Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy w jakim stanie masz silnik i czy chcesz go przerabiać ja liczę na to około 10 tys zl

Ale do tego mam jeszcze prawie 40 tys km także jeszcze trosze to poczeka

A właśnie wrzucam zapłon od Corvette :). Niema się co oszukiwać rx8 to skarbonka ale za to dająca przyjemność i ta ogromna używam jako auto na codzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

683381 booohal, zawsze można K-serię wpakować i mieć w 100% bezawaryjne auto :). Są nawet gotowe kity do swapa.

Samo wrzucenie i odpalenie tak. Ale już spięcie klimy i elektryki tak, żeby działała w 100% to już nie takie hop siup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]booohal[/ref], nie ma nic trudnego w elektryce japońskich aut ;). Problemem jest, że mieszkamy w Polsce i dostępność pewnych części.

 

W USA mamy za to wszystko - http://www.ls1rx8.com/

 

Co do klimy, jak usłyszałem koszta naprawy klimatyzacji w AG to zrezygnowałem z niej w ogóle i wolę te pieniądze przeznaczyć na inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie ale pojechaliscie wejdzie na forum Wankla i zobaczcie ile jeździ samochodów po swapie może z 10 się nazbiera które są zrobione do końca reszta to układanka bez końcu na które ludzie nazekaja bez końca .

W dzisiejszych czasach z wankla możemy uzyskać 250 zdrowych km a koszt remontu po 100 tys nie odbiega kosztem od części potrzebnych do k-seri.

A o spalaniu nie wspomnę jaka będzie różnica 3l ? to auto jest po to żeby je kręcić do 9tys.

zresztą koszt swapa od a do z to jakieś 30 tys zl. wiec jedyny sens kiedy chcemy mieć auto powyżej 300 ps w innym przypadku nie widzę sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

683440 Czyli robiąc tłoki i pierścienie oraz uszczelki

 

 

Tłoki? Wiesz jak wygląda silnik wankla? ;)

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Panowie, kurde my tu mówimy o rzędowej czwórce z grupy VAG a nie o silnikach Wankla. Czytajcie ze zrozumieniem i przynajmniej całą stronę a nie ostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tych nieszczęsnych silników się obawiam, chociaż tutaj zaczynają pojawiać się pozytywne opinie na ich temat to nie wiem czy bym się skusił, czytam i pytam się użytkowników, bo jestem na etapie poszukiwania jakiegoś auta do 50k oczywiście w benzynie i sam już nie wiem na co zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nówka?

 

Nówka, 4 letnia gwarancja, więc temat ew. awaryjności mnie średnio interesuje na chwilę obecną ;)

 

dlaczego tak mało detailingowy kolor?

 

Taki był na placu, nie mogłem za bardzo wybrzydzać ;)

 

a co się stało z Meganką?

 

Coś nie halo z silnikiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.