Skocz do zawartości

Skoda Fabia II, Rallye Green, 2010 by Justyna


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

fresh333 na spodzie auta nie było żadnego zabezpieczenia w postaci baranka ani niczego innego. Jedynie blacha pomalowana podkładem i osłony plastikowe. Trochę baranka było na spawach, więc został dokładnie umyty i odtłuszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Mały mod...

 

Już jakiś czas czaiłem się żeby zmienić żarówki na jakieś mocniej świecące. Wszyscy wiemy, że światła soczewkowe w F2 nie są porażające :P

W końcu skuszony eksperymentami kolegi z forum fabiaclub zdecydowałem się dokonać zakupu.

 

aOUEPT.jpg

 

YG2ulE.jpg

 

Stan przed - żarówki Osram Cool Blue Hyper ~5000K. Światła mijania i długie.

 

dmqzV3.jpg

 

3ZPPjH.jpg

 

50/50 w garażu.

 

jY7a88.jpg

 

No i po.

 

5UjiYa.jpg

 

ye11id.jpg

 

Oraz porównanie dla bardziej wymagających :P

ss0idw.jpg

6H95nk.jpg

 

Efekt?

Może najpierw dane "techniczne":

1350 vs 2500 lumenów

5000K vs 6000K

2x55W vs 2x20W

 

Z początku obawiałem się barwy. 6000K na każdym zdjęciu wygląda bardzo niebiesko. Tutaj w ogóle tego nie odczuwam :) Wyszło całkiem spoko.

Nie wiem czy to efekt placebo i lepszych danych na papierze, ale wydaje mi się, że w rzeczywistości światła jest znacznie więcej.

Muszę zrobić jakąś trasę w nocy żeby sprawdzić w różnorodnych warunkach terenowych :)

 

PS. całe ledy wraz z przetwornicami oraz "wąsami" zmieściły się w kloszu reflektora - po otwarciu maski jest seria :mrgreen:

PS 2. światła były ustawiane teoretycznie tak samo - ślady taśmy na bramie garażowej, jednak ledy świeciły wyżej (co widać na zdjęciach) - musiałem je troszkę obniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jedrek1980, to jest dokładnie to samo tylko brałem bezpośrednio w Chin bez polskiego pośrednika, który prawie podwaja cenę końcową...

 

kita33, bardzo ciężko to uchwycić, ale w soczewce wygląda to praktycznie tak samo, niżej na foto są zwykłe żarówki tylko nie pamiętam jakie, 4700K czy 5000K.

 

OFKaik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.