Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ten bodykit to oryginalny pakiet dokładek VTI-S, spojler również, nakladki progowe także. :)

 

Na 16 i tym profilu oraz zawieszeniu prowadzi sie rewelacyjnie i juz jest wystarczająco twardo hehe. Nie chciałem 17 bo kumpel ma w swojej, co prawda nieładny wzór według mnie ale optycznie za duże kolo jest wtedy. :/

 

Także, na razie zostaje jak jest, ale dziekuje bardzo!

Widzę, że z Warszawy, możesz podjechać na spota kiedys. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim zacnym towarzystwie stoi, porszówa, dwa poldki i Wartburg

 

To Auto Nostalgia - Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych w Warszawie w 2013 roku.

Nasze Stowarzyszenie FSO AK prezentowało 35-lecie produkcji Poloneza.

http://www.fsoautoklub.pl/index.php?opt ... 9&Itemid=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, '94 nie peowinien mieć pełnego podszybia i wlotu na masce?

Bardzo mi się ten poldek podoba!

 

Plastikowe podszybie weszło w 94' lecz pod koniec 93' były jeszcze wersje przejściowe z przetłoczeniem na masce i z kratką wlotu, dodatkowo już był szeroki most lecz stara deska rozdzielcza.

 

może za stary jestem i pamiętam jak te padła jeździły na co dzień

 

Może i padła czy pudła o cokolwiek Ci o chodziło. Wiadomo, że konstrukcja przestarzała i nie był to demon prędkości i komfortu, ale był i zależy jak kto dbał, mój ma przejechane 170 tyś bez remontu i wygląda tak jak na zdjęciach. Ja też mam zachodni samochód, ale nie mogę na niego złego słowa powiedzieć tym bardziej, że jest od nowości w rodzinie, także jakby go nie nazywać to sobie wypraszam :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 tys to mają teraz 5 letnie diesle i 7 letnie benzyny :D

Gratulacje że utrzymałeś go w takim stanie. Wujek miał kiedyś wersje mega bogatą Poloneza Caro-kupił od jakiegoś radnego czy kogoś tam.Na pokładzie była klimatyzacja i elektryczne szyby heh to był kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.