Skocz do zawartości

Odkurzacz Akumulatorowy


XGrzesX

Rekomendowane odpowiedzi

Domel dziękuje bardzo ale może jeszcze się zapytać czy lepiej się sprawuje niż taki zajechany często odkurzacz na myjce bezdotykowej, bo tak patrząc jak on wciągał te śrubki na tym filmiku ,to powinno być super .

Już szukam gdzie go kupić w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.10.2020 o 21:40, predator22 napisał:

Witam serdecznie podbijam temat jak się sprawują te odkurzacze Parkside czy po czasie warte były zakupu

Jak dla mnie warte zakupu. Używam prawie codziennie bo często gęsto nie chce mi się rozkładać Rainbow'a. Daje rade w aucie i pokoju dziecięcym.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 minut temu, D@ViD napisał:

@Domel pytanie zasadnicze. Na ile wystarcza bateria. Dwa takie dywaniki? 

W sumie nie mierzyłem, ale na jednej baterii ogarniam bez stresu dom i auto. Zmierzę czas na dniach.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://www.lidl-sklep.pl/p/parkside-akumulatorowy-odkurzacz-do-pracy-na-mokro-sucho-pntsa-20-li-b1-bez-ladowarki-i-akumulatora/p100286424

No i zakupiłem tego z Lidla ,mam w domu akumulator 2Ah i zobaczę jak to będzie pracować i jak długo.

A jeżeli trzeba to kupię 4Ah akumulator chyba że będzie na tym działać fajnie to wezmę drugi 2Ah

 

Pewnie   Grzechu23  napiszę jak to działa w poniedziałek może w wtorek dojdzie do mnie ten odkurzacz .

A ten opis od Domela czytałem właśnie przez to zdecydowałem się na zakup tego odkurzacza.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.lidl-sklep.pl/p/parkside-akumulatorowy-odkurzacz-do-pracy-na-mokro-sucho-pntsa-20-li-b1-bez-ladowarki-i-akumulatora/p100286424
No i zakupiłem tego z Lidla ,mam w domu akumulator 2Ah i zobaczę jak to będzie pracować i jak długo.
A jeżeli trzeba to kupię 4Ah akumulator chyba że będzie na tym działać fajnie to wezmę drugi 2Ah
Daj znać jak się sprawuje, jak ogólnie z siłą, no i jak wypada czas pracy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Grzechu23 napisał:
8 godzin temu, predator22 napisał:
https://www.lidl-sklep.pl/p/parkside-akumulatorowy-odkurzacz-do-pracy-na-mokro-sucho-pntsa-20-li-b1-bez-ladowarki-i-akumulatora/p100286424
No i zakupiłem tego z Lidla ,mam w domu akumulator 2Ah i zobaczę jak to będzie pracować i jak długo.
A jeżeli trzeba to kupię 4Ah akumulator chyba że będzie na tym działać fajnie to wezmę drugi 2Ah

Daj znać jak się sprawuje, jak ogólnie z siłą, no i jak wypada czas pracy:)

 

Jedyny minus to worki do niego. 4 kosztują chyba z 75 złoty. Udało mi sie dosztukować inne - nie są jakieś super hiper ale dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc tak dziękuję bardzo Domel  i  audicoupe  za swoje wnioski co do tego odkurzacza w 100% się z wami zgadzam sprzęt moim zdaniem jest bardzo dobry na myjce się nie spotkałem z taką siłą ssącą .

A co do pytania od     D@ViD   to mogę powiedzieć że mając akumulator  2Ah odkurzyłem całą hondę accord 7  i myślę że jeszcze raz a może więcej starczy baterii.

Ja znalazłem 5 worków w cenie 29,50

Odkurzacz 210 Zł

akumulator z ładowarką 99  razem 309 zł  a nie tak jak na alegro i gwarancji trzeba szukać  .

Jeszcze raz dziękuję bardzo Domel  i  audicoupe  jestem bardzo zadowolony

 

A więc dziś 06.02.2021  więc prawie będzie 3 miesiące sprzęt jest dużo więcej wart niż kosztował,naprawdę dobra sprawa jeszcze raz dziękuję że go poleciliście.

Jest on na tyle dobry że teraz w okresie zimowym po niego sięga często żona i nie wiem czy mi odda go jak będę robił porządki w aucie,a tak na poważnie to do domu sprzęt jak znalazł ,bardzo poręczny jestem mega zadowolony oby tylko takie zakupy się trafiały

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja nadal męczę temat i nie mogę podjąć decyzji. Nie bardzo interesują mnie sprzęty z ładowarkami, bateriami i kolejnymi rzeczami do składowania. Najchętniej coś ładowane z USB, żeby podpiąć w bagażniku pod zapalniczkę. Jak zrobiłem mini przegląd to z takich wynalazków to chyba tylko chiniole typu Xioami (które ma tak drogie filtry, że kompletnie nie opłaca się go kupić), 70mai albo Baseus. A z tych wszystkich to pod kątem mocy niby najlepiej wypada Baseus A3 ale i tak nie jestem do końca przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Szpako99 napisał:

Sam się zastanawiam nad odkurzaczem akumulatorowym Makita

DVC750LZX1 - moim zdaniem jedyny sensowny odkurzacz Makity. Pozwala naprawdę porządnie odkurzyć wnętrze, siłę zasysania ma niewiele mniejszą od starego Syriusza (odkurzacz domowy, który teraz robi za garażowy do sprzątania wnętrza garażu). Na aku 5 mAh można porządnie odkurzyć 2-3 auta, moc spada dopiero, gdy aku jest niemal całkowicie rozładowany. Minusem jest brak "włochatej" końcówki i krótki wąż. Poza tym uważam, że jak na odkurzacz aku, jest jak najbardziej zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Strus napisał:

Powiem na razie, że działa 🙂 I to bardzo dobrze działa.  Jak mi się pobrudzi i będę miał czas to nagram jakiś filmik dla potomności

Który wziołes ? Bo szukam coś dla teścia na prezent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po kilu użyciach uznaję że to było dobrze wydane prawie 400zł. Odkurzacz naprawdę daje radę. Niestety nie miałem kiedy Wam pokazać jak radzi sobie w aucie ale za to możecie zobaczyć jak na zajechanej domowej wycieraczce wypada w porównaniu do zwykłego, domowego odkurzacza. Wstydu nie ma. Ani trochę

 

 

 

Nawet z taką dłuuuugą elastyczną końcówką do zakamarków radzi sobie bardzo fajnie. Nie zauważyłem dużego spadku siły ssania.

 

W trybie "turbo" działa 11 minut. W zwykłym nie sprawdzałem ale podejrzewam że 20 minut popracuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać, 14kpa musi zrobić mega robotę.. dla przykładu kupiłem 2 odkurzacze z allegro, gdzie jest opis 'najmocniejszy na rynku!!!!1?????!!!! oneoneone' rzekome 120w, natomiast brak info o właśnie sile ssania (polecam w przypadku odkurzaczy kierować się głównie tą informacją wyrażoną w Pa lub kPa) no i panowie.. jest dramat, odesłalem od razu :-)

za to odkurzacze Concept polecam rękami i nogami, na prawdę dają radę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.