Skocz do zawartości

Kącik lakierniczy


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie za uznanie. Ostatni update, zderzak założony, choć jeszcze nie usunąłem kilku wtrąceń.

 

Odcień jest trochę inny, ale na żywo nie ma dramatu. Oryginalny kolor, zanim zlazł bezbarwny też był ciemniejszy jak to zwykle na plastiku.

 

 

DDkDRS.jpg

MSCBd9.jpg

wbkYyv.jpg

FuZs26.jpg

vMaOrK.jpg

IAem9d.jpg

lwJkff.jpg

GZiIFJ.jpg

SEozoA.jpg

zdwk4u.jpg

2Jy1mS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio w końcu zająłem się moja biedną klapa w fordzie. Wyszło troszkę rudej na zewnątrz i w dużej części rantów od środka.

 

Wybaczcie estetykę gumy na spawy, ale miałem jakiś radziecki pistolet do sylikonu, z którym nie mogłem sobie dać rady. Mój zaginął w akcji. Wyszło to paskudnie, ale nie miałem zbytnio czasu żeby to poprawić. Swoje zadanie myślę to spełni nawet w takiej formie.

 

Najważniejsze dla mnie było doprowadzenie klapy z zewnątrz do fajnego wyglądu.

 

Jakiś malarz akrobata spieprzył niezle robotę. Rysy na podkładzie, źle wyszpachlowane bo były wyczuwalne doły, a do tego klar tak położony jakby to robiło kilku letnie dziecko... że ktoś za to musiał zapłacić kiedyś :wallbash:

 

 

Przy okazji zmieniłem żarówki na ledy w świetle stop.

 

Tak to wyglądało :)

 

 

 

 

Jnjhy7.jpg

Zg7A1a.jpg

M2sggO.jpg

G7aejq.jpg

ii2ipK.jpg

jaHnpK.jpg

cGrgpu.jpg

e97upb.jpg

VFhjQX.jpg

7CA0Yp.jpg

vQoHLw.jpg

vATqVe.jpg

y4G7ge.jpg

2DkUT5.jpg

kFV4tN.jpg

r4NALs.jpg

UbRn0j.jpg

OyfEN5.jpg

PULrVH.jpg

chjE3P.jpg

yo4bv3.jpg

6UddkE.jpg

ENKmbd.jpg

oNr7Fw.jpg

SCAZxX.jpg

UmIdUM.jpg

l7OAVe.jpg

Hh7Rv4.jpg

bYhATz.jpg

NnTbAN.jpg

udeanQ.jpg

CPlNoA.jpg

hddODS.jpg

Ntu3vj.jpg

gkEOlK.jpg

u4QSqt.jpg

YSAQAF.jpg

1w4zil.jpg

BxUcEE.jpg

STT24D.jpg

j9TcOz.jpg

JOjoUG.jpg

CGkLPp.jpg

iaVqCq.jpg

w3ZISE.jpg

eJSUZC.jpg

Uwuc6B.jpg

ky6OfR.jpg

AVsUym.jpg

SCfxs7.jpg

DE6ome.jpg

hSDDjE.jpg

aiZ9J9.jpg

n2fM7X.jpg

W3kSou.jpg

Ky1m8M.jpg

ILUxAL.jpg

wFWOZd.jpg

0lM7bT.jpg

wHKmum.jpg

tXtaXm.jpg

HWbwB9.jpg

29VRNZ.jpg

1efqs4.jpg

o3UsGy.jpg

gE0DwN.jpg

LYYYgC.jpg

Cn8eBv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% samouk zresztą, tak samo jak w detailingu :) Paprochy lecą na bezbarwny bo nie mam idealnych warunków, ale coś pomyślę nad tym żeby mocno doczyścić swoją miejscówe i oddzielić ją od reszty garażu. Muszę też zrobić wyciąg.

 

Domel, slovak podał linka i o to w tym chodzi. Trzeba optycznie oszukać oko, że kolor na obydwu elementach jest taki sam. Tutaj akurat nic nie cieniowałem. Nie miałem ani czasu, ani chęci :) Kiedyś może całego przelakieruje na jakiś bajerancki niebieski kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, slovak podał linka i o to w tym chodzi. ...

Pytam z ciekawości bo magicy ktorzy robili mi poprawki lakiernicze chyba za mocno w niektórych miejscach pojechali papierem.... uhhh :wallbash: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnych i jasnych kolorach trzeba szczegolnie mocno uwazac na idealne przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem bo wlasnie widac rysy i inne niedoskonalosci.

 

Booohal tak cos tam sie wkleilo, musze oddzielic moje pomieszczenie do polerowania i lakierowania od reszty garazu. Tylko nie wiem jeszcze jakiego materialu uzyc zeby nie pylilo bo to musi byc taka zaslona rozsuwana.

A z klarem to roznie zalezy jaka ma byc struktura, ale generalnie lubie wylac na gladko ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.