Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mowa była o starszym bracie A45, dziadkowóz :D Hamulec tam faktycznie petarda jest, trzeba się przyzwyczaić. Mnie w tym aucie drażni jedynie środkowy tunel, widać że mega plastik bo nie ma ręcznego i nic nie zasłania. Marce premium to nie przystoi. Ups nie idź i nie patrz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedaczek musiał sobie odmawiać z kieszonkowego 10tys miesięcznie, straszne... A co do auta to ja do odmiany powiem, że sciro mi s się bardziej podobał, szczegolnie taki jakiego miałeś w tym kolorze :-) mi tam Mercedesy jakoś nigdy wygladem nie podchodziły.. Najbardziej to po karku smyrają mnie bm-ki serii 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno, na serio oszczędzał i odmawiał sobie wszystkiego od ust. W klubach zamiast standardowo zamawianych butelek Moët & Chandon wjeżdżało tylko piwko a zaprawialiśmy się przed baletami na ławce w parku pijąc wódkę lodową - żeby było taniej. Nie było żadnych wyjść do modnych, warszawskich jadłodajni - tylko kebaby i chińczyk. Nie piliśmy komletnie napojów aloesowych. W witkacu pytali się: "gdzie jest Pan Michał? Tak dawno nie robił u nas zakupów". Przestał robić zakupy w Almie, Piotrze i Pawle, zamiast białego papieru toaletowego kupował ten szary, gazety kupował tylko na straganie ze starymi wydaniami, tańszymi o 50%..... ale udało się! Uzbierał. Mina handlowca w Mercedesie jak wysypał mu ze świnki wszystkie zaoszczędzone pieniądze bezcenna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1389971609_by_syrolek_500.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie pisałem o kieszonkowym, bo go zwyczajnie nigdy nie dostawałem i nie dostaję :) Nic nikomu nie muszę udowadniać, kto mnie zna, zna też sprawę i tyle ;)

Mati, 3ka faktynie jest fajna, ale tam jedyny silnik, który mi odpowiada to 335i. W jako takim konfigu wychodziło prawie 300 tysięcy, a to już gruba przesada za takie auto.

Mefju, w środku nie podoba mi się tablet od navi, plus właśnie ten środek. Taki siwy, nudny plastik. W Edition1 była tam taka fajna tabliczka, tutaj nie ma nic. Ale coś pomyślimy :kox:

 

Dorzucam dwie foty po bezdotyku i w sumie tyle, skoro to ma tak kuć ;) Dlatego też nie wrzucałem żadnych informacji, po co się denerwować ;)

IMG_1322.jpg

IMG_1323.jpg

 

EDIT: Łukasz, jak zwykle oddałeś sedno sprawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mecenasy do mnie nigdy nie przemawiają (po prostu mi się nie podobają z wyglądu) i powiem tak... gdyby to była normalna wersja to by nie wzbudziła mojego entuzjazmu... ale że to AMG to już całkiem inna sprawa :)Jeżdziłbym ;) Gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :good::good::good:

Dziś tafla na bezdotyku mnie dobiła, ale do mycia jeszcze chwila. Muszę kupić Karchera i dopiero będę mógł działać, bo stary wczoraj postanowił już nie współpracować, pewnie za zmianę fury się obraził :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1389971609_by_syrolek_500.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie pisałem o kieszonkowym, bo go zwyczajnie nigdy nie dostawałem i nie dostaję :) Nic nikomu nie muszę udowadniać, kto mnie zna, zna też sprawę i tyle ;)

Mati, 3ka faktynie jest fajna, ale tam jedyny silnik, który mi odpowiada to 335i. W jako takim konfigu wychodziło prawie 300 tysięcy, a to już gruba przesada za takie auto.

Mefju, w środku nie podoba mi się tablet od navi, plus właśnie ten środek. Taki siwy, nudny plastik. W Edition1 była tam taka fajna tabliczka, tutaj nie ma nic. Ale coś pomyślimy :kox:

 

Dorzucam dwie foty po bezdotyku i w sumie tyle, skoro to ma tak kuć ;) Dlatego też nie wrzucałem żadnych informacji, po co się denerwować ;)

IMG_1322.jpg

IMG_1323.jpg

 

EDIT: Łukasz, jak zwykle oddałeś sedno sprawy :kox:

Kiedy jakiś onboard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.