Skocz do zawartości

ADBL APC PRO - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

2NmWpQXl.jpg?1

Produkty ADBL z serii PRO charkateryzują się zwiększoną koncentracją oraz silniejszymi właściwościami czy to czyszczącymi czy zabezpieczającymi. Dedykujemy je Studiom Detailingowym oraz osobom, które potrzebują produktów o najwyższej skuteczności.

Z Etykiety:

ADBL APC Pro to silniejszy brat ADBL APC idealny dla profesjonalnych studiów autodetailingu.

Skoncentrowany, bardzo silny, uniwersalny produkt do czyszczenia najcięższych zabrudzeń z plastików, winylu, tapicerek materiałowych, do czyszczenia detali na zewnątrz auta, jako środek do mycia wstępnego. Doskonale odtłuszczająca, niskopienna , wzbogacona o naturalne cytrusowe rozpuszczalniki, formuła bardzo szybko penetruje i rozpuszcza zabrudzenia. Potężna koncentracja składników czyszczących, emulgatorów, związków chelatujących i bezpiecznych rozpuszczalników stawia APC Pro w ścisłej czołówce najsilniejszych i bezpiecznych środków tego typu na rynku europejskim.

Dozowanie:

od 1:10 do najcięższych zabrudzeń

do 1:80 dla lekkich.

 

Ceny:

0,5l – 24,99zł

1l – 39,99zł

5l – 109,99zł

 

 

W chwili obecnej dostępne są opakowania 5l.

0,5l i 1l będą dostępne do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie wiem czy się to komuś przyda ale na FB otrzymaliśmy pytania odnośnie różnicz pomiędzy naszym APC i APC PRO.

Doszliśmy do wniosku żeby zrobić porównanie w formie tabelki. Wg. Nas i osób testujących tak to mniej więcej wygląda:

gfVStkCl.jpg?1

 

Ps. W łodzi będziemy mieli "kilka" próbek 100ml do rozdania (ze 100 :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Produkt przetestowałem i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Faktycznie jest dużo skuteczniejszy od "zwykłej" wersji.

Dla mnie zapach i kolor jest również na plus.

Nazwa PRO powinna jednak zwiększyć Waszą czujność.

Nie zdarzyło mi się nic złego ale uważajcie. Jest mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zakupiłem sobie APC PRO i jestem bardzo zadowolony. Produkt :good: . Dziś odkryłem że rozpuszcza nawet owady. Miał mały problem z brudem wewnątrz auta ale się nie dziwie, bo bród 16-sto letni więc :kox:

Już niedługo kolejne zakupy. Jeśli reszta Waszych produktów działa tak jak APC to na 100% będzie wszystko z ADBL.

Tak trzymać Panowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuje doprowadzic do ładu lazienke i kuchnie. Chcialem doczyscic z brudu rozne zakamarki łącznie z meblami przy uzyciu APC PRO ADBL i potrzebuje podpowiedzi w jakim stezeniu rozrobic aby bylo to bezpieczne i niczego nie uszkodzic. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłbym od 1:15, to powinno być wystarczające do zwykłego kuchennego brudu. Do hardego syfu możesz zwiększyć 1:10, 1:5, generalnie ciężko jest uszkodzić tym powierzchnie użytkowe, tylko nie zostawiaj do wyschnięcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dziekuje bardzo za podpowiedz. Bardzo przydatna[sMILING FACE WITH SMILING EYES]a z tym wyschnieciem to slyszalem wlasnie zeby nie zostawiac bo narobi plam. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam pytanko co do stężenia jakie najlepiej wybrać do przemycia plastików wewnątrz auta ?

Wcześniej używałem APC Megas'a w stężeniu 1:10.

 

Wszystko zależy od tego jak bardzo masz zajechane wnętrze, na początek zacznij od słabszego roztworu np. 1:15 lub właśnie tak jak już robiłeś 1:10 jak nie będzie schodzić to zmień stężenie czy to takie trudne? Nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania, bo musisz się sam dostosować do sytuacji z jaką przyszło Ci pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko co do stężenia jakie najlepiej wybrać do przemycia plastików wewnątrz auta ?

