Skocz do zawartości

ADBL APC PRO - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Pytanie do tych co używają apc adbl pro na codzień. Z jakim stężeniem pracujecie we wnętrzu? Osobom które będą odpowiadać że trzeba dobrać indywidualnie dziękuję. Mam na myśli jasne wnętrze, brudne.. jakie stężenie macie sprawdzone które nie uszkodzić jeszcze plastiku A które po spryskaniu powierzchni rozpuści brud i pomoże przyspieszyć pracę we wnętrzu? Zwykłymi apc pracuje przeważnie 1 do 5 we wnętrzu i nic się nie dzieje A z pro?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będę wymieniał wygłuszenie maski, przy okazji ją wymyję (maskę). Pomyślałem czy może by nie dodać bubble makera. Pytanie czy jest sens dodawania bubble makera do apc pro? Chodzi mi o dodatek inhibitor korozji w bubble maker. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pepiko napisał:

Chodzi mi o dodatek inhibitor korozji w bubble maker. 

W każdej dziedzinie musiał się pojawić jakiś pionier - przetestuj, pokaż, wielu z nas (na przykład ja) się tym zainteresuje :good:

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@ADBL jesteście w stanie określić liczbowo/procentowo o ile bardziej stężony jest PRO od zwykłego? Tak mnie naszło na zastanawianie się, bo kupiłem poniekąd przypadkiem większy zapas PRO i tak się zastanawiam czy rozrabiać wg zalecanych stężeń, praktycznych czy po prostu np dzielić przez 2 przetestowane przez innych stężenia zwykłego APC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam serdecznie, mam pytanie w sprawie APC Pro, zakupiony w ubiegłym roku produkt przechowywany był w zamkniętym opakowaniu zastępczym i zauważyłem że na dnie osadził się osad w formie bryły białego koloru, czy taki produkt nadaje się do użytku? Próbowałem wymieszać środek ale niechętnie chce się rozpuścić ten osad.

PXL_20220228_042442365.jpg

PXL_20220228_042521146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.