Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dudek_t napisał:

Fajne, auto. Nie szpeć go jednak dystansami bo zrobi się już wieś.

Dystanse i wieś? No błagam Cię... :D Zmiana felg na mniejsze ET, żeby koło bardziej wypełniało nadkole to też wieś? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dudek_t napisał:

Wypełnianie nadkoli w kompaktowym kombi? Pakowanie zbędnej kasy w wygląd 12 letniego samochodu, w dodatku pogorszenie właściwości jezdnych na naszych drogach (koleiny itp). Tak, moim zdaniem to wieś. 

Dobrze, że dodałeś "moim zdaniem" bo tylko twoim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dystans to wiocha i kierowca w takim aucie podświadomie czuje wstyd dlatego gorzej mu się prowadzi auto! Dodatkowo wsadzenie dystansów np po 10-20mm na stronę spowoduje, ze rozstaw kół osobówki który jest w okolicach 1,5m nagle będzie powyżej 2m jak w tirach i wpadniemy  w koleiny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mymon napisał:

Dlaczego dystans pogarsza właściwości jezdne ? bo sam miałem zakładać :o

Nic nie pogarsza, wręcz przeciwnie. Poczytaj trochę o dystansach i sam zdecyduj. W jednym aucie już miałem i nie zauważyłem ani nie poczułem gorszego prowadzenia auta. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem w niejednym aucie i to bzdura jakiej dawno nie słyszałem. Każde auto ma inny rozstaw kół. Jeśli weższy jest lepszy to polecam kupić daewoo tico... tam nie będzie problemu pływania w koleinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o pływanie w koleinach, ale o zwykłą jazdę na wprost a o zakrętach nie wspomnę. :D Co do kolein to bardziej ma wpływ na to szerokość opony. :D Wiadomo nie od dzisiaj, że  szerszy rozstaw kół = auto lepiej się prowadzi. Dystanse oczywiście mają swoje wady, ale nie pogarszają właściwości jezdnych. @dudek_t  ile aut z dystansami miałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marros napisał:

to zwiększa się promień zataczania. Fakt, czy Mit ?

Fakt.
 

11 minut temu, Fredi88 napisał:

JEDYNE CO ponoć szybciej zużywają się łożyska.

Prawda, ale mi padło ze starości akurat, po 19 latach. :D Masa nieresorowana też się zwiększa, ale teraz można kupić dystanse z większą ilością dziur, które są lżejsze i przez to masa nieresorowana wzrasta nieznacznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kempus napisał:

Dyskusja co najmniej jak na forum wielbicieli VW. 

Żenujące są takie docinki na forum, gdzie spotykają się miłośnicy wszystkich marek... bywasz na forum vw? Jeśli jest tak to widocznie lubisz zadawać sobie ból... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.