Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

[mention=21599]qdlatyNH[/mention] ojj to szacun bo pewnie przy takiej pracy to szybko w srodku robi się syf. 
Ale pieczywo jeść z takiego pojazdu do sama przyjemność hahahah
Oj tak, mega sie kurzy, ja juz nawet ściereczkę wożę na wyposażeniu, bo deska wszystko dookoła białe :D

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, qdlatyNH napisał:

Oj tak, mega sie kurzy, ja juz nawet ściereczkę wożę na wyposażeniu, bo deska wszystko dookoła białe 😄

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Czemu w ogóle zdecydowałeś się na zmianę ? Głównie przestrzeń ładunkowa mi chodzi 😉

Zawsze myślałem że im więcej wejdzie tym lepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w ogóle zdecydowałeś się na zmianę ? Głównie przestrzeń ładunkowa mi chodzi
Zawsze myślałem że im więcej wejdzie tym lepiej
Pewnie, że im więcej tym lepiej, ale na moje potrzeby codzienne, to było za dużo wolnego miejsca. Całe auto woziłem dwa razy w roku, więc na te dwa dni wolę wziąć coś z wypożyczalni. Mercedes miał też minus tak, ze nie miał klimy. Na początku mi to nie przeszkadzało, bo nie jeździłem w upały, ale charakter mojej pracy się trochę zmienił i częściej jeżdżę w ciągu dnia i upały, dodatkowo rdza i jak przekalkulowałem inwestycję w mercedesa, to wolałem zmienić na coś mniejszego z klimą

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyszla kolejna zmiana, wcześniej było Clio 3 RS, lecz z racji pokonywanych dystansów zmuszony byłem kupić coś bardziej cywilnego i nowszego, A więc jest Golf 6 GTI z 2011 roku 290KM/423Nm

Jest już po korekcie oraz zapowłokowany ;) 32f6c3747c32932075ccce44e1de36a5.jpg1f418cf69696a48a4e2f15c03057c162.jpg19305ef9f561349995668684825bd406.jpg1afd5404ae17fd11e91d760184cb7f7b.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=9850]hshadow14[/mention]  Zacny Golfik, czarne akcenty idealnie tu współgrają Duża różnica po przesiadce z francuza ?
Solidność zmontowania zdecydowanie ma plus, mocowo też dużą różnica.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Golfiarz  zawsze zastanawia mnie jak ośka radzi sobie z ~300 KM
Przyspiesza bez utraty trakcji dopiero na 3, ale myślę że duża wina leży po stronie opon, na wiosnę wpadną Michały PS4 i powinno być lepiej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze 300 konna cupra 5F oska wlasnie. Wszystko zalezy od pogody i rodzaju opon 😄 otoz w sloneczna pogode jak jest sucho i opony w miare dogrzane to na drugim biegu trakcja jest i mozna fajnie polatac. Ja akurat jezdze na oponach Pzero 235/35/19. Ostatnio startowalem z procedury startu to wiadomo spalona guma i to ostro. Duza robote tez robi szpera w trybie cupra. Nastepne opony ktore kupie to napewno beda to michelin ps4s ktore robia naprawde dobra robote w osce a przy tym tez sa wytrzymale.  Wiadomo w deszczowa pogode i w zime to delikatnie trzeba obchodZic sie z gazem bo kontrola trakcji nie gasnie do nawet 130 kmh jak sie idzie ogniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe wyobrażam sobie mieć auto i się zastanawiam czy dać mu w palnik czy nie bo nie będę miał trakcji... wolałbym mieć 50km mniej ale normalnie jeździć. :) poza tym jak na golfa to to gti bardzo ładne :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze na mokrym dajac w palnik stoisz w miejscu i palisz kapcia lub trakcja Cie ogranicza w takim stopniu ze nie mozesz normalnie przyspieszac otoz w deszczu jak i w sniegu mozna normalnie rusZyc i dynamicznie przyspieszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe wyobrażam sobie mieć auto i się zastanawiam czy dać mu w palnik czy nie bo nie będę miał trakcji... wolałbym mieć 50km mniej ale normalnie jeździć. :) poza tym jak na golfa to to gti bardzo ładne :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam 350 na tylna os i czasem mi tył pływa przy ruszaniu jak pójdzie but. Wole to niż nie mieć mocy na autostradzie czy przy wyprzedzaniu
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, dareme89 napisał:

Noe wyobrażam sobie mieć auto i się zastanawiam czy dać mu w palnik czy nie bo nie będę miał trakcji... wolałbym mieć 50km mniej ale normalnie jeździć. 🙂 poza tym jak na golfa to to gti bardzo ładne 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mysle ze jeździł bys takim autem to by ci to nie przeszkadzało bo mimo tego ze gubi trakcje to przyspiesza i tak bardzo mocno.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎23‎.‎07‎.‎2019 o 15:48, dareme89 napisał:

Noe wyobrażam sobie mieć auto i się zastanawiam czy dać mu w palnik czy nie bo nie będę miał trakcji... wolałbym mieć 50km mniej ale normalnie jeździć. 🙂 poza tym jak na golfa to to gti bardzo ładne 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bez sensu.... nawet jeśli nie ma trakcji na 1 i 2 - co jest bardzo fajne...

To już na 3-4-5-6 jest.... i wtedy te 50km robi roznice.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz_byd napisał:

Bez sensu.... nawet jeśli nie ma trakcji na 1 i 2 - co jest bardzo fajne...

To już na 3-4-5-6 jest.... i wtedy te 50km robi roznice.

 

miałem ostatnio octavie rs tsi z dsg 230 km fakt z miejsca ruszyc typowo dynamicznie bez buksowania kół sie nie dało ale za to trasa 90 na zegarze but w podłoge i pieknie sie zbierała . 100-200 mega dobrze mu szło przyspieszenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze każdy z Was 90 procent swojego przebiegu jedzie po drogach krajowych a miasto i autostradę to omija szerokim łukiem?

Mieć trakcje na 3 biegu przy 5 tys to ile macie na liczniku? 120? A w mieście jak chcesz dać but w podłogę to co?

Dlatego mówię ja się wyleczyłem już z aut które maja problem z trakcja. Czy to jest 350km czy 150 dla mnie to nie ma sensu jeżeli jest problem na 2 biegu żeby przełożyć to na asfalt. Natomiast rozumiem ludzi którzy dążą za max liczbami. Natomiast mnie to nie kręci i wole mieć trakcje w prawie każdych warunkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.