Wcześniej używałem APC Megas'a w stężeniu 1:10.

 

Wszystko zależy od tego jak bardzo masz zajechane wnętrze, na początek zacznij od słabszego roztworu np. 1:15 lub właśnie tak jak już robiłeś 1:10 jak nie będzie schodzić to zmień stężenie czy to takie trudne? Nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania, bo musisz się sam dostosować do sytuacji z jaką przyszło Ci pracować.

 

Mi nie chodzi o otrzymanie gotowego rozwiązania.

Pytam się z racji tego że to APC jest silniejsze od obecnego które stosowałem a w opisie produktu jest informacja że na lekkie zabrudzenia używać stężenia 1:80.

Moje pytanie tyczyło się bardzie waszej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko co do stężenia jakie najlepiej wybrać do przemycia plastików wewnątrz auta ?

Wcześniej używałem APC Megas'a w stężeniu 1:10.

 

Wszystko zależy od tego jak bardzo masz zajechane wnętrze, na początek zacznij od słabszego roztworu np. 1:15 lub właśnie tak jak już robiłeś 1:10 jak nie będzie schodzić to zmień stężenie czy to takie trudne? Nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania, bo musisz się sam dostosować do sytuacji z jaką przyszło Ci pracować.

 

Mi nie chodzi o otrzymanie gotowego rozwiązania.

Pytam się z racji tego że to APC jest silniejsze od obecnego które stosowałem a w opisie produktu jest informacja że na lekkie zabrudzenia używać stężenia 1:80.

Moje pytanie tyczyło się bardzie waszej praktyki.

 

Skoro masz podane zalecane stężenie przez producenta i masz jakiekolwiek doświadczenie to powinieneś wiedzieć jak tego używać.

Moja praktyka z APC PRO wyglądała tak, że robiłem roztwór 1:10 do mojej Hondy jak czyściłem środek, a jak robiłem Forda to używałem 1:20, mam nadzieję, że Ci to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy używał ktoś APC Pro do czyszczenia komory silnika, nadkoli? Jak sobie radzi z takimi miejscami? Zastanawiam się nad kupnem. Jak dotąd używam podstawowego APC Adbl i nie wiem czy zastosować PRO jako bardziej uniwersalne czy jako drugie wybrać Green Gine. Dodam jeszcze, że nie mam strasznie zapuszczonej komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]maciek-drummer[/ref], odpowiadając na Twoje pytanie greengine dedykowany jest do typowych zabrudzen spotykanych w komorze silnika, tłustych i olejowych. lepiej poradzi sobie z czyszczeniem tego miejsca w aucie.

 

moderatora proszę o wyczyszczenie tematu. to nie dział porównań ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A takie głupie pytanie od laika w temacie - Jak tego używać? tzn. przed położeniem wosku umyje dokładnie samochód i co dalej? mogę rozrobić to i spryskać samochód spryskiwaczem i wytrzeć MF aby oczyścić lakier czy rozrobić w wiadrze i umyć tak jak szamponem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Niestety APC PRO się nie pieni więc nawet gdybyś to chciał mocno rozrobić efekt może być słaby (czyli prędzej spryskiwacz)

Ja również dołączam do pytania co po spryskaniu i przetarciu bo zauważyłem, że środek zostawia klejącą się warstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeżeli chcesz pozbyć się wszystkiego z lakieru przed położeniem wosku to łatwiej będzie użyć Shampoo Pro.

Następnie, niezależnie czy użyłeś shampoo pro czy apc pro należy je porządnie wypłukać. Jeżeli używacie we wnętrzu i przecieracie fibrą to dobrze żeby była ona wilgotna. Wtedy macie pewność że usuneliście cały roztwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 godziny temu, ADBL napisał:

Jeżeli chcesz pozbyć się wszystkiego z lakieru przed położeniem wosku to łatwiej będzie użyć Shampoo Pro.

To jest aż taki terminator ?

Usuwa woski ? Nie nadaje się do regularnego mycia (w sensie ze usuwa wszelkie zabezpieczenia) ?

zrobi krzywdę powłoce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.