Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Jak w Megance przyczepność? Nie za dużo mocy jak na takie auto?

 

Na suchym ok, na mokrym słabo. Ale auto ma jakieś chińskie opony na sobie, po założeniu czegoś normalnego powinno być ok.

 

że srebrny to nie przypadek?

 

Przypadek, rynek tych aut jest tak mały że tutaj się nie wybiera kolorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
[ref=#aa0000]Evo[/ref], Clio zostaje? Czy szykujesz jakieś większe modyfikacje w nim? Meganka w tym modelu nigdy mi się nie podobała, ale RS jest tutaj wyjątkiem i wygląda naprawdę świetnie :).

 

Clio siedzi na Otomoto, chociaż jak będe miał dalej takie szczeście do kupujących to zostanie :mrgreen:

 

W Megane zmienie klocki na coś lepszego, przewody w oplot, lepsza opon i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wrzucałeś oplot do Clio?

 

Wrzucałem. W zwykłej jeździe różnica jest minimalna, może czuć że hamulec działa ciut szybciej i jest bardziej czuły. Za to przy upalaniu jest bardzo duża różnica. Rok temu jak byłem na Poznaniu to czuć było że hamulec jest już zmęczony,choć dalej dawał rade. W tym roku walnąłem 30 kółek i hamulec nawet nie stęknął ;) Inna sprawa że Clio Sport ma bardzo sprawne hamulce w serii i tam niewiele jest do poprawy nawet przy jeździe torowej.

 

Megane jest 300 kg cięższe od Clio i sporo szybciej osiąga duże prędkości więc oplot to mus przy szybszej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668433 W zwykłej jeździe różnica jest minimalna, może czuć że hamulec działa ciut szybciej i jest bardziej czuły.

 

Potwierdzam, podczas ostatniej wymiany tarcz i klocków założyłem w Volvo nowe przewody w oplocie i różnica przy zwykłej jeździe jest minimalna.

Na tyle mała, że dla przeciętnego Kowalskiego nie odczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.