Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

damianTDCiTaki jest właśnie plan ;)

Marq91Mógłbym Ci bardzo wiele na ten temat napisać ale zasadniczo masz rację. Za zadbane Ventyle w b. dobrym stanie blacharskim trzeba obecnie sporo zapłacić a i ciężko takie dostać. To jakby nie patrzeć typ grzobowozu z pancerną mechaniką o który nie trzeba przesadnie dbać aby jeździł i tak jest traktowany przez 90% właścicieli. Mój w momencie gdy go przejąłem był w dobrym stanie mechanicznym a kompletny remont blacharski robiłem sam w listopadzie z pewnością podwajając wartość samochodu i myślę, że to jest najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki robione w hid retrofit? Felgi też robią niezłą robotę. Ogóle auto fajnie utrzymane. Może zapytam jak cebulak ale czy auto było szpachlowane gdzieś czy udało się utrzymać całe w oryginale?

 

Przedni prawy blotnik malowany, ok 250mikronow, maska malowana ok 280mikronow i tylny prawy blotnik ale bez żadnych reperaturek bo przerysowany byl ok 250mikronow. Reszta seria takze żadnych szpachowiader :) nigdy nie robione reoeraturki z tylu ani progi ani nic z dziwnych rzeczy. Zakinserwowana jest mocno i konserwa robi swoje :)

 

-- 18 mar 2015, o 18:05 --

 

Lampy przód - graty z hidrereofit, wykonanie moje :) mini D2S 3.0, osłony iris :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki robione w hid retrofit? Felgi też robią niezłą robotę. Ogóle auto fajnie utrzymane. Może zapytam jak cebulak ale czy auto było szpachlowane gdzieś czy udało się utrzymać całe w oryginale?

 

Przedni prawy blotnik malowany, ok 250mikronow, maska malowana ok 280mikronow i tylny prawy blotnik ale bez żadnych reperaturek bo przerysowany byl ok 250mikronow. Reszta seria takze żadnych szpachowiader :) nigdy nie robione reoeraturki z tylu ani progi ani nic z dziwnych rzeczy. Zakinserwowana jest mocno i konserwa robi swoje :)

 

-- 18 mar 2015, o 18:05 --

 

Lampy przód - graty z hidrereofit, wykonanie moje :) mini D2S 3.0, osłony iris :)

 

Jak to świeci na mini D2S? Rozumiem, że wsadziłeś palniki tak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna Kuga... sam się zastanawiałem na co bym mógł zmienić mojego mondka i tylko Kuga mi chodziła po głowie (ale brak Conversa+ w środku mnie troche zniecheca...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Kuga :good: Zaraz przyjdzie Franias to bardziej pochwali :mrgreen:

 

EDIT: przejrzałem inny temat, widzę był szybszy :lol:

Dzięki.

Możesz mi powiedzieć dlaczego akurat o miał bardziej pochwalić :o

 

bardzo fajna Kuga... sam się zastanawiałem na co bym mógł zmienić mojego mondka i tylko Kuga mi chodziła po głowie (ale brak Conversa+ w środku mnie troche zniecheca...)

Co to jest Convers+, google kiepsko to tłumaczy. Może być na PW, aby nie zaśmiecać tematu :good:

 

Kuga fajna. Przedlift ładniejszy. Jakaś inna wersja, wloty, dyfuzor, progi, listwy.

Moim zdaniem polift jest brzydki i ''bezpłciowy'' podobnie ma się to do Kugi bez pakietu upiększającego. Ni jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Kuga :good: Zaraz przyjdzie Franias to bardziej pochwali :mrgreen:

 

EDIT: przejrzałem inny temat, widzę był szybszy :lol:

Dzięki.

Możesz mi powiedzieć dlaczego akurat o miał bardziej pochwalić :o

Poprostu podoba mi się Kuga jako Kuga. Fajne auto. Jeżdziłem, nawe myślałem kiedyś o takiej. Też koniecznie białej. Milion razy fajniejsz od tych wszystkich kaszkajów, tiguanów, i innych wynalzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.