Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie narzekam na BP ;) A woda fakt leci wolnej ale 3 minuty dłużej i tak będzie pełne wiadro wody :mrgreen: Choć wodę można i ze sobą brać, tylko odpowiednie wiadro trzeba mieć ( zamykane ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do lotosa na elewatorskiej to mieszkam na leśnej dolinie obok i bywam, niestety jak dluzej ktos chce posiedziec to wyganiaja raz dwa gdy zobaczą że coś kombinujesz ze swoimi wiadrami, co do bezdotyku jak nowa myjka , duzo proszku i wydaje sie naprawde spoko jakościowo ale zobaczymy ile tak bedzie ;p ps kraniku nie ma na 95 % :(

 

I mam jeszcze jedno pytanie i prośbe odrazu , napisze tutaj może ktoś zobaczy :)

Chce sie zabrac za polerke lamp w civicu 6 niestety brak mi rotacji, czy ktoś mogłby pozyczyc na godzine czy dwie za opłata przelecieć lampy po papierach ? :) Albo najlepiej pokazać jak to się robi ,pogadać i pomoc ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie robiłem polerkę lamp ręcznie i nawet znośnie to wyszło.

Jak troszkę poczekasz i nie śpieszy Ci się to gdzieś w lipcu będę kupował DA to Ci oblece te lampy.

Żebyś zgłosił się z 2 tygodnie temu to miałem rotacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tej myjni to bylem 4tyg temu i nikt mnie nie pogonil przez 2h ale : smierdziało... chyba przez tą fabryke paszy oraz brak kranu... najwieksze minusy ale BP juz otwarta wiec mozna tam wracac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem w sobotę na nowej myjni naprzeciwko Biedronki na ul. Transportowej. Pojechałem, bo kolega mówił, że jest tam piana aktywna. Myślałem, że to tak zwany turbo oprysk ale zobaczcie sami

54cfd971c0692671gen.jpg

31338e911c1e796bgen.jpg

Jest do piany oddzielny pistolet. Gdybym się specjalnie nie bawił to do pokrycia cabrio pianą wystarczyłoby 1zl, to na zdjęciach jest za 2zł, bo dawałem na grubo. Piana naprawdę działa, bo choć zajechałem lekko zakurzonym autem to miałem na masce i zderzaku kilka owadów i było widać jak pod wpływem piany się rozpuszczają :shock: Po kilku minutach spłukałem i odjechałem.

Taka mała uwaga. Teraz myjnia jest nowa i był Pan, który jak tylko wjechałem na stanowisko podszedł i zaczął tłumaczyć co i jak działa. Także myślę, że nie będzie to miejsce na zabawę z wiaderkami ale kto wie, może tylko na początku...

 

Następnie zajechałem do Skazanych Na Połysk zobaczyć jak znajomi pucują auta na dzisiejszy CarShow

02e6dcc307aa5f49gen.jpg

No i chłopaki dziś na stadionie nieźle błyszczeli :good:

9c20a4c2453e225bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę na nowej myjni naprzeciwko Biedronki na ul. Transportowej. Pojechałem, bo kolega mówił, że jest tam piana aktywna. Myślałem, że to tak zwany turbo oprysk ale zobaczcie sami

 

Jest do piany oddzielny pistolet. Gdybym się specjalnie nie bawił to do pokrycia cabrio pianą wystarczyłoby 1zl, to na zdjęciach jest za 2zł, bo dawałem na grubo. Piana naprawdę działa, bo choć zajechałem lekko zakurzonym autem to miałem na masce i zderzaku kilka owadów i było widać jak pod wpływem piany się rozpuszczają :shock: Po kilku minutach spłukałem i odjechałem.

Taka mała uwaga. Teraz myjnia jest nowa i był Pan, który jak tylko wjechałem na stanowisko podszedł i zaczął tłumaczyć co i jak działa. Także myślę, że nie będzie to miejsce na zabawę z wiaderkami ale kto wie, może tylko na początku...

 

No to trzeba bedzie podjechac zobaczyc ta myjnie, pierwszy raz widze myjnie z aktywna piana wiec mysle ze fajna sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :)

Byłem, zobaczyłem, uzyłem :D i polecam jak najbardziej :) Aktywna piana fajna ale szybko schodzi 1-2zł :D

za 3zł (1zł-piana,1zł-mikroproszek,1zł-splukiwanie) i auto czyste :)

 

Szkoda ze mozna na dwa wiadra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i My na tej myjni na transportowej ;) Myjnia jako myjnia ok.. piana robi fajne WOW ale nic po za tym.. Piana rusza wosk, może nie jakoś mocno ale po kilku razach zmyje ;) Proszek to nie wiem bo wiadomo ze tego się nie używa ;) Woda pozostawia plamy.. pierwszy raz z tym się spotkałem :shock: Takze dla detailiera to nie jest dobra myjnia.. ;) Ale ot tak umyć wiadomo mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.