Skocz do zawartości

Odkurzacz Akumulatorowy


XGrzesX

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odkurzacza za 200-300zł, widzę że wymieniony wyżej CONCEPT VP4352 mieści się w cenie. Co mnie konkretnie interesuje - mały mobilny odkurzacz, bo dla blokersa z 4 piętra bez windy. Jak na jednym ładowaniu ogarnie mi samochód raz w miesiącu, będę zadowolony. Bonusowe punkty za opcję delikatnego ssania (lol) z wąską końcówką antystatyczną, by i kompa można było odkurzyć w środku.

Nie oczekuję od takiego sprzętu cudów, ale nie chcę by to był elektrośmieć, tylko coś co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podjedź do OBI , a tam masz taki sam ale za pół ceny ... dolicz jednak aku i ładowarkę za 179zł . 

https://www.obi.pl/odkurzacze-do-czyszczenia-na-sucho-i-na-mokro/odkurzacz-warsztatowy-solo-20-v-18l/p/6905889 

Szału nie ma , bo ma 8kPa podciśnienia , a taki WD3 ma 20  i co ważne, to oba będziesz miał możliwość pomacać w OBI. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
48 minut temu, bolek181 napisał(a):

Bosch GAS 18 V-10 L

V-10 L akurat nie mam bo w tych gabarytach ostał mi się Parkside. Ale mam dwa  Bosch GAS 18V-1 0 W z tej rodzinki professional - oczywiście z baterialy 5ah. Uzywam praktycznie codzienie w autach, garazu. Własnie wywoziłem rzeczy przy złożonych fotelach i całe auto mialem do dokurzania i ten mały popierdzielacz zrobil wszystko prima sort - takze duzy GAS wierzę ze robi jeszcze lepsza robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderator

Dzisiaj na evencie w @Gloss Factory bawiłem sie odkuraczem ShineMate - aż mi slinka cieknie 😄

2024-03-09-20-04-35.jpg


2024-03-09-20-04-38.jpg


2024-03-09-20-04-39.jpg

 

Generalnie maszynki ShineMate zrobiły na mnie mega wrażenie. Kultura pracy, brak wibracji, prowadzenie - mistrzostwo !

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Ma ktoś z was BASEUS A3 ?

 

Po przejrzeniu poł internetu wydaje się to jedyną sensowną opcją na mikro odkurzacz.

Chyba, że znacie cos innego w podobnych rozmiarach i mocy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.