APC Pro w ścisłej czołówce najsilniejszych i bezpiecznych środków tego typu na rynku europejskim.

Dozowanie:

od 1:10 do najcięższych zabrudzeń

do 1:80 dla lekkich.

Ceny:

0,5l – 24,99zł

1l – 39,99zł

5l – 109,99zł

W chwili obecnej dostępne są opakowania 5l.

0,5l i 1l będą dostępne do końca miesiąca.

• Dystrybutor

Nie wiem czy się to komuś przyda ale na FB otrzymaliśmy pytania odnośnie różnicz pomiędzy naszym APC i APC PRO.

Doszliśmy do wniosku żeby zrobić porównanie w formie tabelki. Wg. Nas i osób testujących tak to mniej więcej wygląda:

gfVStkCl.jpg?1

Ps. W łodzi będziemy mieli "kilka" próbek 100ml do rozdania (ze 100 :kox: )

• Administrator

Produkt przetestowałem i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Faktycznie jest dużo skuteczniejszy od "zwykłej" wersji.

Dla mnie zapach i kolor jest również na plus.

Nazwa PRO powinna jednak zwiększyć Waszą czujność.

Nie zdarzyło mi się nic złego ale uważajcie. Jest mocny.

• 8 months later...

Zakupiłem sobie APC PRO i jestem bardzo zadowolony. Produkt :good: . Dziś odkryłem że rozpuszcza nawet owady. Miał mały problem z brudem wewnątrz auta ale się nie dziwie, bo bród 16-sto letni więc :kox:

Już niedługo kolejne zakupy. Jeśli reszta Waszych produktów działa tak jak APC to na 100% będzie wszystko z ADBL.

Tak trzymać Panowie :good:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Potrzebuje doprowadzic do ładu lazienke i kuchnie. Chcialem doczyscic z brudu rozne zakamarki łącznie z meblami przy uzyciu APC PRO ADBL i potrzebuje podpowiedzi w jakim stezeniu rozrobic aby bylo to bezpieczne i niczego nie uszkodzic. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Ja zacząłbym od 1:15, to powinno być wystarczające do zwykłego kuchennego brudu. Do hardego syfu możesz zwiększyć 1:10, 1:5, generalnie ciężko jest uszkodzić tym powierzchnie użytkowe, tylko nie zostawiaj do wyschnięcia!

Super dziekuje bardzo za podpowiedz. Bardzo przydatna[sMILING FACE WITH SMILING EYES]a z tym wyschnieciem to slyszalem wlasnie zeby nie zostawiac bo narobi plam. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie. Da się jakoś sprawdzić czy APC PRO było już rozrabiane? Patrze na prace co poniektórych i myślę że ja to albo mam brud nie do wyczyszczenia albo APC rozrobione :/

• 1 month later...

A ja mam pytanko co do stężenia jakie najlepiej wybrać do przemycia plastików wewnątrz auta ?

Wcześniej używałem APC Megas'a w stężeniu 1:10.

A ja mam pytanko co do stężenia jakie najlepiej wybrać do przemycia plastików wewnątrz auta ?

Wszystko zależy od tego jak bardzo masz zajechane wnętrze, na początek zacznij od słabszego roztworu np. 1:15 lub właśnie tak jak już robiłeś 1:10 jak nie będzie schodzić to zmień stężenie czy to takie trudne? Nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania, bo musisz się sam dostosować do sytuacji z jaką przyszło Ci pracować.

Wszystko zależy od tego jak bardzo masz zajechane wnętrze, na początek zacznij od słabszego roztworu np. 1:15 lub właśnie tak jak już robiłeś 1:10 jak nie będzie schodzić to zmień stężenie czy to takie trudne? Nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania, bo musisz się sam dostosować do sytuacji z jaką przyszło Ci pracować.

Mi nie chodzi o otrzymanie gotowego rozwiązania.

Pytam się z racji tego że to APC jest silniejsze od obecnego które stosowałem a w opisie produktu jest informacja że na lekkie zabrudzenia używać stężenia 1:80.

Moje pytanie tyczyło się bardzie waszej praktyki.

Mi nie chodzi o otrzymanie gotowego rozwiązania.

Pytam się z racji tego że to APC jest silniejsze od obecnego które stosowałem a w opisie produktu jest informacja że na lekkie zabrudzenia używać stężenia 1:80.

Moje pytanie tyczyło się bardzie waszej praktyki.

Skoro masz podane zalecane stężenie przez producenta i masz jakiekolwiek doświadczenie to powinieneś wiedzieć jak tego używać.

Moja praktyka z APC PRO wyglądała tak, że robiłem roztwór 1:10 do mojej Hondy jak czyściłem środek, a jak robiłem Forda to używałem 1:20, mam nadzieję, że Ci to pomoże.

• 5 months later...

Czy używał ktoś APC Pro do czyszczenia komory silnika, nadkoli? Jak sobie radzi z takimi miejscami? Zastanawiam się nad kupnem. Jak dotąd używam podstawowego APC Adbl i nie wiem czy zastosować PRO jako bardziej uniwersalne czy jako drugie wybrać Green Gine. Dodam jeszcze, że nie mam strasznie zapuszczonej komory.

• Dystrybutor

[ref]maciek-drummer[/ref], odpowiadając na Twoje pytanie greengine dedykowany jest do typowych zabrudzen spotykanych w komorze silnika, tłustych i olejowych. lepiej poradzi sobie z czyszczeniem tego miejsca w aucie.

moderatora proszę o wyczyszczenie tematu. to nie dział porównań ;):D

• 1 month later...

A takie głupie pytanie od laika w temacie - Jak tego używać? tzn. przed położeniem wosku umyje dokładnie samochód i co dalej? mogę rozrobić to i spryskać samochód spryskiwaczem i wytrzeć MF aby oczyścić lakier czy rozrobić w wiadrze i umyć tak jak szamponem?

• 5 months later...

Niestety APC PRO się nie pieni więc nawet gdybyś to chciał mocno rozrobić efekt może być słaby (czyli prędzej spryskiwacz)

Ja również dołączam do pytania co po spryskaniu i przetarciu bo zauważyłem, że środek zostawia klejącą się warstwę.

• Dystrybutor

Jeżeli chcesz pozbyć się wszystkiego z lakieru przed położeniem wosku to łatwiej będzie użyć Shampoo Pro.

Następnie, niezależnie czy użyłeś shampoo pro czy apc pro należy je porządnie wypłukać. Jeżeli używacie we wnętrzu i przecieracie fibrą to dobrze żeby była ona wilgotna. Wtedy macie pewność że usuneliście cały roztwór.

• Moderator
23 godziny temu, ADBL napisał:

Jeżeli chcesz pozbyć się wszystkiego z lakieru przed położeniem wosku to łatwiej będzie użyć Shampoo Pro.

To jest aż taki terminator ?

Usuwa woski ? Nie nadaje się do regularnego mycia (w sensie ze usuwa wszelkie zabezpieczenia) ?

zrobi krzywdę powłoce ?