Skocz do zawartości

SG Fruit Snow Foam 2015 neutral pH


MrcinKsi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Już kiedyś poruszaliśmy temat zapachu piany Fruit Foam. Niestety wiśniowa kompozycja z dostawy na dostawę była coraz gorszej jakości, nie spełniała naszych norm dlatego wróciliśmy do pierwotnego, owocowego zapachu. :)

 

Czy tp normalne ze jak odbezpiecze odpowietrznik to z mesto leci piana? Powinno chyba samo powietrze jesli tak bede musiał oddac pianownice na gwarancji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś poruszaliśmy temat zapachu piany Fruit Foam. Niestety wiśniowa kompozycja z dostawy na dostawę była coraz gorszej jakości, nie spełniała naszych norm dlatego wróciliśmy do pierwotnego, owocowego zapachu. :)

 

Czy tp normalne ze jak odbezpiecze odpowietrznik to z mesto leci piana? Powinno chyba samo powietrze jesli tak bede musiał oddac pianownice na gwarancji :cry:

 

Z każdą inna pianownicą będzie tak samo jak zostało dużo ciśnienia w zbiorniku. Więc o nic się nie martw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zaobserwowaliście może spadek jakości jeśli chodzi o SG, a konkretnie o Fruit Snow Foam ?

Koledze z pracy który "całe życie" mył auto myjką z pianą aktywną K2 poleciłem tą pianę w ciemno.

Zamówił, wypróbował ... i stwierdził, że większego g**** nie widział :)

U mnie już dłuższy czas leży bańka z tym specyfikiem, ale jakoś odniesienia specjalnie nie mam więc nie wiem czego do końca się po nim spodziewać.

W każdym bądź razie stwierdził, że puści to (SG) gdzieś na lewo i znów zakupi pianę ok K2.

Co sądzicie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawek, przede wszystkim ważne do jakiej piany porównujesz naszą Fruit Snow Foam, K2 ma mocne zasadowe piany jeżeli poleciłeś znajomemu piane neutralną w miejsce silnej zasadowej to nie dziwimy się że nie był zadowolony bo nie ma tu porównania siły mycia, natomiast gęstość piany, jej stabilność jest zdecydowanie lepsza. Warto dokładnie czytać etykiety i opis produktu i wiedzieć do czego jest przeznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawek, przede wszystkim ważne do jakiej piany porównujesz naszą Fruit Snow Foam, K2 ma mocne zasadowe piany jeżeli poleciłeś znajomemu piane neutralną w miejsce silnej zasadowej to nie dziwimy się że nie był zadowolony bo nie ma tu porównania siły mycia, natomiast gęstość piany, jej stabilność jest zdecydowanie lepsza. Warto dokładnie czytać etykiety i opis produktu i wiedzieć do czego jest przeznaczony.

 

Dziękuję za wyjaśnienie.

Gdybym spojrzał na specyfikację tej piany to pewnie bym się domyślił :)

W każdym bądź razie logiczne jest, że FSF nie będzie mieć takiego "kopa", skoro K2 nie ma neutralnego ph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jak się ma umycie tą pianą (lub inną, podobną, z neutralnym ph) do porządnego spłukania samym karcherem mocno brudnego auta? Czy różnica jest na tyle duża, że warto zainwestować w PA?

Oczywiście, piana ma za zadanie rozmiękczyć brud i w przypadku spłukania pozbyć się większej części brudu, tak aby zminimalizować ryzyko porysowania samochodu myciem na 2 wiadra.

W każdym razie, warto zainwestować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBS, jak nie mam czasu, albo pogoda słaba to spłukuję auto samym karcherem i z grubsza nie jest źle, chociaż drzwi są brudne. Pytanie, czy piana z neutralnym ph dużo lepiej sobie z takim brudem poradzi, niż samo ciśnienie. Pianownicę chciałbym tylko jako zastępstwo za samego karchera, tylko nie wiem czy warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBS, jak nie mam czasu, albo pogoda słaba to spłukuję auto samym karcherem i z grubsza nie jest źle, chociaż drzwi są brudne. Pytanie, czy piana z neutralnym ph dużo lepiej sobie z takim brudem poradzi, niż samo ciśnienie. Pianownicę chciałbym tylko jako zastępstwo za samego karchera, tylko nie wiem czy warto...

Możesz sobie kupić ręczną pianownicę i po parunastu minutach po oblaniu auta pianą spłukać pistoletem z węża, jeżeli chcesz zastępstwo Karchera. Albo spłukać Karcherem. Możliwości jest wiele, w każdym razie sama woda, nawet pod ciśnieniem, bardzo słabo radzi sobie z przyklejonym brudem np. na dołach drzwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.