Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.08.2017 o 13:58, Posejdon napisał:

Pieszczoch po przejechaniu 1050 km trasa Świnoujście-Filzmoos(Austria) za namową kolegi z forum @vertix poszedł mały mod tzn przyciemnienie szyb.Kolejny to wymiana bądź przemalowanie felunku na czarny a w tle bohaterka 2 planu szefowa wszystkich szefów:biggrin:

78691b606841d899med.jpg

Wyszło świetnie. Ciesze się, że pomogłem. 

Mam nadzieję, że jesteś zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 9 latach związku z Alfą Romeo nadszedł czas na coś innego. Do garażu zawitał C5.

Czy to będzie kolejny dłuższy związek czy tylko "romans" to już zależy od tego jak się będzie Citroen spisywał.030e8701fc93d.jpg

7a83cac7efc4b.jpg

Lakier jest zmasakrowany więc będzie co robić...

8137b72f37e47.jpg

c259f44efaa88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vertix napisał:

Wyszło świetnie. Ciesze się, że pomogłem. 

Mam nadzieję, że jesteś zadowolony :)

Dla mnie bomba i polecam każdemu.Same plusy-wygląd,klima ma łatwiej,No o dzieci z tylu nie marudzą że słoneczko razi.Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kicaj napisał:

Po 9 latach związku z Alfą Romeo nadszedł czas na coś innego. Do garażu zawitał C5.

Uwielbiam zawieszenie Hydroactive. Zawsze po przesiadce do auta ze standardowym zawieszeniem mam wrażenie, że to zawieszenie jest zepsute. 

Na tej drugiej fotce coś tak nisko siedzi, jest w pozycji serwisowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tafla napisał:

Uwielbiam zawieszenie Hydroactive. Zawsze po przesiadce do auta ze standardowym zawieszeniem mam wrażenie, że to zawieszenie jest zepsute. 

Na tej drugiej fotce coś tak nisko siedzi, jest w pozycji serwisowej?

Jest opuszczony na maksa. Pod próg wtedy ledwie wchodzi zacisnieta pięść

A pozycja serwisowa to pozycja w najwyzszym polozeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kicaj napisał:

A pozycja serwisowa to pozycja w najwyzszym polozeniu.

Obie skrajne pozycje to pozycje serwisowe. Górna przy np. wymianie opon (co trzeba przypominać pracownikom wulkanizacji) a dolna przy pracy przy zawieszeniu (nie polecam odłączenia węża jak jest w nim maks. ciśnienie :)) 

W rodzinie 2 C5 (MkII i MkIII) od nowości, jedna u mnie druga u teściów. Także co nieco wiem o tym zawieszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, paperson napisał:

@kicaj jaki w C5 siedzi silnik?

2.0 HDI 140KM

Do normalnej jazdy jest akurat. 

1 godzinę temu, Tafla napisał:

Obie skrajne pozycje to pozycje serwisowe. Górna przy np. wymianie opon (co trzeba przypominać pracownikom wulkanizacji) a dolna przy pracy przy zawieszeniu (nie polecam odłączenia węża jak jest w nim maks. ciśnienie :)) 

W rodzinie 2 C5 (MkII i MkIII) od nowości, jedna u mnie druga u teściów. Także co nieco wiem o tym zawieszeniu. 

Dzięki za info. Ja na razie dopiero poznaje to auto i poprzedni wlasciciel przekazał mi tylko abym go podnosił przy wjezdzaniu na podnosnik. 

Sam musial zmienic pęknięty zbiornik po tym jak korek nie nadazył (podobno zdazały się też wady korków) z niewłaściwym odpowietrzeniem po podniesieniu na podnosniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicaj podesłał byś mi na PW taką cenę w przybliżeniu ale dałeś za C5 ( przebieg itd)? Kurcze zainspirowało mnie trochę to autko. A niedługo będę musiał szukać czegoś dla siebie i do tego "rodzinne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraz za namową @paperson wrzucam zdjęcia mojej skody, która ma akrylowy niebieski kolor, baarrrrrdzo cięzki w utrzymaniu i dbaniu. Mimo, że człowiek się stara itd, to auto i tak szałowo wyglądać nie będzie. Potwierdzi to ten, kto miał tego typu kolor :D I uzyskanie odbicia itd nie jest takie proste. Ale u mnie jakoś to wygląda

e035091e70f7162amed.jpg

 

ffef7010ec148b79med.jpg

 

98458be12b06978emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, clavikord napisał:

Dokładnie! Jeszcze przyciemnij tylną szybę, i felgi w tytan :)

Tylna szyba jest przycieniona fabrycznie. Felgi przez zimę chce odnowić i pomalować w ferric grey.  Przed zimą jeszcze planuje dystans przód/tył 12mm. :)
Tak to będzie wyglądało:
IMG_9242.JPG

32 minuty temu, Posejdon napisał:

Jest ostro ale jako Polak z krwi i kości muszę się przyczepić,dlaczego kombi:?;)

Dlatego, że sedan mi się nie podoba, wcześniej tez miałem toringa i bardzo leży mi to nadwozie. Mimo, że to kombi to linie ma świetną. Nie jeden znajomy się zdziwił jak oglądał, a tez psioczyli że znowu kombi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KapselK napisał:

Tylna szyba jest przycieniona fabrycznie. Felgi przez zimę chce odnowić i pomalować w ferric grey.  Przed zimą jeszcze planuje dystans przód/tył 12mm. :)
Tak to będzie wyglądało:
IMG_9242.JPG

Dlatego, że sedan mi się nie podoba, wcześniej tez miałem toringa i bardzo leży mi to nadwozie. Mimo, że to kombi to linie ma świetną. Nie jeden znajomy się zdziwił jak oglądał, a tez psioczyli że znowu kombi. :D

i ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje,jak to mówią o gustach się nie dyskutuje;)Papcie fajne też się zastanawiam między czarnymi a kolorem wskazanym przez Ciebie z tym że u mnie lakier jest beżowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Posejdon napisał:

Papcie fajne też się zastanawiam między czarnymi a kolorem wskazanym przez Ciebie z tym że u mnie lakier jest beżowy.

Do beżu mi osobiście bardziej pasował by standardowy srebrny. ;) U mnie obawiam się, że będzie trochę za ciemno, ale Ferric Grey do czarnego pasuje i jestem dobrej myśli. Będzie trzeba jeszcze pomalować zaciski, żeby to schludnie wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KapselK napisał:

Do beżu mi osobiście bardziej pasował by standardowy srebrny. ;) U mnie obawiam się, że będzie trochę za ciemno, ale Ferric Grey do czarnego pasuje i jestem dobrej myśli. Będzie trzeba jeszcze pomalować zaciski, żeby to schludnie wyglądało. 

Mam srebrne i widziałem już swój kolor kolor i model auta na czarnych drogach i efekt mi się podobał,wydaje się nieco "agresywniejsze"do tego ciemne lampy tylne lampy z modelu monte carlo i bedzię cacy:mrgreen:No i rzecz jasna zaciski jako wisienka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.