Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

wbrew pozorom nie przeciw wszechobecnemu Śląskiemu kurzowi :) Ponieważ nie mogę wiercić dziur w tym betonie na półeczki i szafeczki :( a garaż jest wąski - uwaga detailerzy zamykają oczy i uszy - auto czesto bezszczelnie robi mi za tymczasową półeczkę. Także kocyk głównie "chroni" lakier przede mną :)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710434 Przecież to nie Śląsk :o

zaczynamy gówno burzę ? :o:o:o:D:D:D mam chwilę czasu ;)

To nie jest żadna gównoburza, tylko prawda. :) Nie ma o czym gadać. Śląsk to Śląsk, a Zagłębie to Zagłębie, chociaż kurz w jednym i drugim jednakowy :) Chociaż ja mieszkam na obszarze "Białego Śląska" i jest z tym u mnie nieco lepiej. :D Teraz tylko żółty pyłek z kwiatków zdmuchuję. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
710440 Teraz tylko żółty pyłek z kwiatków zdmuchuję. :zly:

no tak właśnie zastanawiałem się kiedy ta plaga się zaczyna....

 

Dodane po 3 minutach :

710439 Spodziewać się można wszystkiego dla ludzi pochłoniętych pasją do poziomu "frajer - fanatyk".

Każda pasja/hobby w pewnym momencie zaczyna być "chora".

To tak jak szwagier wędkarz - na hasło " wędki są w lidlu" robi się czerwony ze złości - bo kołowrotki to tylko japońskie za 1000PLN ;)

U mnie garaż to też mini stolarnia i warsztacik majsterkowy - dlatego upierd*** auto deską to nie problem... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710439 Spodziewać się można wszystkiego dla ludzi pochłoniętych pasją do poziomu "frajer - fanatyk".

 

710441 Każda pasja/hobby w pewnym momencie zaczyna być "chora".To tak jak szwagier wędkarz - na hasło " wędki są w lidlu" robi się czerwony ze złości - bo kołowrotki to tylko japońskie za 1000PLN

 

Dokładnie, tak samo nie widze sensu kupować stu tysięcy obiektów za sto milionów dolarów do aparatu żeby ze zdjęcia wyciągnąć jeden piksel szczegółów więcej. Można tak długo wymieniać różnego rodzaju przykłady.

Po drugie nikt Cię nie zmusza do kupowania takiego wiadra, kup sobie to o którym piszesz za 5-9zł i też będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś zarejestrowany i już śmigam. Pierwsze dwie fotki na tablicach, tylko umyty na szybko na dwa wiadra, zero siuwaksów. I tak się cieszę na to auto. :kox: Jeszcze na zimówkach. ;)

 

http://imgur.com/zXiGXok

http://imgur.com/KWuNjzD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne Audi :) Następne auto będe celował właśnie w tą markę, może w tej budzie bo mnie się podoba :)

 

[ref]KapselK[/ref], widzę zmieniłeś furkę na nowszy model :) Gratuluje ładnej BMKi :)

 

a tu moje nowe wozidło Seat Altea FR :)

 

4d603eab248f94c1med.jpg

b0f62a36b526a952med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne Audi :) Następne auto będe celował właśnie w tą markę, może w tej budzie bo mnie się podoba :)

 

Audice to jest nr1 pod względem dizajnu. Nie ma piękniejszych aut. Audi to połączenie klasy i agresji. Piękne luksusowe limuzynki które emanują agresywnością i sportowym charakterem. Jestem zakochany w tych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Geniusz[/ref], tak jest, też 3er ale 10 lat młodsze. :) W porównaniu do E36 skok nieziemski no i nie jest taka zwykła bo ma pełen mpakiet. ;) Ładna dopiero będzie jak pobawię się z lakierem.

Seacik niczego sobie, no i ładny czarny. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne Audi :) Następne auto będe celował właśnie w tą markę, może w tej budzie bo mnie się podoba :)

 

Audice to jest nr1 pod względem dizajnu. Nie ma piękniejszych aut. Audi to połączenie klasy i agresji. Piękne luksusowe limuzynki które emanują agresywnością i sportowym charakterem. Jestem zakochany w tych autach.

Z tym dizajnem to bym się klocil. Są ładne zwłaszcza najnowsze modele ale nie do tego stopnia by się nad tym bardzo podniecać

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co ma na celu zamazywanie czy zasłanianie tablic? Kradzione czy z jakiegoś przekrętu? Jakoś nie rozumiem.

A może właściciel się wstydzi swojego auta, albo wcale nie jest jego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co ma na celu zamazywanie czy zasłanianie tablic? Kradzione czy z jakiegoś przekrętu?
może dlatego by nie było skradzione- po przejrzeniu kilku forów wiemy kto co robił niedawno w aucie i które jest zadbane a które nie by nie ukraść czegoś i nie wdepnąć w minę :D np na forum ktoś się chwali że poszukuje pompę paliwową która kosztuje 10kzł wiec wiemy ze tego auta nie kradniemy no chyba że właściciel wymieni pompę :P.

Lub ktoś się boi ze będzie problem ze sprzedażą auta- ktoś zobaczy że "użytkownik A" kupił szczura w którym kaziu woził gnój a teraz jest ładne to na pewno użytkownik A zrobił je pod sprzedaż by było eleganckie a tak naprawdę to mina.

Prywatność przede wszystkim, lepiej nie chwalić się wszystkim w sieci czy to tym że wyjeżdżamy na wycieczkę 5.06.2017 i nie będzie nas w domu przez 2 tygodnie czy tym jakie mamy tablice, że dostaliśmy kartę z banku lub że dostaliśmy prawko (na facebookach, twiterach itp pełno jest zdjęć kart bankomatowych, dowodów osobistych, paw jazdy itd z pełnymi danymi delikwenta) a potem płacz ze ukradli auto, okradli dom, czy też wzieli kredyt na kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.