Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Miałem okazję ostatnio pożyczyć i przetestować spasy 18" kół w Fabii. Wyszło tak:

 

3zcNJ9.jpg

 

TTNNCI.jpg

 

h5e1OP.jpg

 

7,5x18" ET 39.5

 

Niby wzór ładny, ale srebrny kolor to nie dla mnie, musiałby być co najmniej jakiś grafit lub tak jak mam w swoich letnich - polerowany front i ciemne środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wzór ładny, ale srebrny kolor to nie dla mnie, musiałby być co najmniej jakiś grafit

To samo przyszło mi na myśl, gdy zobaczyłem zdjęcia, a nie widziałem jeszcze tego komentarza. Jest coś na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu widać że markowe koło, a nie jakiś chinczyk z allegro.

Nie mniej, za duże. Fabia to max 17 by to jakoś wyglądało.

Znasz nało kompromisowe podejście krd i Justyny - najlepiej ASO i zero podrób. A że 18" - przynajmniej zacisk nie zahaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem juz na lato śniegu nie ma już z miesiąc czasu a może i dłużej. A że robię 350 km tygodniowo , bo prace mam za oknem :D a szkoda zimowego laczka nówka nokian wrd4 to po gołym asfalcie bieżnik zniknie na momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna lala :)

 

brałem pod uwagę, wziąłem mondeo mk4 bo zawsze je chciałem mieć ale Laguna III w tej klasie jest super rozwiązaniem.

 

długo szukałem samochodu dla siebie i padło na lalę. Mam półtorarocznego syna i potrzebowałem combi/van. W grę wchodziła corolla verso ale tu serwis i części jest droższy. Moja lala ma łańcuszek rozrządu, 140KM wystarcza na wyprzedzanie z rodzinką. Mondeo brałem pod uwagę ale wnętrze laguny mnie urzekło. Poza tym trochę poczytałem, pojeździłem, zasięgnąłem opinii (również znajomych pracujących w renault i nissan) i w sumie nie wybrałem źle. Autko jest solidne. Nie można porównać go do poprzednika (królowej lawet ;) ). Ostatnio zaczęło stukać coś w zawieszeniu, aż się spociłem... całą sobotę szukałem i znalazłem - tłuczeń na amorze :D

2vc6puw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem benzynę z myślą o gazie. Mój pierwszy samochód (pandziocha) tez była kupiona zdrowa benzyna i dołożonych gaz STAG. Do dziś jeździ bez najmniejszych problemów. Po założeniu byłem na jednej regulacji, pózniej oczywiście przeglądy i wymiany filtrów i tak 5-ty rok bezawaryjnie. Nad lalą ciągle się zastanawiam bo trochę mi szkoda ale jaka ekonomia. Przebiegu mam niecałe 160tysi i nie wnikam czy kręcone czy nie bo motor pracuje równiutko. Jedyne co wymieniłem to pasek akcesoriów bo zaczynał sie odzywać - wpadł continentala (koszt 60zł). Niedługo zmieniam płyny i filtry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem benzynę z myślą o gazie. ontinentala (koszt 60zł)

 

Weź pod uwagę częstotliwość i koszt regulacji zaworów podczas jazdy na lpg ;)

 

wiesz co koszt nie jest taki zły a w przypadku mojego drugiego auta regulacja wcale często nie jest potrzebna. Powiedziałbym raczej że to bardziej "kosmetyka" bo instalacja fajnie chodzi, mapy mi się nie rozjeżdżają i wg mnie nie ma potrzeby jej regulować ale specem w kwestii gazu nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.