Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :)

 

kupusso Leon pierwsza klasa :good: Udało Ci się wziąć Pakiet Techno + za 1zł?

 

Kupiłem z wyprzedaży rocznika 2015, za późno się zdecydowałem na Leona i auta były już mocno przebrane.

Mam pakiet praktyczny i czujniki cofania.

 

Bardzo ładny Leon! Jaki rozmiar tych felg?

 

17" i tak zostanie, oprócz drobnych zmian nie mam zamiaru w tym aucie nic grzebać. Ma to być dejli kar

 

Gratulacje. Pamiętaj o docieraniu.

Srogo dotarty jeździ później szybciej :D

:good:

 

Pamiętam ;) Jeżdżę grzecznie i spokojnie, a po 1500km wymienię olej.

Zaraz lecę dolać AR9100 i przy okazji środek wysmarować Natural Lukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zajkos10, przecież od początku tak było.

Poza tym Leon ma również silniki 1.0 TSI i 1.2 TSI, a do nich pakietu FR nie można dołożyć.

Benzynowe 1.4 i 1.8 TSI to najmocniejsze odmiany zwykłego leona - pomijając 2.0 TSI w Cuprze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w planie 1.8 i cały czas biłem się z myślami co wybrać, ale doszedłem do wniosku, że 1.4 będzie najrozsądniejszym wyborem. Jeżdżę głównie w mieście i krótkie odcinki, a tak eksploatowane 1.8 sporo pali.

Druga sprawa, że poprzednie auto które miało 245KM źle się sprawdzało w takich warunkach, ale na to miało też wpływ kilka innych rzeczy. Do Cordoby jeszcze wrócę w odpowiednim dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od poczatku w 1m miałeś pakiet Fr przy 1.9 Tdi arl (150ps) lub 1,8 T (180ps) plus cupra 225ps i to mialo sens ,widac bylo roznice miedzy zwyklym seatem a wersja sport :) . Wersje 1p Fr mial 200ps w Tfsi lub 170ps w Tdi , po lifcie zaczely sie cyrki z pakietami i małymi pojemnościami :) . Ogólnie chodzi mi o to, ze wole jak auto wyglada i ma cos pod maska dlatego 1.8 tsi jak najbardziej fr ale 1,4 jeszcze nie... :good:

 

Ps. do samego autka nic nie mam, bardzo ladny jest Leon w tej budzie no ale bardziej chodzi mi o polityke Seata :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628796 Ogólnie chodzi mi o to, ze wole jak auto wyglada i ma cos pod maska dlatego 1.8 tsi jak najbardziej fr ale 1,4 jeszcze nie...

1.4 150KM 0-100 km/h 8sekund, 215 km/h

1.8 180KM 0-100km/h 7.5sekundy, 225km/h

 

Akurat do wyglądu aktualnej FRki 1.4 150KM moim zdaniem jest już odpowiednie. Nie wiem czy jest sens płacić większe ubezpieczenie i mieć większe spalanie jeżeli auto ma być po prostu autem.

Pakiet FR sie teraz zrobił po prostu pakietem stylistycznym gdzie można wziąć 1.2 TSI 110KM lub 1.0 Eco TSI 115KM. Btw to nie widzę już w konfiguratorze 1.8 dla FR :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód po korekcie, na to powłoka Max Protect UNC-R. Prace wykonane przez czyszczenieauta.pl (od razu odpowiem, dlaczego nie robiłem sam - jestem amatorem i to, że sam myję czy woskuję to jest maks możliwości :) )

 

lYRPCH.jpg

rgWTAj.jpg

jHCW0k.jpg 0KOagP.jpg

 

UijFx5.jpg

M2cvwe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.