Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja już od listopada nie mam nic wspólnego z tą firmą ! ;) Nasze drogi z kolegą się rozeszli... także nie podpisuje się pod tą firmą !

 

Teraz ze swej strony polecam tuningshop24.pl ! Andersa 28 , przy samej obwodówce , łatwo trafić ! Duuuży wybór kosmetyków , rożnych firm ! Otwarte 9 - 17 ! fb - https://www.facebook.com/TUNINGshopZ/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showcarshine nie polecam dla ludzi pracujących bo mają otwarte bodajże od 10 do 14?

Ze dwa tygodnie temu byłem u nich na drobnych zakupach. Najpierw tel czy otwarte i było do 16 tak więc może coś się zmieniło ;)

Teraz ze swej strony polecam tuningshop24.pl ! Andersa 28 , przy samej obwodówce , łatwo trafić ! Duuuży wybór kosmetyków , rożnych firm ! Otwarte 9 - 17 ! fb - https://www.facebook.com/TUNINGshopZ/?fref=ts

U Jeziera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam ogarniętego blacharza/lakiernika. Nic wielkiego trzeba zabezpieczyć epoksydem dwa otarcia na podwoziu i przy okazji nałożyć nową konserwacje na podłogę bo auto ma swoje lata. Jeśli znacie kogoś konkretnego proszę o info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki, dawno mnie tu nie było. ;)

Pogoda ostatnimi czasy Nas nie rozpieszcza, ale znając Was to coś tam pewnie po cichu działacie coś przy swoich furkach.

Ja również nie przysypiam i w miniony czwartek znalazłem trochę czasu i zrobiłem wypad do kumpla na szybką korektę po zimie (pełnej nie ma potrzeby). Działania typowo detailingowe przed zlotem Maździarzy w Poznaniu. Co Wam mogę polecić to pianę aktywną na myjniach sieci MOY'a - w Białym niestety ich nie ma. Zdaję się, że marwol coś o nich wspominał w Siemiatyczach, no ale do Łomży jest bliżej. Dla mnie bajka.

file.php?id=133082&t=1

 

A tutaj takie tam z działań przy Czerwonej. Na rotacyjnej mój kolega z Łomży. Po wszystkim wleciało trochę chemii od Mariusza (SCS). Odpuściłem póki co woski i położyłem TAC System: MOON LIGHT SPRAY.

file.php?id=133076&t=1

file.php?id=133075&t=1

 

Udanego sezonu '17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dwóch wizytach na myjni przy Transportowej jestem skłonny dać im wysoką notę za pianę, usytuowanie oraz ilość stanowisk.

Na minus program z nabłyszczaczem - wg. moich obserwacji zostawia zbyt dużo kamienia. Proszku póki co nie stosowałem, tyle co na felgę.

Generalnie jest potencjał, ale jak to ja, wolę na spokojnie pojechać "na wiadra" na BP na Maczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]macvas[/ref], Tylko na BP z wiadrami z wodą ;) Bo kranik z wodą jak przekręcili zimą to tak zostało.. woda leci ale baaaardzo powoli... Chyba zauważyli ze ostro wszyscy wodę nabierają do wiader :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po mojemu pianka się skiepściła. Teraz jest dużo słabsza.

Wiesz pewnie masz rację, ja za krótko tam jeżdżę, by mieć punkt odniesienia.

Inna sprawa, że ja po niedawnej korekcie mam teraz tyle chemii na aucie, że ta czy inna pianka to po nim spływa i nijak chce trzymać przez tą przysłowiową minutę, aby mogła skutecznie popracować. Jak na Białystok to Transportowa jest całkiem ok.

 

Tylko na BP z wiadrami z wodą

:lol: No ja na takie zabawy zawsze "swój szamponik" i rękawice mam w pogotowiu.

Grunt to nie zapomnieć o weekendowych terminach kiedy jest tam obok giełda, bo nie idzie się przyparkować i podziałać. Wszystkie pozostałe dni to miejscówa marzenie. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy,

 

Jakie macie sposoby na przewożenie wody na myjnie bezdotykową? Przyznam szczerze, że noszenie z 3 piętra wiader, fibr, siuwaksów i baniaczków napełnionych wodą jest strasznie upierdliwe. Może znacie jakieś wiadra ze szczelną pokrywką, tak abym wodę mógł nalać do wiadra, zamknąć i zapomnieć? Jakby grid guard pasował to już w ogóle :good::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam wiadro TuningKingz (15l) z separatorem i dosyć szczelną pokrywką. Daje radę i nie rozlewa, choć zwykle zalewam mniej niż połowę, bo resztę (tzw. podmiankę) dolewam z butli na miejscu. Wcześniej miałem jakieś Leroy'e ale były zbyt kruche do tej roboty.

 

Co do dźwigania wszystkich klamotów to taki już los detailera. Ja zrobiłem sobie dwa zestawy. Zestaw do codziennej pielęgnacji zawsze czeka w bagażniku. A po zestaw full spa jeżdżę do ojca do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.