Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

amper124, miałem fokę polifta 02r w zetecu se.Ranty od razu po zakupie zakonserwowałem tectylem ml,poD tylnymi filcowymi nadkolami trochę musiałem odświerzyć konserwacje a tak to specjalnie to nie gniło-ale z obrotami były jajca-z reszta całe fkp zna temat :).

Oby się woził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amper124, miałem fokę polifta 02r w zetecu se.Ranty od razu po zakupie zakonserwowałem tectylem ml,poD tylnymi filcowymi nadkolami trochę musiałem odświerzyć konserwacje a tak to specjalnie to nie gniło-ale z obrotami były jajca-z reszta całe fkp zna temat :).

Oby się woził :)

Heh, standard.

Tak zupełnie idąc OT, jak widzę jak gniją mi na parkingu 3-5 letnie vagi, to cieszę się moja 10 lat starsza foka nie ma takich fuckupów.

A paździąg wozi się już ze mną... nooo będzie prawie 8 lat :)

 

Żeby nie do końca ot, drugi dziad domowy

WP_20150419_20_12_24_Pro.jpg

206 Xline 2003, aktualnie 46kkm nalotu. Stock z serią poza OEM 15".

 

Ostatnio miałem mikrozlot rodzinny. Pod domem: 1x ford, 2x peugeot, 2x fiat.

Same na F :kox:

 

@dtambor

B5 FL w ładnym stanie zawsze cieszy, sporo tych aut zostało już kiblami do wożenia cegieł :/

A zdrowego, ładnego przedlifta, ostatni raz widziałem na żywo dobre 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te clio z zewnątrz eleganckie są i oko pezyciągają ale plastiki w środku już psują ten efekt :( . Ładny kolorek :good:
Dużo zależy od wersji samochodu, mi się znowu udało i mam limitowana wersje z wyjątkowym wnętrzem :D Potem jakąś fotkę wrzucę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.