Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak można mówić o tym, żeby wywalać zderzaki? :o Nie po to kolega przypuszczam szukał bardzooo długo takiego auta, żeby coś z niego ściągać. Przynajmniej nie jest to kolejna "zwykła" piątka. Kolor, felga i ten pakiet + pochodzenie auta robią z niego niezły rarytas i na pewno przyciąga uwagę :) Rejestrację zakładasz kwadratowe czy podłużne? Fakt lusterka można by zmienić i coś z wydechem wymyślić bo go nie widać, ale tak to super autko :)

Lampy chyba troszkę już kiepskie z przodu? Ile ma nalatane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, słusznie prawisz, chociaż zakup mocno przypadkowy, szukałem czego innego i wpadło akurat to ;)

Na tył będzie kwadratowa tablica, może zamówię takie na rozmiar usa/japonia, ale póki co jeszcze nie wiem.

Końcówka wydechu już się robi, bo to mnie najbardziej kłuje w oczy ;) Lampy faktycznie nie są w najlepszym stanie, ale myślę, że polerka da radę.

Przebieg jest też ciekawy, niecałe 87 kkm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że lampy zmęczone życiem, ale papierki, polerka i będzie git ;) Ja bym założył dwie kwadratowe, ale takich się chyba nie da wziąć :o

Za parę lat takie auto będzie już tylko zyskiwać na wartości. Dobrze doczyścić, zabezpieczyć i trzymać na weekendy ;)

Powiesz jeszcze ile trzeba wyłożyć za takie auto? Jeśli to nie tajemnica :) Wygląda zdrowo, a kilometry małe + ściągnięcie z Japonii, więc pewnie tanio nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

621379 Ja bym założył dwie kwadratowe, ale takich się chyba nie da wziąć

Nie da się, jedynie dokupić nieoryginalne w mniejszym rozmiarze i liczyć na wyrozumiałość policji przy ewentualnym spotkaniu ;)

 

621379 Powiesz jeszcze ile trzeba wyłożyć za takie auto? Jeśli to nie tajemnica Wygląda zdrowo, a kilometry małe + ściągnięcie z Japonii, więc pewnie tanio nie było

Tanio nie jest. Te z otomoto wychodzą taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią gust. Tak to już jest jak kilku /kilkunastu konstruktorów czy projektantów coś tworzy to jedni będą się zachwycać a drudzy marudzić. :)

 

A taki pakiet aero zapewne zbyt częstym widokiem nie jest więc kto się zna to mega doceni! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, lampy to efekt wizualny, na żywo nie ma takiej różnicy (lampy jeszcze szklane :D ) co nie zmienia faktu że są z różnych roczników (ciężko jest znaleźć aby miały wszystkie uchwyty z tych samych roczników :/ )

 

e36ace, tutaj też było 2.3 NG 136 km i mechaniczny wtrysk - dużo paliła ale jakoś tam szła :mrgreen:

 

Pucerman, moja 3 lata starsza choć jest parę rzeczy z "nowszych" roczników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucerman, zderzak i tylne światła(orginalnie były z pomarańczowymi kierunkowskazami) do tego jeszcze skrzynia, stabilizator, sanki, pół osie i piasty od Twojego silnika i może coś jeszcze by się znalazło ...

maski zmieniać nie będę bo wolę przód "B3" - tylko muszę wszystko ładnie spasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.