Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

@Pavlik strzeżonego pan Bóg strzeże 😉

Ja miałem zakładać w zeszłym tygodniu ale drobna kontuzja pleców + poprawa pogody + nagromadzenie się pracy przez L4 sprawi że założę zimówki za jakieś 2 tygodnie. ( I tak nie lubię jeździć na kolcach bez zimy ) 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przyjeżdża mobilny i wymienia od razu we wszystkich autach co stoją w firmie na placu. W tym roku mamy wyjątkowo ciepłą jesień a termin dawno dogadany 😉

Na poniższym brakuje XC90 i starej SQ5, i byłby komplet aut, które użytkowałem osobiscie w przeciągu ostatnich 8 lat 🙂 "Dinozaury" cytrynę muszą pamiętać 😉

20181015_114713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem 😄😄 Mega banan na buzi , jest troszkę rzeczy do poprawy ale bez tragedii 😉  Dziś E90 nauczyła się Polskiego Menu , montaż kiery od M (duża różnica) i troszkę kodowania pierdół 🙂

DSC-0229.jpg

DSC-0230.jpg

DSC-0231.jpg

DSC-0232.jpg

DSC-0233.jpg

DSC-0234.jpg

DSC-0235.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kryman napisał:

O ile się nie mylę to ich powstało 200 sztuk. Jeździłem, będziesz zadowolony 😉

Mylisz się, powstało tylko 100 sztuk. Każda ma swój numer, moja ostatnia 100/100
 

 

35 minut temu, paperson napisał:

@piotrek233 import czy PL? 

Koleś mieszkał i pracował jakiś czas w Holandii, tam kupił i jak zjeżdżał do PL do zabrał ją ze sobą. W jego posiadaniu od 4 lata.

 

32 minuty temu, buka napisał:

O ile ta generacja seat z zewnątrz jest bardzo ładna tak już środek to jest tragedia, głównie chodzi mi o kokpit 😉

Masz racje, też nim nie jestem zachwycony dlatego zmieniam ramkę, panel klimy oraz radio albo założę navi na tą po lifcie- ten już wygląda "normalnie"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój błąd. Chodziło mi o R310, a widzę, że to nie to samo. Znalazłem ogłoszenie Twojego Leona i napisano w nim, żeby nie mylić tych dwóch wersji:

Cytat

Seat Leon Cupra Limited Edition 310(nie mylić z r310). 2.0 TFSI bwj, 2009r. Przebieg 207100.Powstało tylko 100 sztuk na rynek Holenderski(tuning ABT)- moja to nr 100/100.

R310 powstało 200 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.