Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

PB na obwodówce ma kranik. Nie wie jak zimą ale latem korzystałem. 

Dobre miejsce na mycie w spokoju. A tak naprawdę myłem kilka razy w różnych miejscach i nigdy nie było problemu. A nawet korzystałem z myjek gdzie była obsługa i też zero tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wie może ktoś gdzie u nas w mieście robią węże do myjek ciśnieniowych niedrogo?

 

Byłem na elewatorskiej w hydro diesel i sobie zażyczyli 180zł (13zl metr węża i 50zł końcówki) - praktycznie moja myjka tyle stoi. Coś koło 100zł udałoby się znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

W ciągu ostatniego roku był wysyp myjek bezdotykowych z trochę lepszą chemią niż na typowych Agapitach itp. 

Z nowości które znam: RS auto (Kombatantów, Składowa), Moto Spa (ul. Pomocna/Piastowska), na Wierzbowej też widziałem, że dodali jakąś kolorową pianę. Na które jeździcie na szybkie akcje opłukania auta z kurzu i błota? Jeszcze jakaś nowa przy Wysockiego za outletem jest ale nie testowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk45z na szybkie opłukanie to jeżdżę na Wysoki Stoczek koło biedronki. W tygodniu w dzień zazwyczaj jest spokój i można się pobawić dłużej. W weekend często kolejki. 

DSC_1514.JPG.853cf139d7a0268fcdacd46c196651e4.JPG

A na Wierzbowej piana jest różowa 

DSC_1185.JPG.592523264a39736837b67638d90acca2.JPG

Ale jej domywanie to słaby temat. Już lepiej na Transportowej piana działa. I tam jak nie ma kolejek to też zdarzy mi się będąc przejazdem opłukać auto. 

Teraz już nie korzystam na bezdotykach z innej opcji niż woda. Wolę pomachać Axelem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam BP na Andersa. Kolejek nie ma wcale. Biorę ostatnie stanowisko dwa wiaderka i jazda 🙂(Kranik jest aby napełnić wiadra). Ostatnio 2,5 godzinki siedziałem, nikt nic nie mówił i nie poganiał.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu PatrioT czyli przez kilka lat dalej się nic nie zmienło 😉

@Michał82 Bezdotyk na Wysokim Stoczku to się nawet na mycie na dwa wiadra nadaje, ruch poza sobotami na tyle mały, że nigdy problemu tam nie miałem rozkładać się ze sprzętem. 

Osobiście na grubsze roboty w 90% przypadków od bardzo dawna jeżdżę na Agapit na Wiewiórczą i ostatnio widziałem tam też kilka osób obeznanych w temacie detalingu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za garażem do wynajęcia pod motocykl na nadchodzący sezon. Może ktoś z was albo waszych znajomych ma coś pod wynajem to chętnie 😄 Niestety interesuje mnie tylko Antoniuk lub od biedy dziesięciny a na olx pusto. Temu zapytałem tutaj 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie, może na jakiś spocik byśmy się umówili ??  Na myjce przy piastowskiej np. któregoś wieczora/popołudnia ??  Widzę że jest kilka osób z Białegostoku to fajnie by wyskoczyć wspólnie na którąś myjkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 10.03.2024 o 22:40, stig napisał(a):

Już od dawien dawna czasy forum dawno wyginęły, a szkoda 🥺Teraz fejsbuk przoduje 🙄

 

Niestety. Ja to chyba starej daty jestem i lepiej pasują mi fora. Tu lepiej coś znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.