Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Przed lift ale z climatronic' iem :D 
HSEIfu_5x1-0Vb3StohC_HPFKSwp27M-MAuc5cAy

tutaj już trochę przygotowany nawiew na nogi pod zamknięcie :biggrin:

_I-SUxYqon8qb43s8tBmZwGpJWaqqEPWvsPxRrX8

relacji niestety nie ma sensu robić bo detailingowo nie wiele sie dzieje, samochód kolegi a plan jest na wsadzenie 1.8T ;)
Czy student mechaniki z kolegą złotą rączką sobie poradzą sie okaże, narazie zamykamy nie potrzebne wloty zrobione przez matke naturę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CoolBreeze, @kursien dzięki :) Przekażę :D

 

1 godzinę temu, kursien napisał:

Leon dostał jakieś ciekawe prezenty na urodziny ? 

Niestety nie... Ja sobie dogodziłem i małą paczkę kosmetyków w PL zamówiłem, ale leona nawet nie mam jak umyć. Siedzę 2 tydzień na chorobowym i leczę nogi :/

Także następne pieszczotki to chyba dopiero wosk na zimę jak będę kładł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi @rygryss :D popełniłem dzisiaj mycie. Auto było mega uwalone, ale pogoda też była mega... ciulowa. Piana, dwa wiadra, pierwszy raz osuszałem za pomocą kompresora, fajna sprawa, można sobie ułatwić, ale na osuszanie samym kompresorem za dużo czasu schodzi. ;) Ręcznik jednak musi być. Na szyby poszedł Rain-X 2w1, opony były ogarnięte na cacy i nasmarowane dressingiem przy okazji przygotowywania zimówek. Dzisiaj tylko opłukane. Poniżej kilka strzałów, auto na zimówkach. Pół roku razem, ale nadal się jaram. :lol:

DSC_0042.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0049.jpg

DSC_0050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy zakup:) w zasadzie dla żony ale na pewno będę go podbierał:mrgreen:

Jest z wyprzedaży rocznika stał jakiś czas w salonie i ma trochę drobnych rys po nie umiejętnym myciu:/, więc należy mu się delikatna korekta lakieru i pewnie wleci Mohs

80-dsc_6209_65dbd7e8868c75a0984931aaa6a6

80-dsc_6210_7aac33df68dd43710465b211263a

80-dsc_6211_13cd876ff90fcbf4ea353dad2dbf

80-dsc_6212_f6bd1bffb98eb8e8123c974ce4c4

80-dsc_6213_58d508ca145df83ea8270f9c81ff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Abarth jeździ bardzo sprawnie :mrgreen:  i co mnie bardzo zaskoczyło jest naprawdę komfortowy, a zarazem fajnie się trzyma w zakrętach. Właściwie jedno do czego mogę się przyczepić to dość wysoka pozycja za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paperson napisał:

@kamilb myślę, że na tym mega wdzięcznym lakierze wiosną pięknie siadłby któryś z Zymoli ;) Lakier bajka :good:Wyjątkowo nie pokazuję zdjęć żonie :D

Albo UNCv1 + UNCr :D

Kilka lat temu myślałem, że w przyszłości to by było jedno z moich planowanych aut :D Paradoksalnie w tej wersji 500-tka jest bardzo męska, na pewno bardziej, niż wszelkiej maści BMW X6 i inne hurr-durr SUVy na dwa miejsca parkingowe. ;) Które zresztą Fiacik pewnie objeżdża jak chce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 to teraz poleciałeś chłopaku :D, jedno przyznam autko przyjemne dla oka w wersji abarth, moc jak na takie autko bardzo przyjemna, ale zawsze to tylko mały fiacik (kaprys, zabaweczka) za kosmiczne pieniądze, no a porównywanie go do SUV-a czy doszukiwanie się w nim męskości to chyba troszkę na wyrost ;). No ale co kto lubi, ponoć rurki też są dla mężczyzn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał126 napisał:

wszelkiej maści BMW X6 i inne hurr-durr SUVy na dwa miejsca parkingowe. ;) Które zresztą Fiacik pewnie objeżdża jak chce. :D

No raczej nie... jest to fajne małe dynamiczne auto... ale ma niecałe 8 sekund do setki więc jest "tylko" dynamicznie. Wersja 180 konna robi to w niecałe 7 sekund i to już niezły wynik. Ja się niestety w nim nie mieszczę a pozycja za kierownicą jest niczym na tronie za drzwiami z napisem WC. Gdyby nie te 2 mankamenty to pewnie żonie bym taki sprezentował i czasem tak jak kamil podbierał... no niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.